0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Дніпро

Кращого спеціаліста, ніж лікаря ультразвукової діагностики як Головченко Володимир Іванович, мабуть не тільки в Дніпрі, а й в Україні важко знайти. Спасибі вам, Лікарю.
Людмила
Дніпро, 26.09.2023
Оцінка:
Лікувалась у Руфанової Анни Анатоліївни. Можу сказати лише одне - велике дякую за вашу професійність і людяність. Усім рекомендую - якщо є необхідність звернутись до проктолога - то тільки до Анни Анатоліївни.
Людмила
Дніпро, 26.09.2023
Оцінка:
Хочу выразить огромную благодарность доктору Руфановой Анне Анатольевне. Когда я столкнулась со своей бедой, первое , что приходит в голову куда?к кому? И волей судьбы мне подсказали обратиться в ОН Клиник к Анне Анатольевне , со словами - один из лучших проктологов. Когда открываешь дверь в кабинет к Анне Анатольевне - первое, что бросается в глаза ее лучезарная улыбка, светящие глаза и ты смело проходишь к врачу.При обращении я понимаю, что на 50% ты уже здорова. Сдержанная, внимательная ,с пониманием выслушает, глубоко вникает в твою проблему. Выслушала, осмотр, ответ : "Все будет хорошо!" И я понимаю, что так и будет.Операция и реабилитация под постоянным контролем А.А до полного восстановления.Грамотное назначение, советы -только способстововало быстрейшему выздоровлению.Анна А., - высочайший профессионал своего дела.Как в такой хрупкой женщине помещается такое огромное сердце доброты, тепла ,искренности и любви к каждому пациенту.А.А очень любит свою работу и людей! Я хочу пожелать А.А карьерного роста, покорять вершины своей профессии. Вы достойны!Анна А., у вас золотые руки!Крепкого здоровья и огромного женского счастья!
Антоніна
Дніпро, 24.09.2023
Оцінка:
Выражаю искреннюю благодарность Вам ,Станислав Юрьевич, за высочайший профессионализм, чуткость, отзывчивость, за внимательное отношение к пациентам.За добрые сердце, золотые руки!Вы переживаете за своих пациентов и очень любите свою работу. Манипуляцию, Вы провели грамотно, профессионально, безболезненно и без осложнений, за качественное лечение - вам огромное спасибо!Именно такие специалисты как Орлов Станислав Юрьевич и создают положительный образ клиники! Я хочу пожелать Станиславу Юрьевичу крепкого здоровья, успехов в профессиональной деятельности ,терпения, положительных эмоций, понимающих пациентов.Мира и благополучия!
Антоніна
Дніпро, 24.09.2023
Оцінка:
...
Анастасія
Дніпро, 21.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувався у лікаря Руфанової А.А.. Професійно виявляє проблему, адекватно підбирає лікування. Всі процедури лікар провела дуже добре, все пояснила, як і що буде, яка реабілітація. Пройшов місяць після лікування, почуваю себе добре. Приємна у спілкуванні, я отримав кваліфіковані відповіді на всі свої запитання. Стосовно вартості, не дешево, але тут кожен сам вирішує. Карта пацієнта 978826
Костянтин
Дніпро, 19.09.2023
Оцінка:
Хочу подякувати Брезицькій Ірині Вікторівні - дуже чудова лікарка Розумна Спокійна Все добре і зрозуміло пояснює Загалом і як людина, і як лікарка Найкраща
Асия
Дніпро, 16.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Асіє. Щиро вдячні за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Брезицької Ірини Вікторівни. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Руфанова Анна Анатоліївна чудовий та чуйний лікар. Проблеми були давні та непрості, але оперативність, професіоналізм та сучасні методи лікування дозволили за достатьо невеликий період позбутися їх та повернути якість життя на високий рівень. № картки: 960772 Раджу лікаря, а також раджу звертатися до лікаря вчасно, переборюючи сумніви, а не так, як я:)
Сергій
Дніпро, 11.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Раді, що наш лікар Руфанова Анна Анатоліївна допомогла у вирішенні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Нам приємно, що Ви публічно висловили подяку лікарю та відзначили високий рівень професіоналізму фахівця. Завжди раді бачити на профілактичних візитах та готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все супер, але було б дуже зручно якби до "мого кабінету" додали функціонал який додає можливість імпортувати майбутні візити чи процедури до свого google-calendar.
Дмитро
Дніпро, 06.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо за позитивний відгук. Команда фахівців постійно працює над вдосконаленням якості сервісу. Наш пріоритет — це комфорт пацієнтів на усіх етапах надання медичних послуг. Цінуємо Вашу думку. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі лікарю Руфановій А.А. за уважність і професіоналізм, керівництво пишається такими кадрами!
Олександра
Дніпро, 05.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Карта пацієнта #126029. Дуже вдячний вашій клініці та Руфановій Анні Анатоліївні за уважне та дбайливе ставлення, а також, що вилікувала мене в такий стислий термін. Бажаю щоб всі лікарі в нашій країні були такими ж професіоналами, що люблять свою роботу та дарують людям здоров'я.
Антон
Дніпро, 05.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Антоне. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякуємо Вам за професіоналізм, толерантність та добрий результат після проходження процедур .
Володимир
Дніпро, 04.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та фахівців. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 20:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.