Logo
0 800 30 07 00

Гастроентерологія в Кропивницькому

Відділення гастроентерології в Кропивницькому займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту (ШКТ).

Захворювання травної системи включають порушення в роботі стравоходу, шлунка, кишечника, печінки та підшлункової залози.

Ми лікуємо:

В яких випадках необхідний візит до гастроентеролога

Захворювання ШКТ можуть мати функціональний і органічний характер. Функціональні порушення призводять до розладів травлення внаслідок порушення моторної (просування харчової грудки) або секреторної (виділення травних ферментів) функцій ШКТ. Органічні захворювання шлунково-кишкового тракту супроводжуються порушеннями в структурі органів травної системи та включають обструктивні захворювання ШКТ (хвороби, за яких відбувається закупорка відділу травного тракту, наприклад, жовчовивідної протоки), новоутворення органів травлення, запальні захворювання кишечника (неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона) .

Ознаки порушень у роботі органів травної системи, як правило, тісно пов'язані з прийомом їжі. Симптоми захворювань ШКТ включають:

  • дискомфорт і біль у різних відділах живота (в лівому і правому підребер'ї, навколопупковій області);
  • тяжкість у животі після прийому їжі;
  • печію;
  • нудоту, блювоту;
  • жовтушність шкірних покривів;
  • порушення стулу (діарею, закреп, помилкові позиви до дефекації).

Порушення в роботі травної системи можуть призводити до появи неприємних відчуттів з боку шкіри та порожнини рота. Ознаки захворювань ШКТ можуть проявитися в порожнині рота у вигляді неприємного запаху, гіркого присмаку в роті або нальоту на язику. Свербіння шкіри за захворювань ШКТ, як правило, свідчить про порушення в роботі печінки.

Гострі захворювання органів ШКТ (гострий апендицит, гострий холецистит) належать до компетенції лікаря-хірурга. Лікар-гастроентеролог займається лікуванням хвороб стравоходу, шлунка (гастриту, гелікобактерної інфекції), кишечника (дуоденіту, ентероколіту, хвороби Крона), печінки та підшлункової залози.

За появи симптомів з боку органів травлення необхідно звернутися за консультацією до гастроентеролога. Якщо скарг немає, пройти огляд у гастроентеролога можна з метою профілактики захворювань ШКТ. Під час профілактичного огляду лікар дає рекомендації щодо режиму і характеру харчування (рівномірний розподіл прийомів їжі протягом дня, включення в раціон продуктів, багатих на клітковину, вітаміни та мінерали), дотримуючись яких можна зберегти здоров'я органів травлення.

Обстеження у гастроентеролога в Кропивницькому

Прийом гастроентеролога починається з розпитування про скарги, розвиток захворювання і раніше прийняті лікарські препарати. Комплексне обстеження у гастроентеролога в Кропивницькому включає загальний огляд з пальпацією живота, аналізи, УЗД черевної порожнини та ендоскопічні обстеження. Гастроскопія (ендоскопічне обстеження шлунка за допомогою зонда) в Кропивницькому проводиться тільки за наявності показань (біль у верхніх відділах живота, нудота, печія, тяжкість в області шлунка після прийому їжі).

ендоскоп для проведення гастроскопії в медичному центрі ОН Клінік Кропивницький

ендоскоп для проведення гастроскопії в медичному центрі ОН Клінік Кропивницький

З метою діагностики захворювань кишечника лікарем можуть бути призначені колоноскопія і ректоскопія (ендоскопічні огляди нижніх відділів товстої кишки).

За результатами обстеження лікар-гастроентеролог ставить діагноз і дає рекомендації. Лікування за захворювань ШКТ включають дієту і прийом лікарських препаратів. Дієта за захворювань шлунково-кишкового тракту, як правило, передбачає відмову від прийому жирної, смаженої та гострої їжі. З раціону тимчасово виключаються термічно необроблені продукти (сирі овочі та фрукти). Харчування під час лікування має бути дробним (5-6 разів на добу). За хронічного панкреатиту лікар може рекомендувати голод протягом декількох днів.

Прийом лікаря-гастроентеролога і діагностичні обстеження здійснюються за попереднім записом. Записатися на консультацію гастроентеролога в Кропивницькому можна одним зі зручних для вас способів: за телефоном або через форму запису на прийом на сайті.

Саковніч Інна Ігорівна
Саковніч Інна Ігорівна
Лікар відділення гастроентерології

Відгуки про лікарів-гастроентерологів у Кропивницькому

Обслуговування чудове. Гастроентеролог Саковніч Інна Ігорівна висококваліфікований спеціаліст, уважна, турботлива до пацієнта. Після першого відвідування і прий...
Татьяна Іванівна , 10.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже вдячна лікарю Саковніч І.І. за професіоналізм, добре підібране лікування, чуйність та увагу. Завдяки професійному підходу в лікуванні якість мого життя зна...
Ірина Валентинівна , 04.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Проходив прийом у гастроентиролога в Кропивницькомму відділені ОН клінік. Лікар Саковніч Інна Ігорівна. Дуже задоволенний. Був два рази на прийомі і робив аналі...
Правда Олександ Васильвич , 23.09.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів-гастроентерологів у Кропивницькому

Консультація гастроентеролога
ОНЛАЙН консультація гастроентеролога
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога за кордон

Лікарі відділення гастроентерології ОН Клінік Кропивницький

Адреса: Кропивницький, бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.