Урологія в Харкові

Відкриття відділення урології «ОН ​​Клінік Харків» у 2007 році викликало диспут у суспільстві.

Перший раз в Харкові заговорили настільки відкрито й повсюдно про чоловічі інтимні проблеми (простатит, передчасне сім’явипорскування, проблеми з потенцією). Провокаційна реклама змушувала звертати на неї увагу та приходити в медичний центр навіть самих сором’язливих чоловіків.

Ми приймаємо з таких питань:

Адже до відкриття урологічного відділення «ОН Клінік» в Харкові їм було вкрай складно: щоб записатися на прийом до уролога, потрібно дізнатися, де він приймає, вистояти чергу, в якій зустрічаються знайомі, прийти на прийом, піти на УЗД, вистояти чергу, повернутися , вистояти чергу, здати аналізи ... Чи багато у Вас знайомих чоловіків, що готові зупинити свою бурхливу діяльність в мегаполісі та витратити кілька днів на черги в медичних центрах? Не кажучи вже про те, яких збитків завдається чоловічому самолюбству, коли біля кабінету з табличкою «Уролог» (або «Андролог») його випадково зустрічає співробітниця або знайома.

Медичний центр «ОН Клінік Харків» вирішив всі ці проблеми. Попередній запис за телефоном, відсутність черг і повна конфіденційність прийому пацієнта створюють психологічний комфорт – особливо важливий для чоловіка. Тепер набагато простіше вирішити такі серйозні проблеми, як лікування передчасного сім’явипорскування, лікування хронічного простатиту, підвищення потенції.

У первинне обстеження в уролога у Харкові в медичному центрі вже входить ультразвукова діагностика передміхурової залози, пальцеве ректальне дослідження передміхурової залози, дослідження кровотоку судин статевого члена (доплерографія), вимір чутливості статевої сфери (біотозіметрія), за необхідності проводиться вазоактивний тест еректильної функції.

Обстеження проходить протягом 30 хвилин, при цьому пацієнт не виходить з кабінету. Крім того, завдяки точній комплексній діагностиці, може бути відразу призначено лікування.

Урологи «ОН Клінік Харків» підходять до лікування кожного пацієнта строго індивідуально, залежно від віку, супутніх захворювань і скарг пацієнта – на еректильну дисфункцію, простатит, статеві інфекції, передчасну еякуляцію або аденому простати. За твердженням лікарів – комусь достатньо бесіди та психологічного розвантаження, комусь необхідний курс лікування. Він може включати в себе як медикаменти власної розробки «ОН Клінік», так і весь арсенал методів фізіотерапії.

Головний результат багаторічної роботи центру урології «ОН ​​Клінік Харків» – понад 9000 чоловіків, чиє життя змінилося на краще завдяки рішенню їх інтимних проблем. Тепер у харків’ян більше не виникає питань, як підвищити потенцію або як лікувати простатит – тільки в «ОН Клінік»!

Основні напрямки діяльності відділення урології:

Операція Мармара за варикоцеле

Варікоцелектомія за Мармаром є мікрохірургічною операцією, спрямованою на усунення варикозного розширення вен яєчок - варикоцеле. Це захворювання нерідко є причиною чоловічого безпліддя, так як через погіршення кровопостачання мошонки порушується процес формування здорових сперматозоїдів.

Варікоцелектомія дозволяє відновити порушений кровообіг в яєчку шляхом перев'язування варикозно-розширених вен сім'яного канатика. Операція Мармара малотравматична і проводиться в амбулаторних умовах. Весь час перебування в медичному центрі займає не більше, ніж 5 годин: сама операція триває до 40 хвилин, а через 1,5 години після її закінчення пацієнт вже може йти додому.

Переваги варікоцелектомії за Мармаром у медичному центрі «ОН Клінік Харків»:

  • безболісність - операція проводиться під місцевою анестезією або місцевою анестезією із загальною седацією;
  • безкровність і низький ризик ускладнень завдяки застосуванню радіоножа (Сургітрон, Фотек);
  • відсутність слідів хірургічного втручання - під час операції робиться мікронадріз шкіри довжиною до 3 см збоку від основи члена, який потім зашивається косметичним швом. Через 2 місяці після операції він стає повністю непомітним;
  • короткий реабілітаційний період - відновлення після операції Мармара займає до 10 днів;
  • використання сертифікованих шовних матеріалів;
  • цілодобова підтримка лікаря.

Урологи підходять до лікування кожного пацієнта строго індивідуально, залежно від віку, супутніх захворювань і скарг пацієнта - на еректильну дисфункцію, простатит, статеві інфекції, поліпи уретри, передчасну еякуляцію або аденому простати. За твердженням лікарів - комусь достатньо бесіди та психологічного розвантаження, іншим необхідний курс лікування. Він може включати в себе як медикаменти власної розробки «ОН Клінік», так і весь арсенал методів фізіотерапії. Наприклад, екстракорпоральна ударно-хвильова терапія (ЕУВТ).

Головний результат багаторічної роботи центру урології «ОН ​​Клінік Харків» - понад 9000 чоловіків, чиє життя змінилося на краще завдяки розв'язанню їх інтимних проблем. Тепер у харків'ян більше не виникає питань, як підвищити потенцію або як лікувати простатит - тільки в «ОН Клінік»!

Трубеко Сергій Миколайович
Трубеко Сергій Миколайович
Лікар відділення урології

Вартість прийому лікарів урології у Харкові

Первинний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога з УЗД простати (передміхурова залоза, сім`яні пухирці, сечовий міхур)
Прийом лікаря уролога з питань чоловічого безпліддя (включає УЗД простати, УЗД калитки)
Повторний прийом лікаря-уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога
Консультація оперуючого лікаря-уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон

Лікарі відділення урології ОН Клінік Харків