Logo
0 800 30 17 30

Дитяча ортопедія в Одесі

Дитячий ортопед — це лікар, який займається діагностикою та лікуванням порушень функцій опорно-рухового апарату. Патології виникають внаслідок неправильного розвитку, вроджених і набутих деформацій.

У медичному центрі «ОН Клінік Одеса» дитячі ортопеди займаються лікуванням захворювань опорно-рухового апарату в дитини. Запис на прийом до лікаря ведеться цілодобово.

Ми приймаємо з:

Що лікує дитячий ортопед в Одесі?

Лікар займається лікуванням вроджених і набутих патологій суглобів і навколосуглобових м'яких тканин. Дитячий ортопед в Одесі лікує:

 • вроджені патології кінцівок (неправильне стояння плеча, дисплазію тазостегнового суглоба у дітей);
 • викривлення хребта (сколіоз, кіфоз, лордоз);
 • деформації стопи (плоскостопість);
 • дистонічні захворювання (спастичну кривошию);
 • отримані травми (розтягнення зв'язок).

Дитячий лікар із суглобів, кісткової та м'язової систем повинен регулярно перевіряти правильність формування скелета в дитини. Високий ризик розвитку дисплазії кульшових суглобів спостерігається до одного року, а плоскостопості — у віці до двох років.

За яких симптомів потрібна консультація дитячого ортопеда?

Консультація ортопеда необхідна за появи обмеженої рухливості кінцівок після першого року життя. Інші симптоми ортопедичних захворювань:

 • асиметричне розташування складок на ногах;
 • різна довжина рук або ніг, висота плечей;
 • больові відчуття в спині, шиї та грудях;
 • постійний нахил голови набік;
 • болі в суглобах і кінцівках;
 • викривлення хребта вперед, набік або назад;
 • відставання у фізичному розвитку;
 • важка, нерівна хода;
 • несиметрична форма талії;
 • швидка втома м'язів спини;
 • тягнучі болі в ногах;
 • порушення контролю над сечовим міхуром;
 • скутість і хрускіт у суглобах;
 • дискомфортні відчуття в стоячому положенні;
 • неправильне положення стоп під час руху;
 • набряк і почервоніння в ділянці суглобів;
 • висип і синюшність шкірного покриву;
 • оніміння і поколювання в кінцівках.

Визначити дисплазію в дитини можна за обмеженою рухливістю, хрускотом у суглобах, больовим синдромом у тазу і кульгавістю. Сколіоз у дитини візуально простежується за різною довжиною верхніх кінцівок, неправильним стоянням плеча, випинанням передніх ребер і вираженою тазовою деформацією. Визначити плоскостопість у дитини дають змогу больові відчуття в ділянці п'ят і склепінь, стегнах, колінах, нижній частині спини, а також набряклість і дискомфорт у стоячому положенні. Також консультація ортопеда необхідна після розтягнення зв'язок у дитини, що характеризується набряком і сильним болем під час опори на пошкоджену кінцівку.

Консультація дитячого ортопеда в Одесі

Консультація ортопеда в Одесі починається з візуального огляду і збору анамнезу. Ортопед перевіряє у дитини формування скелета і м'язової тканини, оцінюючи анатомічний стан кісткової системи і визначаючи амплітуду руху суглобів. 

Послуги ортопеда включають підбір індивідуальних устілок для корекції плоскостопості та корсетів за сколіозу, розробку фізичних вправ у разі захворювань кісток у дитини. Для лікування патологій опорно-рухового апарату лікар призначає медикаменти. Ортопед приймає дітей з народження. Додатково дитині може знадобитися консультація педіатра при підвищенні температури тіла, відсутності апетиту, появі шкірного висипу.

Лікування плоскостопості у дітей в Одесі

Плоскостопість у дітей — це захворювання кістково-зв'язкового апарату, за якого склепіння стоп деформуються, зменшуються або стають повністю плоскими. За плоскостопості в положенні стоячи між підошвою ноги дитини та підлогою немає зазору.

