Logo
0 800 30 11 77

Лікування чоловічих інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) у Харкові

Захворювання, що передаються статевим шляхом, - це інфекційно-запальні захворювання, що виникають за незахищених сексуальних контактів внаслідок проникнення в організм вірусів (папіломавірус, герпес), бактерій (хламідіоз, сифіліс), дріжджоподібних грибків (Candida), найпростіших (трихомоніаз). Інша назва ЗПСШ - венеричні хвороби. За даними ВООЗ, ЗПСШ у жінок і чоловіків поширені по всьому світу: в середньому кожна шоста людина на Землі страждає на якусь венеричну хворобу.

Ознаки інфекцій, що передаються статевим шляхом у чоловіків

Перші симптоми венеричних захворювань у чоловіків проявляються після завершення інкубаційного періоду. Інкубаційний період чоловічих венеричних захворювань варіюється від декількох днів до одного-двох місяців залежно від конкретної інфекції. Характерні ознаки зараження ЗПСШ у чоловіків:

 • свербіння і печіння в паху або в області статевих органів;
 • почервоніння голівки статевого члена;
 • больові відчуття під час інтимних контактів;
 • висипання на члені: у формі бульбашок, горбків або наростів;
 • виділення з уретри;
 • біль під час сечовипускання;
 • передчасна еякуляція і загальне зниження лібідо;
 • може виникати біль у промежині.

Іноді інфекційні хвороби, що передаються статевим шляхом, протікають безсимптомно (зокрема герпес, хламідіоз, трихомоніаз, ВПЛ). Виявляються вони на плановому відвідуванні уролога і проведенні діагностичних обстежень.

Діагностика чоловічих венеричних захворювань

Діагностика венеричних захворювань необхідна для встановлення точного діагнозу. Діагностика ЗПСШ у чоловіків передбачає:

Вкрай важливо своєчасно пройти діагностику венеричних захворювань, отримавши необхідні ліки за ЗПСШ. Адже наслідки нелікованих ЗПСШ у чоловіків можуть серйозно вплинути на стан здоров'я: від розвитку простатиту і уретриту до імпотенції, безпліддя і появи злоякісних утворень.

Лікування сифілісу в чоловіків у Харкові

Сифіліс - це венеричне захворювання, схильне до хронічного перебігу, збудник якого - бліда трепонема. Характерні симптоми сифілісу в чоловіків: поява виразок або ерозій на статевому члені та в роті, збільшення прилеглих лімфовузлів, висипання на тілі, випадання волосся. За відсутності лікування сифіліс починає вражати внутрішні органи, центральну нервову систему і мозок.

Лікування хламідіозу в чоловіків у Харкові

Хламідіоз - венерична хвороба, що передається статевим, побутовим і внутрішньоутробним шляхом, викликається мікроорганізмом хламідією. Клінічні прояви хламідіозу в чоловіків - набряклість і почервоніння зовнішнього отвору сечовивідного каналу, водянисті або слизисто-гнійні виділення. Здати аналізи на ЗПСШ у Харкові, правильно діагностувавши венеричну хворобу і отримавши лікування, можна в медичному центрі «ОН Клінік Харків».

Лікування гонореї в чоловіків у Харкові

Гонорея - венерична хвороба, що викликається мікроорганізмом гонококком. У чоловіків за гонореї з'являються такі клінічні ознаки: сильні різі під час сечовипускання, рясні гнійні виділення з уретри. Якщо людина не отримує лікування, то гонорея переходить в хронічну форму, що зумовлює появу простатиту, імпотенції, а також безпліддя.

Лікування генітального герпесу в чоловіків у Харкові

Генітальний герпес - венеричне захворювання, що вражає статеві органи, його збудник - вірус простого герпесу. Симптоми генітального герпесу в чоловіків: поява дрібних бульбашок і хворобливих виразок на статевому члені, почервоніння і набряклість статевих органів. Пройти лікування генітального герпесу можна в медичному центрі «ОН Клінік Харків».

Лікування трихомоніазу в чоловіків у Харкові

Трихомоніаз - захворювання, що передається статевим шляхом, його збудник - вагінальна трихомонада. Ознаки трихомоніазу в чоловіків: печіння в уретрі після сечовипускання і сім'явиверження, білуваті виділення з члена. Зазвичай симптоматика трихомоніазу в чоловіків не надто виражена, хвороба тривалий час може протікати без появи симптомів і виявляється на плановому огляді в уролога.

