Пульмонологія в Одесі

Пульмонологія ― відділення, яке займається діагностикою та лікуванням патологій легенів і дихальних шляхів (бронхів, трахеї, носоглотки, носової порожнини).

Пульмонолог ― це лікар, який займається лікуванням пневмонії, плевриту, хронічної обструктивної хвороби легень та інших захворювань органів дихальної системи.

Ми лікуємо:

У разі появи утрудненого дихання необхідно записатися на консультацію пульмонолога. 

Причини хвороб легень

Хвороби легень розвиваються внаслідок проникнення в дихальні шляхи хвороботворних мікроорганізмів. Ураження легень можуть спричиняти мікоплазми, пневмококи, віруси, гемофільна паличка. Інші причини хвороб легень:

 • несприятлива екологічна обстановка;
 • куріння;
 • тривалий вплив шкідливих речовин (пилу, газу);
 • алергічна реакція;
 • переохолодження;
 • різка зміна кліматичних умов. 

Хвороби органів дихання можуть розвинутися через патології серцево-судинної системи (гіпертонія, ішемічна хвороба серця). Порушення кровообігу можуть призвести до застою крові в легенях та їхньої дисфункції. Точну причину патологій дихання може визначити тільки лікар, який спеціалізується на лікуванні легень і бронхів.

Симптоми захворювань легень

У разі захворювань органів дихальної системи болять легені та з'являється відчуття нестачі повітря. Інші симптоми хвороби легень:

 • задишка;
 • кашель і біль у грудній клітці посередині;
 • підвищення температури тіла;
 • хрипи під час дихання;
 • виділення мокротиння;
 • слабкість;
 • зниження апетиту.

Кашель за хвороб легень може бути сухим або вологим (з виділенням мокротиння). Також можуть спостерігатися посиніння кінцівок і кровохаркання. Симптомами обструктивної хвороби легень (запалення нижніх дихальних шляхів) є сильна задишка та свистячі хрипи. Бульозна хвороба легень (утворення повітряної порожнини в тканинах легень) може проявлятися у вигляді дихальної недостатності. У разі появи одного або кількох симптомів хвороб легень необхідно звернутися до лікаря-пульмонолога. 

Пульмонологія в Одесі

У пульмонологічному відділенні «ОН Клінік Одеса» проводиться діагностика і лікування захворювань легенів. Для лікування патологій легенів приватний пульмонолог проводить огляд, вислуховує скарги, збирає анамнез і призначає додаткові методи дослідження. Діагностика хвороб дихальних шляхів включає аналіз крові та мокротиння, рентген грудної клітки та УЗД легенів.

Лікування захворювань легень залежить від причини їх виникнення. Пульмонолог може призначити антибактеріальні, противірусні, муколітичні або антиалергенні препарати. При появі симптомів хвороб органів дихання можна поставити запитання пульмонологу на сайті медичного центру «ОН Клінік Одеса».

Лікування бронхоектатичної хвороби в Одесі

Бронхоектатична хвороба ― розширення стінок бронхів, яке призводить до їхнього запалення і руйнування. Бронхоектаз може призвести до руйнування великої частини бронхів і потребує обов'язкового лікування. Основні симптоми бронхоектатичної хвороби: кашель, виділення мокротиння з кров'ю, задишка і біль у грудях. Ускладненнями бронхоектатичної хвороби є дихальна та серцева недостатність, поява анемії.

Діагностика бронхоектатичної хвороби включає рентген грудної клітки, аналіз крові та мокротиння. За результатами обстеження пульмонолог призначає лікування бронхоектатичної хвороби, яке може охоплювати прийом муколітиків, бронхолітиків і антибіотиків. Також терапія бронхоектатичної хвороби передбачає промивання бронхів для видалення з них гнійного секрету. 

Записатися на консультацію пульмонолога і лікування хвороб легенів в Одесі в «ОН Клінік Одеса» можна за номером телефону, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом. Запис на прийом ведеться цілодобово. 

Кедік Вікторія Василівна
Кедік Вікторія Василівна
Лікар відділення пульмонології

Вартість прийому лікарів пульмонології у Одесі

Консультація пульмонолога
ОНЛАЙН Консультація пульмонолога
ОНЛАЙН Консультація пульмонолога за кордон

Лікарі відділення пульмонології ОН Клінік Одеса

Адреса: Одеса, вул. Корольова, 33б

ОН Клінік Одеса (Таїрова)
Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 18:00; Сб: 9:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 цiлодобово.
 • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.