Захворювання стоп може розвиватися через вроджені патології (наприклад, дитячий рахіт, м'язову дистрофію, ДЦП), внаслідок дефіциту вітамінів і мінералів, травм гомілковостопного суглоба. Ризик деформування стопи підвищений у дітей з надлишковою масою тіла і посиленими навантаженнями на ноги.

Причини плоскостопості

Причини плоскостопості

Залежно від стану склепіння стопи виділяють гнучку (склепіння видно під час підйому стопи і зникає під час її опускання) і жорстку (склепіння плоске в будь-якому положенні стопи) плоскостопість.

Види плоскостопості

Поперечна плоскостопість

Характеризується сплощенням поперечного склепіння стопи (уздовж основ пальців)

Поздовжня плоскостопість

Виражається зменшенням поздовжнього склепіння стопи (уздовж підошви від п'яти до пальців)

Вальгусна плоскостопість

Супроводжується деформацією стопи в бік вальгуса (стопа нахилена всередину)

Правильне положення стоп і наявність склепінь виконують амортизуючу функцію під час ходьби. Плоскостопість у дитини потребує обов'язкової діагностики та лікування, оскільки захворювання призводить до посиленого навантаження на хребет, що може спровокувати патологічні зміни постави (наприклад, сколіоз). Також сплощення склепіння стопи може спричиняти дискомфорт, біль і втому в ногах після піших прогулянок і фізичних вправ (бігу, стрибків).

Позбутися плоскостопості допоможе дитячий ортопед. Лікування плоскостопості у дитини спрямоване на корекцію деформації зв'язок і суглобів ніг, а також зміцнення м'язів і поліпшення кровообігу ступень. Ортопед може підібрати індивідуальні устілки або вставки у взуття, призначити фізичні вправи (ЛФК) або рекомендувати масаж стоп.

Записатися на прийом до дитячого ортопеда в медичному центрі «ОН Клінік Одеса» можна за номером телефону, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом. Також за телефоном або на сайті можна дізнатися ціну прийому дитячого ортопеда.

Кривенко Марія Володимирівна
Кривенко Марія Володимирівна
Лікар відділення дитячої ортопедії

Відгуки про лікарів-дитячих ортопедiв у Одесі

Лікар: Кривенко Марія Володимирівна. В цілому, консультація пройшла добре. Лікар відповіла на всі поставлені мною питання досить кваліфіковано та призначила под...
Дмитро , 04.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Була на прийомі у лікаря Кривенко М.В. Залишилась дуже задоволена!!! Приємна та делікатна людина та досвідчений врач. Знайшла підхід до моєї дитини та надала пр...
Мілана , 04.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Була на прийомі у дитячого хірурга Кривенко М.В. Лікарем задоволена: досить професіонально був зроблений огляд, проведені необхідні маніпуляції. Лікар відповіда...
Ангеліна , 01.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Відвідали лікаря хірурга Кривенко Марію Володимирівну. Були жалоби на вростання нігтя великих пальців ніжок, лікар дуже уважно все подивилася та ретельно переві...
Михайло , 29.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Були сьогодні на прийомі у лікаря ортопеда-хірурга дуже задоволені. Кривенко Марія Володимирівна гарний спеціаліст, який добре виконує свою роботу; доброзичливи...
Тимофій , 21.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Лікар Кривенко Марія Володимирівна дуже уважний та професійний лікар. Уважно вислухала нас, огляд був максимально комфортний для дитини. Будемо радити при потре...
Юлія , 15.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому дитячих лікарів-ортопедів у Одесі

Первинна консультація дитячого ортопеда - травматолога
Повторна консультація дитячого ортопеда - травматолога

Лікарі дитячої ортопедії ОН Клінік Одеса

Адреса: Одеса, вул. Корольова, 33б

Дитяче відділення «ОН Клінік Одеса» (Таїрова)
Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 19:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 цiлодобово.
 • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.