Медикаментозний аборт у Кропивницькому

Медикаментозний (фармакологічний, хімічний) аборт — це метод переривання вагітності на ранніх термінах, який не вимагає хірургічного втручання. За проведення хімічного аборту застосовуються таблетки для переривання вагітності, які викликають відшарування плодового яйця і його вихід з порожнини матки.

Таблетований аборт у Кропивницькому можна зробити в медичному центрі «ОН Клінік Кропивницький». Переривання вагітності без проведення хірургічного аборту і подальший відновний період проходить під наглядом лікаря. Мазок на флору (бактеріоскопія) в Кропивницькому та інші діагностичні дослідження перед медикаментозним абортом проводяться за попереднім записом.

Підготовка та етапи проведення медикаментозного аборту

Підготовка до проведення хімічного аборту починається з первинного огляду гінеколога. Лікар оглядає пацієнтку і направляє на проведення діагностичних досліджень (УЗД органів малого таза, аналізи крові). За підозри на гормональні порушення може знадобитися також консультація ендокринолога.

Після проведення діагностики та за відсутності протипоказань, під наглядом лікаря проводиться прийом першого препарату, який блокує вироблення гормонів, що відповідають за розвиток вагітності. Потім лікар призначає дату наступного візиту (через 36-48 годин), під час якого пацієнтка приймає другий препарат, що викликає скорочення матки та витіснення плодового яйця.

Після таблетованого аборту гінеколог дає рекомендації щодо відновного періоду і призначає дату контрольного прийому. Щоб уникнути ускладнень після медикаментозного аборту, необхідно дотримуватися правил інтимної гігієни, а також уникати фізичного та емоційного перенапруження. Крім того, реабілітація після хімічного аборту припускає відмову від статевого життя та вживання алкогольних напоїв на два-три тижні.

Переваги медикаментозного аборту

Медикаментозний аборт є безпечним і ефективним методом переривання вагітності, який має мінімальні протипоказання. До переваг медикаментозного аборту належать:

  • швидке відновлення менструальної функції (через 28-30 днів);
  • виключення можливості інфікування та травматичного пошкодження матки;
  • короткі терміни проведення аборту;
  • відсутність хірургічного втручання.

До можливих негативних наслідків медикаментозного аборту належать тривалі кров'яні виділення зі статевих шляхів і хворобливі скорочення матки після прийому простагландинів (скорочувальних препаратів).

Протипоказання для лікарського аборту

Проведення медикаментозного аборту можливе тільки на ранніх термінах вагітності. Відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я, оптимальним терміном для медикаментозного аборту є період до 12 тижнів вагітності. На більш пізніх термінах (але не пізніше, ніж 24 тижні вагітності) проведення таблетованого аборту можливе тільки за відсутності протипоказань.

До протипоказань для лікарського аборту належать:

  • позаматкова вагітність;
  • запальні захворювання матки, яєчників і органів шлунково-кишкового тракту.
  • гормональні порушення;
  • збільшена міома матки.

Для запису на консультацію гінеколога і на аборт на ранніх термінах у Кропивницькому зателефонуйте за вказаними на сайті номерами або заповніть форму запису на прийом. Заявки на консультацію лікаря приймаються цілодобово.

Кирилюк Наталія Станіславівна
Кирилюк Наталія Станіславівна
Лікар відділення гінекології

Вартість прийому лікарів у Кропивницькому

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
ОНЛАЙН Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
Відеокольпоскопія

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Кропивницький

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Кропивницькому

Обожнюю гінеколога Смирну Ірину Григорівну. Лікар з великої літери. Лікувалась в неї, надає консультацію, відповідає завжди на всі запитання. Дуже вдячна медичним сестрам за допомогу, чудовий сервіс. Капельниці і різні процедури проводять на високому рівні. Завжди ввічливі. Це приємно. Ну і звичайно тепер тільки до Ірини Григорівни і в Он...
Анастасія , 25.04.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Youtube OnClinic

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб: 8:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама