Лікування геморою в Одесі
Геморой - це захворювання, яке може виникнути у будь-якої людини, незалежно від її віку та статі. Його появі сприяють патологічні зміни вен прямої кишки: тромбоз, варикозне розширення і запалення. Як наслідок, безпосередньо в області кишки утворюються характерні судинні сплетення, які називаються гемороїдальними шишками або вузлами.
Геморой можуть спровокувати як важкі фізичні навантаження, так і переважно сидячий спосіб життя. Також до його виникнення призводять неправильне харчування з дефіцитом клітковини, шкідливі звички (куріння, зловживання алкоголем). Дуже часто з гемороєм стикаються жінки під час вагітності та пологів через підвищене навантаження на судини та вени малого таза.
Діагностика геморою у відділенні проктології «ОН Клінік Одеса»
Залежно від ступеня тяжкості, розрізняють чотири стадії геморою. На перших двох розвиток гемороїдальних вузлів ще не погіршується запаленням, тому в багатьох випадках хвороба може ніяк не проявляти себе, особливо якщо йдеться про внутрішні утвореннях.
Стадії геморою
До основних симптомів геморою належать:
- свербіння і печіння в області заднього проходу;
- кровотеча;
- біль під час випорожнення кишечника;
- випадання гемороїдальних вузлів.
Для діагностики геморою на ранніх стадіях лікарі-проктологи «ОН Клінік Одеса» використовують сучасні методи огляду: аноскопія і ректоскопія. Ці процедури є дослідженнями прямої кишки на глибину від 10 до 20 см за допомогою спеціального оснащеного камерою приладу.
Третя стадія геморою характеризуються рядом ускладнень (біль, мимовільне випадання гемороїдальних вузлів, запалення), однак не завжди вимагає оперативного втручання, четверта ж передбачає тільки операцію в стаціонарі через можливі ускладнення.
Як виглядає геморой?
Методи малоінвазивного лікування геморою
У відділенні проктології «ОН Клінік Одеса» для лікування геморою на першій і другій стадіях використовуються малоінвазивні безопераційні методики:
- латексне лігування гемороїдальних вузлів. Метод полягає в надяганні на гемороїдальний вузол тугого латексного кільця. Воно перекриває кровотік, внаслідок чого вузол висихає і незабаром виводиться назовні з каловими масами;
- фотокоагуляція. Для виконання процедури використовується апарат для фотокоагуляції Інфраред, який миттєво припікає тканини вузлів інфрачервоними променями, внаслідок чого вони коагулюються і відмирають. Процедура займає не більше, ніж 5 хвилин, проводиться амбулаторно;
- дезартерізація гемороїдальних вузлів. Під час використання сучасного апарату HAL-RAR Doppler II австрійського виробництва за допомогою індикатора знаходиться і блокується основна артерія, яка живить гемороїдальний вузол. Перед процедурою використовується місцеве знеболення. Дезартерізація займає від 40 хвилин до півтори години, проте дозволяє провести видалення внутрішнього та зовнішнього геморою на більш пізніх стадіях.
інфраред для зупинки кровотечі з гемороїдальних вузлів у медичному центрі ОН Клінік Одеса
Такі способи безопераційного лікування геморою додатково підтримуються консервативними медикаментозними засобами: мазями, свічками, а також фізіотерапією.
Підготовка до операції з видалення геморою
Після всебічного обстеження і визначення ступеня тяжкості розвитку геморою лікар-проктолог підбирає найбільш оптимальний спосіб лікування для кожного окремого пацієнта.
Малоінвазивні операції з видалення геморою не висувають специфічних вимог до підготовки. Попри це, вони все ж є різновидом хірургічного втручання, тому підготовка до малоінвазивного лікування геморою включає:
- загальні аналізи крові та сечі;
- коагулограму (дослідження згортання крові);
- очисну клізму (напередодні ввечері та вранці в день операції).
Крім цього, за 2-3 дні до операції необхідно перейти на щадну дієту, не вживати алкоголь.
До протипоказань для малоінвазивних методик лікування належать: наявність злоякісних новоутворень у прямій кишці, розвиток інфекційного процесу в кишечнику, гострі вірусні та респіраторні захворювання.
Записатися на прийом до проктолога або отримати попередню консультацію ви можете на нашому сайті, скориставшись формою запису або зателефонувавши за вказаними контактними номерами.
Название | Цена |
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон | 600 грн |
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога | 600 грн |
Первинний прийом лікаря-колопроктолога | 600 грн |
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога | 550 грн |
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду | 600 грн |