Гінекологія в Кропивницькому

У відділенні гінекології в Кропивницькому лікарі «ОН Клінік Кропивницький» діагностують і лікують запалення шийки матки, матки, яєчників, захворювання зовнішніх жіночих органів.

Поява болю в нижній частині живота, свербіння в піхві, частого сечовипускання, рясних виділень під час місячних можуть вказувати на розвиток жіночих хвороб.

Ми лікуємо:

Які захворювання лікує гінеколог у Кропивницькому?

Перед початком лікування запалення жіночих органів потрібно записатися на огляд і пройти повне обстеження у гінеколога. Гінеколог у Кропивницькому в медичному центрі «ОН Клінік Кропивницький» займається лікуванням захворювань:

 • матки (міоми, ендометріозу);
 • шийки матки (патологій, ерозії);
 • яєчників (дисфункції, запалення яєчників).

До гінеколога слід звернутися за менструальних дисфункцій (нерегулярних, рясних, мізерних менструацій) і жіночих інфекційних захворювань (вагінальний кандидоз). Лікар також займається лікуванням і видаленням кондилом, папілом на статевих органах, поліпів.

Гінеколог проведе огляд, направить на аналізи та обстеження для виключення венеричних захворювань, патологій репродуктивних органів, які можуть вплинути на зачаття, виношування плода і пологи.

Перший візит до гінеколога за підозри на вагітність проводиться для підтвердження вагітності та визначення її терміну. 

Гінеколог необхідний і в разі прийняття рішення про переривання вагітності. Ми проводимо аборт за допомогою медикаментів. Проводити медикаментозний аборт не можна пізніше, ніж на п'ятому тижні вагітності, оскільки це небезпечно для здоров'я жінки. Після проведення аборту видається довідка від гінеколога.

Симптоми гінекологічних захворювань

Запалення жіночих репродуктивних органів на ранніх стадіях можуть не мати яскраво виражених симптомів. Ознаки, за яких потрібно записатися на консультацію гінеколога:

 • колючий, тупий або тягнучий біль внизу живота;
 • неприємні виділення з піхви (можуть бути зеленого, жовтого кольору, мати специфічний запах, домішки крові);
 • свербіж, печіння в піхві;
 • дискомфорт, біль під час статевих контактів;
 • біль, печіння під час сечовипускання;
 • порушення менструального циклу (тривала відсутність менструацій, мізерні, рясні виділення, кровотечі між менструаціями).

Поява зазначених симптомів може свідчити про запалення піхви, матки, яєчників, статеві інфекції. Для визначення причини болю під час сексу, нездорових виділень з піхви, порушень менструального циклу потрібно записатися на огляд у гінеколога. Записатися на жіночу консультацію в Кропивницькому можна в медичному центрі «ОН Клінік Кропивницький».

Підготовка до огляду у гінеколога

Перед проведенням обстеження гінеколог проводить огляд і опитує пацієнтку про симптоми, час їх появи, наявність гінекологічних захворювань і перенесені операції. Після огляду лікар може направити пацієнтку на УЗД для постановки діагнозу, уточнення терміну вагітності. Види УЗД у гінекології:

 • трансвагінальне УЗД (проводиться через піхву, призначається для визначення вагітності, за підозри на міому матки, кісту, поліпи);
 • трансабдомінальне УЗД (під час дослідження лікар наносить гель на шкіру в нижній частині живота і водить по ній датчиком, застосовується для відстеження стану плода в другому-третьому триместрі, а також за наявності протипоказань до трансвагінального УЗД);
 • трансректальне УЗД (датчик вводиться через пряму кишку, призначається, якщо немає можливості провести трансабдоминальное дослідження, але є ознаки патологічного процесу).

Перед УЗД шийки матки протягом трьох днів потрібно дотримуватися дієти. З раціону слід виключити продукти, які підвищують газоутворення в організмі (газовані напої, молочні продукти, боби, свіжі фрукти і овочі). Безпосередньо перед походом до гінеколога потрібно спорожнити сечовий міхур. При проведенні трансректального УЗД слід очистити кишечник за допомогою проносних препаратів, які порадить лікар, або клізми.

На прийомі у гінеколога може проводитися кольпоскопія шийки матки (огляд стінок піхви і шийки матки за допомогою кольпоскопа). Кольпоскопія показана за ерозії шийки матки, а також за тягнучого болю в нижній частині живота, больових відчуттів під час статевих контактів. За відсутності гінекологічних захворювань кольпоскопію рекомендується проходити з метою профілактики (до 35 років — раз на рік, після 35 років — два рази на рік). Перед кольпоскопією потрібно за два дні до обстеження відмовитися від спринцювання піхви та сексу, щоб отримати достовірні результати обстеження.

Ви можете прийти на онлайн-консультацію гінеколога. Записатися на консультацію гінеколога і на лікування гінекологічних захворювань можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом.

«Церварікс» (щеплення від ВПЛ) у Кропивницькому

«Церварікс» — вакцина проти двох типів вірусу папіломи людини (ВПЛ 16 і 18), що викликають рак шийки матки. Щеплення від ВПЛ можна робити після дев'яти років.

Перед введенням вакцини від раку шийки матки потрібна консультація гінеколога. «Церварікс» вводиться внутрішньом'язово в область плеча. Залежно від віку, гінекологи призначають таку кількість доз щеплень «Церварікс»:

 • від 9 до 14 років роблять дві дози з інтервалом у шість місяців;
 • з 15 років вводять три дози: між першою та другою дозами інтервал в один місяць, а між другою та третьою дозами — п'ять місяців.

Важливо зробити всі дози вакцини, що рекомендуються, оскільки за незавершеного курсу вакцинації підвищується ризик інфікування вірусом папіломи людини. Вакцину можна робити під час місячних.

Побічні ефекти після вакцини «Церварікс» включають почервоніння, хворобливі відчуття та припухлість у місці ін'єкції, а також нудоту, блювання, слабкість, запаморочення та головний біль. Для того, щоб зменшити ризик появи негативних наслідків від щеплення «Церварікс», необхідно дотримуватись рекомендацій лікаря.

Дізнатись ціну вакцини «Церварікс» можна на сайті медичного центру «ОН Клінік Кропивницький».

Кирилюк Наталія Станіславівна
Кирилюк Наталія Станіславівна
Лікар відділення гінекології

Вартість прийому лікарів гінекології у Кропивницькому

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
ОНЛАЙН Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
Відеокольпоскопія

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Кропивницький

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб: 8:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама