Як лікувати передчасну еякуляцію?

Як лікувати передчасну еякуляцію?
Читати 5 хвилин | Опубліковано: 17 July 2020 | Перегляди 138220
Щоб зрозуміти, як позбутися передчасної еякуляції, потрібно пройти обстеження в уролога/андролога і з'ясувати причини, які послужили поштовхом до її розвитку.

Є фізіологічні причини передчасної еякуляції. До них належать:

  • підвищена чутливість головки статевого члена;
  • хронічний везикуліт (запалення сім’яних пухирців);
  • порушення роботи внутрішніх органів (бувають через пошкодження попереково-крижового відділу спинного мозку, запальні урологічні захворювання).

Ще причини швидкої еякуляції — це гормональні порушення. Отруєння шкідливими речовинами — це теж причина швидкого сім'явиверження у чоловіків.

Психологічні причини ранньої еякуляції — це страхи (виникають найчастіше на ґрунті невдалого першого досвіду), відсутність довіри між партнерами, хронічний стрес.

Проблема швидкого сім'явиверження може з'явитися в будь-якому віці. Але більшість таких випадків виявлено урологами/андрологами саме у підлітків і молоді, які тільки-тільки починають статеве життя. Найчастіше такі розлади проходять з віком — після отримання достатнього сексуального досвіду. І найчастіше в цьому випадку спрацьовує підтримка партнерки, а не лікаря. Тож ця причина раннього сім'явиверження не викликає серйозну стурбованість.

Фізіологічні та психологічні причини раннього сім'явиверження у чоловіків позначаються на здоров'ї чоловіків. І саме тому вимагають невідкладного лікування. Сподіватися, що у зрілого чоловіка проблема пройде сама собою — нерозумно. Тут потрібна допомога фахівця. Тому не варто відкладати свій візит до уролога, якщо з'явилися хоч якісь проблеми в сексуальному житті. Тим більше, що причини передчасного сім'явиверження чоловіків можуть бути різними, і не виключено, що знадобиться допомога також лікарів інших спеціальностей.

Види порушень еякуляції

Рання еякуляція — це викид сім’яної рідини за короткий проміжок часу, недостатній для отримання задоволення від статевої близькості обома партнерами. Розрізняють їх два види:

  • первинна;
  • вторинна.

Первинна є вродженою. Пов'язана з неправильною роботою нервових центрів, які регулюють процес виверження сім'я. Трапляється досить рідко. Ще одна причина швидкої еякуляції — родова травма або порушення внутрішньоутробного розвитку. У цьому випадку проблеми з'являються вже з першого сексуального досвіду.

Вторинна проявляється внаслідок перенесених інфекцій, травм, після прийому певних ліків. При цьому у чоловіка найчастіше вже є досвід нормального статевого акту, еякуляторний рефлекс сформований і може бути відновлений. Передчасна еякуляція у чоловіків у цьому випадку лікується в уролога.

Помилки та причини передчасного сім'явиверження

Ще два десятиліття тому серед медиків було заведено вважати, що чоловік, який не здатний здійснювати статевий акт довше за 2 хвилини, має проблеми з потенцією. Рання еякуляція або прискорена — привід для комплексів у багатьох чоловіків. Тому лікарі переглянули свою точку зору, і тепер вона визначається зовсім іншими тимчасовими рамками: тільки якщо це сталося до початку або в самому початку статевого акту (менше за 4-5 фрикций). Якщо ж тривалість сексуального контакту влаштовує обох статевих партнерів, говорити, що є проблема передчасного сім'явиверження, не має сенсу.

Однак через нестачу інформації багато чоловіків оперують міфами: мовляв, статевий акт повинен тривати від пів години та більше. Хоча самі урологи кажуть - від 2 до 6 хвилин. Але швидке сім'явиверження у чоловіків трапляється досить часто. Особливо на початку статевого життя, коли хлопець перезбуджений або сильно нервує. Надалі це може проектуватися на все подальше інтимне життя, призвести до психологічних проблем.

Чи можливо лікування передчасного сім'явиверження? Медикаментозне лікування передчасного сім'явиверження можливе, і статеве життя може знову приносити бажане задоволення

Як лікувати передчасне сім'явиверження?

Лікуванням швидкого сім'явиверження у чоловіків повинен проводити кваліфікований фахівець після з'ясування причини. Повноцінне обстеження — шанс виключити неправильну постановку діагнозу і назавжди усунути передчасну еякуляцію.

Лікування передчасної еякуляції проводить андролог або уролог. Воно може включати наступні способи:

  • психотерапевтичні;
  • медикаментозні;
  • у рідкісних випадках — оперативні.

Хірургічне лікування передчасного сім'явиверження застосовують тоді, коли у пацієнта діагностують коротку вуздечку або підвищену чутливість головки пеніса.

Лікування раннього сім'явиверження в психологічному способі включає навчання пацієнта прийомам контролю над еякуляцією, а в медикаментозному — ліквідацію процесу мимовільного закінчення статевого контакту.

Також для лікування раннього сім'явиверження застосовують:

Вони допомагають повернути в норму еякуляцію. Пам'ятайте: народні засоби можна застосовувати тільки після консультації з лікарем. Інакше процес може посилитися без можливості повернутися хоча б на початковий рівень проблеми.

Як позбутися передчасної еякуляції — рекомендації уролога

Як позбутися швидкого сім'явиверження?

У цьому питанні може допомогти тільки уролог-андролог. Самостійне лікування за порадами, прочитаним в мережі Інтернет, — перша помилка. Вживання кори дуба або алкоголю, застосування спеціальних гелів з анестетиками та презервативів — не вихід. Як позбутися передчасного сім'явиверження, підкаже лікар-уролог або андролог конкретно для вашого випадку. Кожен чоловік — індивідуальний, і його статева система не виняток.

Як уникнути раннього сім'явиверження?

Щоб уникнути раннього сім'явиверження, для початку запишіться на прийом до лікаря. Можливо, причина криється тільки на психологічному рівні. Немає нічого ганебного в допомозі психолога. Чоловік, як і жінка, має особисті та робочі проблеми, які призводять до стресу і депресії. Часом саме вони впливають на еякуляцію. Лікар підкаже, як розслабитися, та навчить контролювати еякуляцію під час статевого акту.

Як лікувати швидке сім'явиверження?

Вибір методу лікування швидкої еякуляції залежить від причини, з якої відбувається цей процес. Як запобігти передчасній еякуляції, лікар визначить за результатами обстеження пацієнта. Можливо, буде достатньо медикаментозного або психологічного способу лікування. Найбільш поширені випадки комплексного лікування, коли застосовують обидва варіанти.

Якщо причина захворювання криється глибше (в особливості будови пеніса), допоможе оперативне втручання. Однак, як лікувати передчасну еякуляцію і який метод найкраще застосувати в конкретному випадку, вирішить лікар. Від вас буде потрібно тільки виконання його рекомендацій.

Рейтинг статті:
3.42 з 5 на основі 12 оцінок
Як лікувати передчасну еякуляцію?
Лікар-уролог, андролог, сексопатолог. Перша категорія. Стаж роботи 18 років.

Задайте своє питання урологу
«ОН Клінік»

Інші статті на тему

Схожі статті: