Logo
0 800 30 07 00

Лікування кондилом, папілом у жінок у Кропивницькому

Вірус папіломи людини (ВПЛ) — вірусна інфекція статевих органів. Папіломавірус у жінок і чоловіків може проявитися не відразу після потрапляння в організм, а в момент ослаблення імунітету. Папіломи та гострі кондиломи з'являються внаслідок зараження вірусом папіломи людини. Здати аналіз на вірус папіломи у жінок у Кропивницькому можна в нашому медичному центрі «ОН Клінік Кропивницький».

Причини виникнення кондилом і папілом у жінок

Папіломи та кондиломи виникають через зараження вірусом папіломи людини. Фактори, що сприяють появі кондилом і папілом:

  • незахищений статевий акт;
  • наявність вірусної інфекції (герпес);
  • ослаблений імунітет, причиною якого може бути СНІД/ВІЛ, діабет, жіночі венеричні захворювання;
  • безконтрольний прийом антибіотиків, через які послаблюється імунна система.

ВПЛ може стати причиною виникнення кондиломатозу у жінок. За кондиломатозу з'являються бородавки, які локалізуються на шийці матки, у піхві, уретрі. За виявлення наростів на шкірі статевих органів у жінок потрібно звернутися до гінеколога за консультацією.

кольпоскоп для діагностики кондилом та папілом у жінок в медичному центрі ОН Клінік Кропивницький

кольпоскоп для діагностики кондилом та папілом у жінок в медичному центрі ОН Клінік Кропивницький

Відмінність між кондиломами та папіломами

Папіломи є новоутвореннями «на ніжці», схожими на витягнуті бородавки. З'являтися папіломи можуть на будь-якій ділянці шкіри, але зазвичай виникають на статевих органах або в складках шкіри (шия, коліна, лікті).

Гострі кондиломи — це нарости тілесного або рожевого кольору на геніталіях у жінок і чоловіків. Генітальні бородавки у жінок можуть з'являтися в піхву, анальному каналі, на шийці матки. За незахищеного орального сексу кондиломи можуть утворитися в роті, горлі, на губах і язику.

Виявити нарости на статевих губах можна за допомогою самостійного огляду. Окрім наявності наростів, папіломи та кондиломи можуть супроводжуватися іншими симптомами. Ознаки наявності кондилом і папілом:

  • рясні виділення з піхви;
  • свербіння, печіння в області геніталій;
  • кров'янисті виділення з піхви під час або після сексу.

Гострі кондиломи у чоловіків утворюються на пенісі, мошонці, у паховій області, всередині або навколо заднього проходу. Нарости на геніталіях, біль і печіння під час статевого акту, висипання на статевому члені і біль під час сечовипускання можуть вказувати не тільки на ВПЛ, але й на інші статеві інфекції у чоловіків (хламідіоз, генітальний герпес). За появи анальних кондилом і папілом потрібно записатися до проктолога. Пройти консультацію проктолога в Кропивницькому можна в медичному центрі «ОН Клінік Кропивницький».

Видалення кондилом і папілом

У разі виявлення ознак кондилом і папілом жінкам потрібно записатися до гінеколога для діагностики, призначення лікування, а також здати мазок на цитологію. Здати аналіз цитології в Кропивницькому можна в медичному центрі «ОН Клінік Кропивницький». Залежно від розміру і локалізації наростів, гінеколог підбере спосіб їх видалення або призначить ліки від кондилом і папілом.

У нашому медичному центрі проводять радіохвильове видалення кондилом і папілом у жінок у Кропивницькому. Нарости видаляються апаратом «Сургітрон», який впливає на папіломи, кондиломи радіохвилями високої частоти. Після видалення гінеколог призначає жінкам препарати для підвищення імунітету і придушення розвитку папіломавірусу.

Профілактикою кондилом і папілом є регулярні огляди у гінеколога, здача аналізів на збудників венеричних захворювань, використання бар'єрних методів контрацепції, а також вакцинація проти ВПЛ. Пройти вакцинацію проти папіломавірусу людини в Кропивницькому можна за попереднім записом у нашому медичному центрі.

Записатися на консультацію гінеколога в Кропивницькому можна у відділенні гінекології нашого медичного центру «ОН Клінік Кропивницький», зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом.

Кирилюк Наталія Станіславівна
Кирилюк Наталія Станіславівна
Лікар відділення гінекології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому гінекологів у Кропивницькому

Відеокольпоскопія
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
Пайпель-біопсія порожнини матки
650 грн
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Кропивницький

Відгуки про лікарів-гінекологів у Кропивницькому

Чудовий лікар. Після відвідування залишилися лише позитивні емоції, все дуже акуратно, лікар ввічлива, завжди запитувала чи не боляче при огляді.
Дар'я , 11.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Кирилюк Наталія Станіславівна це лікар від БОГА!!! Я безмежно вдячна Наталії Станіславівна за моє здоровʼя!!!
Оксана , 28.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже задоволена якістю лікування та якістю обслуговування дівчат на рецепції! У мене проблема була на протязі майже трьох років і лікарі в звичайній лікарні не...
Оксана , 20.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Була на прийомі у лікаря – гінеколога. Смирна Ірина Григорівна - професіонал своєї справи, на прийомі все докладно пояснює та дає рекомендації. Лікар із задовол...
Варвара , 14.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Це просто жах. Перший раз прийшла всі ходять з коронами до стелі 😆😆😆😆😆. Лікар дав направлення для здачі аналізів в іншу клініку і не уточнив як будуть б...
Тетяна , 19.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Була на консультації в серпні у гінеколога і залишилася дуже не задоволена. Вона з легкістю і без особливих підстав вирішила, що "у вас схоже кіста", чим сильно...
Катерина , 20.08.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Велике дякую лікарю Кирилюк Наталії Станіславівні. Думала у мене проблеми, а потрібно просто звернутись до найкращого лікаря. Все обстежили, покікували. Лікар у...
Марія , 07.06.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Доброго вечора, хочу залишити свій відгук щодо onclinic в Кропивницькому. По-перше на консультації по телефону, сказали що здати цитологію без огляду у гінеколо...
Олеся , 11.04.2023. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Кропивницький, бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.