Logo
0 800 30 17 30

Психіатрія в Одесі

Психічні розлади — це широкий спектр захворювань, які проявляються порушеннями емоційного стану, поведінки та когнітивних функцій (мислення, пам'яті, концентрації уваги).

Захворювання психіки впливають на спосіб життя людини і можуть супроводжуватися фізичними симптомами: безсонням, підвищеною стомлюваністю, головним болем.

Ми приймаємо з таких питань:

Психіатр — це лікар, який діагностує і лікує захворювання психіки. Без лікування психічні розлади можуть посилюватися, погіршувати якість життя, а також спровокувати патології нервової, серцево-судинної, ендокринної та травної систем.

Діагностику та лікування психічних розладів проводить психіатр медичного центру «ОН Клінік Одеса». Запис на прийом психіатра ведеться цілодобово.

Для чого потрібен психіатр

Психіатр займається діагностикою та лікуванням психічних захворювань. Також лікар-психіатр допомагає підтримувати психічне здоров'я у важких життєвих ситуаціях (наприклад, після сильного емоційного потрясіння або трагічної події).

До послуг психіатра входить діагностування та огляд психічного стану людини. Довідка від психіатра є офіційним медичним документом, який може знадобитися для певних видів діяльності (наприклад, під час оформлення опіки над дитиною або недієздатними людьми, для отримання водійського посвідчення або ліцензії на володіння зброєю).

Які захворювання лікує психіатр

Психіатр лікує широкий спектр розладів психіки, що можуть бути спричинені дисфункцією або органічними ураженнями головного мозку (черепно-мозковою травмою, інсультом, інфекціями, контузією), стресом або віковими змінами (деменцію). Захворювання, з якими приймає психіатр:

 • неврози (розлади, які супроводжуються істеричними, астенічними та нав'язливими станами);
 • фобії (сильний, неконтрольований і неусвідомлений страх до певного об'єкта або ситуації);
 • неврастенія (порушення психоемоційного стану, емоційна лабільність);
 • депресивний розлад (депресію);
 • патологічна тривожність (виражене почуття тривоги і занепокоєння, часто безпідставне);
 • розлади, пов'язані зі стресом (гостру реакцію на стрес, посттравматичні та адаптаційні розлади);
 • порушення сну (безсоння, нічні кошмари);
 • психосоматичні патології (погіршення самопочуття і порушення в роботі внутрішніх органів і систем під впливом психогенних чинників);
 • розлади харчової поведінки (булімію, анорексію).

Психіатр лікує панічні атаки — раптові напади сильного страху (паніки), що супроводжуються фізичними реакціями організму: відчуттям нестачі повітря, задухою, прискореним серцебиттям, втратою контролю над собою. Лікар діагностує та консультує людей із посттравматичними розладами та гострою реакцією на стрес.

З якими симптомами звертатися до психіатра

Психічні захворювання проявляються змінами в поведінці, емоційному стані, а також фізичними симптомами (запамороченням, підвищеною стомлюваністю, слабкістю, розладами сну і травлення, тремором рук). Показання до консультації психіатра:

 • підвищена тривожність, занепокоєння, безпричинний страх;
 • нав'язливі думки та зацикленість на проблемах, ситуації, певній дії;
 • почуття смутку, зневіри, відчаю, песимістичний погляд на майбутнє;
 • різкі зміни в настрої;
 • апатія, втрата інтересу до життя, відчуття байдужості;
 • дратівливість і агресія по відношенню до оточуючих людей;
 • зниження пам'яті, концентрації уваги, труднощі з мисленням, неуважність;
 • конфлікти в сім'ї, з близькими людьми, на роботі;
 • уникнення соціальних контактів (бажання до усамітнення, замкнутість);
 • аутоагресія (бажання завдати собі шкоди).

Звернутися до психіатра потрібно в разі невдоволення своїм життям, заниженої самооцінки та відчуття власної непотрібності. Консультація лікаря необхідна в разі нещодавно пережитої травмувальної події (наприклад, втрати близької людини) і неможливості впоратися зі своїми емоціями. На сайті медичного центру «ОН Клінік Одеса» можна скористатися безкоштовною консультацією психіатра й анонімно поставити запитання лікарю.

Діагностика у психіатра в Одесі

Діагностику психічного стану людини проводить психіатр медичного центру «ОН Клінік Одеса». Обстеження у психіатра включає збір анамнезу: розмову з пацієнтом про загальне самопочуття, скарги, життєву ситуацію, наявність спадкових захворювань. За необхідності лікар може провести розмову з довіреними особами пацієнта (наприклад, родичами або близькими друзями).

Для оцінки загального стану організму психіатр може призначити додаткові дослідження. Діагностика психічних розладів може включати:

 • електроенцефалографію (дослідження функцій головного мозку);
 • електрокардіограму (для оцінки функціональності серця);
 • аналізи крові (клінічний, біохімічний, тести на гормони, вітаміни та мікроелементи).

Інструментальні обстеження та лабораторні аналізи можуть знадобитися для виключення протипоказань до медикаментозної терапії (антидепресантів, седативних, психотропів). Також лікар може призначити консультації інших фахівців (наприклад, кардіолога, невролога або ендокринолога).

Консультація психіатра в Одесі

Лікування психічних розладів у кожному конкретному випадку індивідуальне. Вид і ступінь порушення психіки психіатр визначить після комплексного обстеження.

Платний психіатр приймає пацієнтів з 18 років, прийом абсолютно конфіденційний. Лікування у психотерапевта здійснюється тільки з письмової згоди пацієнта.

Записатися на консультацію до приватного психіатра в медичному центрі «ОН Клінік Одеса» можна через форму запису на прийом або за телефоном, вказаним на нашому сайті. Також на сайті доступна послуга консультації психіатра онлайн.

Чимбер Дмитро Сергійович
Чимбер Дмитро Сергійович
Лікар відділення психотерапії
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікаря-психіатра у Одесі

Консультація медичного психолога
Консультація психіатра
Психотерапія (60 хвилин сесія)

Лікарі відділення психотерапії ОН Клінік Одеса

Адреса: Одеса, вул. Мала Арнаутська, 56

ОН Клінік Одеса
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.