0 800 30 17 30

Терапія в Дніпрі

Терапевтичне відділення – одне із ключових підрозділів кожного медичного центру.

​​​​​​​Саме сюди слід звертатися пацієнтам, яких турбують наступні симптоми:

 • загальне нездужання;
 • різке зниження або збільшення ваги;
 • стрибки артеріального тиску;
 • хронічна втома;
 • часті судоми;
 • болі в області живота;
 • мігрені;
 • запаморочення;
 • висока температура;
 • неврози та депресії;
 • ломота в суглобах і ін.

В "ОН Клінік Дніпро" у відділенні терапії лікар-терапевт також приймає дітей від 0 років з наступних питань:

 • Спостереження за здоровими дітьми.
 • Консультація з харчування дітей до 3-х років.
 • Захворювання дихальної системи.
 • Захворювання органів травлення та сечовидільної системи.

Консультація терапевта завжди починається зі збору анамнезу. Лікар аналізує симптоматику, історії попередніх хвороб. Після цього виконується фізикальне обстеження. Огляд терапевта включає пальпацію ділянок тіла, у яких відчувається біль, прослуховування шумів легень і серця, простукування грудної клітки.

Діагностика захворювань у терапевтичному відділенні також припускає використання методів інструментального обстеження (УЗД, ендоскопічні дослідження). Додатково призначаються лабораторні аналізи. На підставі отриманих результатів установлюється діагноз і призначається план лікування.

Фахівцями «ОН Клінік Дніпро» діагностуються та лікуються неускладнені захворювання терапевтичного характеру (патології органів дихальної, травної, сечовидільної, нервової, серцево-судинної, ендокринної систем). За необхідності рекомендується консультація вузькопрофільного лікаря (ендокринолога, гастроентеролога, пульмонолога), який проведе детальніше обстеження та складе курс терапії.

Лікарі-терапевти також:

 • проводять профілактичні огляди;
 • систематично спостерігають за станом пацієнтів із хронічними захворюваннями терапевтичного профілю;
 • надають допомогу при гострих симптомах (високому тиску, сильних головних болях та ін.).

Звернувшись у терапевтичне відділення «ОН Клінік Дніпро», ви зможете не тільки встановити причину будь-якого нездужання, але й вилікувати його. А також можливо одержати перенаправлення до профільного фахівця.

Фахівці «ОН Клінік Дніпро» лікують наступні захворювання:

 • захворювання органів дихання (хронічне обструктивне захворювання легень, негоспітальна терапія, бронхіальна астма);
 • захворювання травної системи (хронічні захворювання: гастродуоденіт, холецистит, панкреатит, захворювання печінки);
 • захворювання серцево-судинної системи (ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба 1-3 стадії, симптоматична артеріальна гіпертензія у хворих з діабетичною нефропатією, хронічним пієлонефритом, вегетосудинна дистонія з метеозалежністю).

Лікарі-терапевти також діагностують захворювання органів сечостатевої системи, органів травлення й інших відділів внутрішніх систем. Якщо на тілі з'явився висип незрозумілого генезу, лікар допоможе встановити його природу та направить до потрібного фахівця (дерматовенеролога або алерголога).

В «ОН Клінік Дніпро» лікування проводиться в амбулаторних умовах з використанням медикаментозних і фізіотерапевтичних методик. Перевагою є й те, що пацієнти мають можливість проконсультуватися з фахівцем і пройти комплексну діагностику в рамках одного медичного центру: у нас є апарати для проведення ультразвукових (наприклад, ультразвукова діагностика легенів), ендоскопічних і інших досліджень. Є можливість зробити електрокардіограму.

Завдяки використанню комплексного підходу до діагностики здоров'я кожного пацієнта медикам вдається встановити зв'язок між генетичними й іншими факторами, що впливають на розвиток захворювань і гостроту їх протікання. Саме тому одним із ключових напрямків діяльності фахівців цього профілю є профілактика внутрішніх хвороб. Лікар-терапевт у Дніпрі може скласти рекомендації з дієти, корекції способу життя, прийому вітамінних та імуностимулюючих препаратів.

Відвідування фахівця цього профілю особливо актуальне в період поширення респіраторних інфекцій. Дотримуючись усіх лікарських рекомендацій, ви уникнете лікарняного й зміцните своє здоров'я.

Вакцинація Ваксігрип Тетра

Грип - це гостре респіраторне вірусне захворювання, яке зазвичай супроводжується високою температурою тіла, сильною інтоксикацією і ризиком ускладнень, таких як пневмонія, міокардит або менінгіт. Вакцинація - це єдиний надійний спосіб профілактики грипу.

Для щеплення від грипу в медичному центрі є в наявності вакцина "Ваксігрип Тетра" (Франція). Вона вводиться одноразово і протягом року забезпечує захист від 4 штамів вірусу грипу, які за оцінками епідеміологів циркулюють в нашому регіоні в поточному сезоні.

Особливо важливо зробити щеплення від грипу тим, хто знаходиться в групі ризику по розвитку ускладнень, а саме дітей, вагітних і дорослих з наявними хронічними захворюваннями.

Експрес тестування на COVID-19

Медичний центр «ОН Клінік Дніпро» пропонує проведення ІХА-тесту - експрес-тестування на коронавірусну інфекцію. Дослідження з високою точністю (98,8%) дозволяє здійснити якісне виявлення антигену COVID-19 шляхом взяття мазка з носоглотки. Результат тесту пацієнт отримує протягом 10 хвилин. 

Записатися на прийом до терапевта дуже просто. Для цього досить залишити свої контактнідані для зворотного зв'язку на сайті або зателефонувати за вказаним номером телефону.

Гапонова Ірина Василівна
Гапонова Ірина Василівна
Лікар відділення терапії

Відгуки про лікарів-терапевтів у Дніпрі

Вартість прийому лікарів терапії у Дніпрі

Виклик лікаря-терапевта додому
Виклик лікаря-терапевта додому в неділю, святкові дні
Виклик лікаря-терапевта додому для пацієнтів з підтвердженим КОВІД
Консультація терапевта
ОНЛАЙН Консультація терапевта
ОНЛАЙН Консультація терапевта за кордон

Лікарі відділення терапії ОН Клінік Дніпро

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00; Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.