0 800 30 17 30

Проктологія в Одесі

Щоб уникнути ускладнень, тривалого лікування та інших проблем, пов'язаних з параректально. областю і анальним проходом, важливо вчасно звернутися до проктолога.

Огляд проктолога необхідний за дискомфортe і кров'яних виділень, новоутворенm в області анального отвору.

Ми приймаємо з таких питань:

З якими симптомами приймають проктологи в ОН Клінік Одеса

Звернення до проктолога допоможе своєчасно почати лікування та уникнути ускладнень. У відділенні проктології медичного центру «ОН Клінік Одеса» проводиться огляд пацієнтів з наступними симптомами проктологічних захворювань:

 • свербіння в області анального отвору;
 • біль у задньому проході;
 • кров'янисті виділення з анального отвору;
 • запалення заднього проходу;
 • новоутворення біля анального отвору.

До первинної консультації проктолога в Одесі необхідно підготуватися. Потрібно поставити одну очисну клізму на 1-1,5 літри перед сном і одну клізму за 3-4 години до прийому в проктолога. Якщо немає можливості поставити клізму самостійно або вас турбують кровотеча і гострий запальний процес в області анального отвору, допоможуть препарати "Нормакол" або "Енерма" (достатньо однієї клізми за дві години до прийому).

Останній прийом їжі повинен бути не пізніше, ніж о 19:00, і в день перед прийомом проктолога. З раціону потрібно виключити гостре, жирне, смажене і алкоголь, сирі овочі та фрукти, кисломолочні продукти, газовані напої - така дієта допомагає уникнути зайвого газоутворення, стимуляції перистальтики. У день прийому проктолога сніданок повинен бути легким, якщо прийом призначений у другій половині дня, останній прийом їжі повинен бути за 3 години до огляду.

Які захворювання лікує проктолог в Одесі

Захворювання, які лікують проктологи в «ОН Клінік Одеса», включають:

 • анальні тріщини (розриви, рани або виразки в області анального отвору);
 • анальні кондиломи та папіломи (проявляються в задньому проході у вигляді плям або характерних наростів розміром з голівку шпильки, з плином часу можуть рости);
 • анальні бахромки (невеликі складки шкіри що виспупають або звисають навколо анального отвору, можуть досягати від півтора до декількох сантиметрів, виникають як наслідок геморою, закрепу, у жінок з'являються після вагітності та пологів);
 • анальні поліпи (доброякісні новоутворення в прямій кишці у формі гриба або кулі. Вимагають своєчасної діагностики, оскільки є передраковими утвореннями);
 • свербіння заднього проходу (може бути самостійним захворюванням або симптомом хвороби, вимагає огляду проктолога і своєчасного лікування);
 • геморой (захворювання, пов'язане з патологічним розширенням гемороїдальних вен, їх тромбозом, звивистістю, запаленням, утворює вузли навколо прямої кишки. Вимагає своєчасного лікування, оскільки може з часом розвинутися з легкої першої стадії в ускладнену четверту, яка вимагає хірургічного втручання) тощо.

Малоінвазивна проктологія в Одесі

Медичний центр «ОН Клінік Одеса» спеціалізується на малоінвазивній проктології. Для лікування проктологічних захворювань задіяні тільки сучасні технології, зокрема радіохвильовий метод. Апарат "Сургітрон" у проктології використовується для малоінвазивного лікування геморою, кондилом, анальної тріщини, анальних бархомок тощо. За допомогою радіохвильового методу апарат забезпечує їх безкровне видалення, після якого не потрібне стаціонарне спостереження і відновлення можливе через кілька годин.

У відділенні проктології медичного центру «ОН Клінік Одеса» використовуються перевірені види обстеження прямої кишки для постановки діагнозу. Для діагностики захворювань у проктології проводяться ректоскопія і аноскопія. За ректоскопії виконується огляд слизової оболонки прямої кишки за допомогою ректоскопа на глибину прямої кишки до 20 см. Аноскопія передбачає зовнішній огляд заднього проходу і огляд за допомогою ректального дзеркала на глибину прямої кишки до 10 см.

Записатися на прийом до проктолога в Одесі можна за телефоном, вказаним на сайті, і через форму для запису. Наші менеджери підберуть для вас найбільш зручний час і підкажуть вартість прийому проктолога.

Марусов Андрій Анатолійович
Марусов Андрій Анатолійович
Лікар відділення проктології

Відгуки про лікарів-проктологів у Одесі

Вартість прийому лікарів проктології у Одесі

ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Одеса

Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.