Logo
0 800 30 11 77

Лікування передчасної еякуляції в Харкові

Передчасна еякуляція в чоловіків - це порушення, за якого не вдається контролювати тривалість статевого акту, яка задовільняла б обох партнерів. Раннє сім'явиверження настає за мінімальної стимуляції пеніса, причому неважливо, мастурбація це або введення пеніса в піхву.

Передчасна еякуляція буває абсолютною і відносною. Абсолютна - це коли секс триває до двох хвилин. Відносна - це статевий акт, який триває недостатньо довго, щоб обидва партнери отримали сексуальне задоволення.

Передчасна еякуляція призводить до психологічного дискомфорту, уникнення інтимної близькості, зниження самооцінки, еректильної дисфункції та страху залишити партнера незадоволеним. Але рання еякуляція не вирок: в «ОН Клінік Харків» лікарі розв'язують проблему передчасної еякуляції психотерапією, медикаментозними та малоінвазивними методами лікування в короткі терміни.

Причини ранньої еякуляції в чоловіків

Причини швидкого сім'явиверження у чоловіків - психологічні та біологічні. Психологічні причини ранньої еякуляції:

  • сексуальне насильство;
  • неприйняття власного тіла;
  • депресія;
  • страх раннього сім'явиверження;
  • почуття провини.

До причин швидкого сім'явиверження належить також еректильна дисфункція, тривога і проблеми у стосунках з партнером. Біологічні причини раннього сім'явиверження:

  • порушення гормонального балансу;
  • порушення роботи хімічних процесів у головному мозку;
  • запальні процеси в уретрі та простаті;
  • спадковість.

Існує фактор, які підвищують ризик виникнення передчасної еякуляції, - це хронічний стрес, який супроводжується тривалим розумовим та емоційним напруженням, що не дає чоловікові розслабитися під час сексу.

Причини передчасної еякуляції

Причини передчасної еякуляції

Способи лікування передчасної еякуляції в чоловіків у Харкові

Лікування передчасної еякуляції в «ОН Клінік Харків» має три напрямки: психотерапія, консервативна терапія і малоінвазивне хірургічне втручання. Лікування передчасної еякуляції у чоловіків за допомогою поведінкової терапії включає навчання методам "старт-стоп" і "стиснення". Ці навички допомагають чоловікові краще контролювати ерекцію і збільшувати тривалість сексу.

Також у ході лікування передчасного сім'явиверження враховуються анатомічні особливості організму чоловіка і наявність захворювань органів сечостатевої системи. Так, якщо раннє сім'явиверження викликане інфекцією статевих шляхів, основним завданням лікарів стає лікування патології сечостатевої системи.

Якщо порушення еякуляції викликано біологічними особливостями, наприклад, вродженою підвищеною чутливістю голівки статевого члена, то лікування буде направлене на корекцію цієї чутливості. Також застосовується пластика вуздечки статевого члена і обрізання, оскільки у чоловіків з короткою вуздечкою пеніса і фімозом підвищена чутливість головки. Хірургічні способи лікування передчасної еякуляції в «ОН Клінік Харків» підвищують тривалість сексу у 2-3 рази.

Не рекомендується використовувати засоби від передчасної еякуляції без консультації лікаря: безконтрольне самолікування може призвести до алергічних реакцій і побічних ефектів.

Вартість лікування передчасної еякуляції можна дізнатися на сайті медичного центру. Щоб записатися до лікаря-уролога на консультацію, зателефонуйте за вказаними номерами телефону або залиште заявку на сайті.

Репринцев Владислав Леонідович
Репринцев Владислав Леонідович
Лікар відділення урології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування передчасної еякуляції у Харкові

Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря-уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Харків

Відгуки про лікарів-урологів у Харкові

Дуже уважні адміністратори, особливо хочеться відмітити Сусленкову А.Д. за уважність на професіоналізм підбора потрібного лікаря та процедур
Давід Берідзе , 22.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу подякувати Трубеко С.М. за дуже кваліфіковану допомогу. При звертанні щодо хронічних проблем Сергій Миколайович дуже уважно та системно провів обстеження т...
Олексій , 27.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Спасибі клініці Он клінік, після мого негативного відгуку, мені передзвонили і виправили ситуацію, записали на прийом до уролога. Був на прийомі Бальчунас І. В....
Арсеній , 13.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Був на прийомі у Кобзар Олега Володимировича , зробив УЗД і нічого не порекомендував, не пояснив, не допоміг взагалі. За що платити 800 грн? УЗД а де ж сама кон...
Арсеній , 30.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
хочу сказати велике дякую жіночому урологу Бальчунас Івану Вікторовичу, добрий та хороший лікар, приємний у спілкуванні, все доступно пояснює та підбирає кращу...
Яна , 20.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні відвідала лікаря Удовиченка Андрія Григоровича. Сподобалось відношення лікаря, вислухав уважно про проблеми, провів пальпацію хворих місць, порадив про...
Вікторія , 11.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Велика подяка Удовиченко Андрію Григоровичу. Спостерігаюсь у нього декілька років . Рекомендую , дуже компетентрний та уважний лікар.
Микола , 26.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні з чоловіком були в клініці, доступні ціни на УЗД і консультацію лікаря, адекватне призначення лікування, не за всі гроші світу, все доступно.
Ольга , 09.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.
7-103 — виклик швидкої допомоги «ОН Клінік Харків»
Виклик бригади швидкої допомоги та медичне транспортування
Детальніше