Лікування вірусу папіломи в чоловіків у Харкові

Вірус папіломи людини (ВПЛ) - захворювання, що викликає утворення на статевих органах і в області ануса гострих кондилом і бородавок. За відсутності лікування вірус папіломи людини може спровокувати розвиток онкології.

Лікування гарднерельозу в чоловіків у Харкові

Гарднерельоз - статева інфекція, що викликається бактерією гарднереллой. У чоловіків гарднерельоз провокує розвиток уретриту (запалення уретри) з появою водянистих, з неприємним запахом виділень сірого кольору, дискомфорту за сечовипускання та інтимних контактів. Вилікуватися від гарднерельозу можна в медичному центрі «ОН Клінік Харків».

Лікування мікоплазмозу в чоловіків у Харкові

Мікоплазмоз - статева інфекція, що викликається збудником мікоплазмою. До типових ознак мікоплазмозу в чоловіків належать печіння і біль під час сечовипускання і сексуальних контактів, набряк сечовивідного каналу, жовтуваті або безбарвні виділення з уретри. Отримати діагностику і вилікуватися від мікоплазмозу можна в медичному центрі «ОН Клінік Харків».

Лікування цитомегаловірусу в чоловіків у Харкові

Цитомегаловірус - вірусне захворювання, різновид герпетичної інфекції. У чоловіків цитомегаловірус проявляється у вигляді уретриту (запалення уретри), орхіту (запалення яєчок), запалення привушних залоз. Особливу небезпеку цитомегаловірус являє для чоловіків зі зниженим імунітетом, приводячи до розвитку простатиту, а іноді - і до летального результату, тому необхідно своєчасно почати лікування хвороби.

Профілактика чоловічих статевих інфекцій

Для того, щоб знизити ризик інфікування статевими інфекціями, необхідно дотримуватися заходів профілактики. До профілактичних заходів щодо запобігання зараження статевими інфекціями в чоловіків належать такі рекомендації:

 • користуватися індивідуальними засобами особистої гігієни (рушником, спідньою білизною тощо);
 • використовувати методи бар'єрної контрацепції (презерватив), уникати частої зміни партнерів;
 • підвищувати імунітет.

Також важливо регулярно перевірятися в уролога, здаючи необхідні аналізи на наявність безсимптомних ЗПСШ. Отримати консультацію уролога в Харкові можна в медичному центрі «ОН Клінік Харків». Запишіться до лікаря за вказаним на сайті телефоном або через форму запису на прийом.

Репринцев Владислав Леонідович
Репринцев Владислав Леонідович
Лікар відділення урології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому урологів у Харкові

Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря-уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Харків

Відгуки про лікарів-урологів у Харкові

Дуже уважні адміністратори, особливо хочеться відмітити Сусленкову А.Д. за уважність на професіоналізм підбора потрібного лікаря та процедур
Давід Берідзе , 22.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу подякувати Трубеко С.М. за дуже кваліфіковану допомогу. При звертанні щодо хронічних проблем Сергій Миколайович дуже уважно та системно провів обстеження т...
Олексій , 27.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Спасибі клініці Он клінік, після мого негативного відгуку, мені передзвонили і виправили ситуацію, записали на прийом до уролога. Був на прийомі Бальчунас І. В....
Арсеній , 13.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Був на прийомі у Кобзар Олега Володимировича , зробив УЗД і нічого не порекомендував, не пояснив, не допоміг взагалі. За що платити 800 грн? УЗД а де ж сама кон...
Арсеній , 30.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
хочу сказати велике дякую жіночому урологу Бальчунас Івану Вікторовичу, добрий та хороший лікар, приємний у спілкуванні, все доступно пояснює та підбирає кращу...
Яна , 20.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні відвідала лікаря Удовиченка Андрія Григоровича. Сподобалось відношення лікаря, вислухав уважно про проблеми, провів пальпацію хворих місць, порадив про...
Вікторія , 11.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Велика подяка Удовиченко Андрію Григоровичу. Спостерігаюсь у нього декілька років . Рекомендую , дуже компетентрний та уважний лікар.
Микола , 26.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні з чоловіком були в клініці, доступні ціни на УЗД і консультацію лікаря, адекватне призначення лікування, не за всі гроші світу, все доступно.
Ольга , 09.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.
7-103 — виклик швидкої допомоги «ОН Клінік Харків»
Виклик бригади швидкої допомоги та медичне транспортування
Детальніше