Лікування анальних кондилом, папілом і бородавок в Одесі

Папіломи, кондиломи та бородавки є доброякісними новоутвореннями шкіри. Папіломи є невеликими наростами, що іноді мають тіло і ніжку. Причинами появи новоутворень у періанальній області є генетичні чинники, куріння і малорухливий спосіб життя, хронічні запальні захворювання кишечника та інфекції.

Найбільш частою причиною виникнення анальних папілом (папілом в області заднього проходу) є інфікування ВПЛ (вірус папіломи людини). ВПЛ провокує появу бородавок і гострих кондилом заднього проходу. Інфікування вірусом відбувається під час статевих контактів. Діагностикою та лікуванням конділоматозу періанальної області займається лікар-проктолог.

Діагностика анальних папілом, кондилом і бородавок

Діагностика новоутворень періанальної області проводиться під час консультації проктолога і полягає в огляді ураженої ділянки шкіри та аналізі скарг. Поява папілом в області заднього проходу може бути безсимптомною або створювати косметичний дискомфорт. Симптоми анальних папілом і кондилом включають:

Після розбору скарг проктолог проводить огляд області анального отвору і прямої кишки. Проктологічний огляд полягає в:

  • зовнішньому огляді періанальної області;
  • пальцевому дослідженні прямої кишки;
  • аноскопії (огляді анального отвору і нижньої половини прямої кишки за допомогою гнучкого ендоскопа);
  • ректоскопії (ендоскопічному огляді всіх відділів прямої кишки).

За підозри на папіломавірусну природу анальних гострих кондилом можуть бути призначені аналізи зіскрібів періанальної області на виявлення ВПЛ. Після видалення гострих папілом проводять їх гістологічне дослідження (мікроскопічне дослідження зразка тканини) для підтвердження їх доброякісної природи. За потреби може бути призначена консультація лікаря-дерматолога.

Радіохвильове висічення анальних кондилом, папілом і бородавок в Одесі

Лікування доброякісних новоутворень у задньому проході полягає в їх видаленні. Видалення папілом, бородавок і кондилом навколо ануса можливо за допомогою радикального оперативного втручання або за допомогою методів малоінвазивної (низькотравматичної) хірургії.

Видаленням анальних папілом і кондилом в Одесі займається проктологічне відділення медичного центру «ОН Клінік Одеса». Для видалення папіломи чи кондиломи заднього проходу в Одесі використовують радіохвильове висічення новоутворень. Радіохвильовий метод дозволяє позбутися як зовнішніх утворень, так і видалити кондиломи, розташовані в прямій кишці. Радіохвильове видалення анальних кондилом має ряд переваг:

  • висока ефективність;
  • безболісність (у порівнянні з оперативним видаленням);
  • безпека (вкрай низький ризик інфікування або кровотечі під час маніпуляції);
  • місцеве знеболення (наркоз не потрібний);
  • швидкість (процедура виконується амбулаторно).

Профілактика появи кондилом у періанальній області полягає у вакцинації від ВПЛ. Лікуванням ВПЛ в Одесі також займаються лікарі-гінекологи і урологи.

Записатися на прийом до проктолога в медичному центрі «ОН Клінік Одеса» можна одним зі зручних для вас способів: за телефоном або через форму запису на прийом на сайті. Дізнатися вартість консультації проктолога і вартість видалення анальних кондилом можна також за телефоном.

Марусов Андрій Анатолійович
Марусов Андрій Анатолійович
Лікар відділення проктології

Вартість видалення анальних кондилом, папілом і бородавок у Одесі

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Одеса

Відгуки про проктологiв ОН Клінік у Одесі

Була у доктора Тутунару Миколи Олександровича. Лікар просто чудовий, професіонал своєї справи! Все розповів, пояснив, дав призначення. Прийомом дуже задоволена. Спасибі за допомогу! Ви кращий!
Катерина Мельниченко , 01.08.2022. Показати відповідь
Оцінка: