Logo
0 800 30 17 30

Отоларингологія в Одесі

Закладеність носа, зниження слуху, відчуття тиску в області чола – з такими симптомами стикаються багато з людей.

Їхнє вивчення та лікування лежить в основі сфери діяльності отоларингології – розділу медицини, що досліджує фізіологію дихальних шляхів, глотки, трахеї та вух.

Ми приймаємо з таких питань:

Лікарі отоларингологи (або ЛОРи) використовують сучасні методики діагностики та терапії для швидкого й ефективного відновлення здоров'я пацієнтів.

Симптоми захворювань вуха, горла й носа

На консультацію ЛОРа слід записатися, виявивши наступні симптоми:

 • зниження слуху, відчуття закладеності;
 • біль у вухах;
 • гнійні або інші виділення зі слухових проходів;
 • кашель;
 • свербіж або біль у гортані або трахеї;
 • ускладнене дихання;
 • закладеність носа;
 • біль у гайморових пазухах (з'являється під час нахилу голови).

У багатьох випадках захворювання супроводжуються різким підвищенням температури, загальною слабкістю, втратою сил і сонливістю. Симптоматика може відрізнятися залежно від того, у якому органі локалізована патологія і її причин.

Найпоширеніші захворювання в отоларингології:

 • риніт;
 • синусит;
 • фарингіт;
 • отит.

Також консультація ЛОРа необхідна під час зниження слуху без видимих причин (можливе утворення сірчаної пробки) і механічних травм вух.

Найчастіше захворювання вуха-горла-носа розвиваються через бактеріальні або віруснізбудники. Потрапляючи в організм людини, вони вражають тканини, викликаючи їх запалення. Головна небезпека подібних хвороб полягає в тому, що багато людей намагаються самостійно вилікуватися, без встановлення точного діагнозу. У такому випадкусимптоми просто «заглушаються»: зникає біль у горлі або знімається закладеність носа, але патологічний процес триває.

У випадку непролікованих хвороб вух, горла й носа, пацієнт ризикує зіштовхнутися з наступними проблемами:

 • розвиток бронхіту або пневмонії;
 • поява гнійних уражень;
 • зниження гостроти слуху та зору.

У випадку важких запальних процесів страждають усі системи органів, включаючи серцево-судинну (розвивається міокардит і ендокардит), травну (коліти та дуоденіти), і опорно-руховий апарат (ураження суглобів).

Своєчасна консультація ЛОРа дозволяє вчасно провести діагностику, точно встановити природу захворювання та підібрати найефективнішу методику лікування з урахуванням стану пацієнта.

Як проходить огляд і лікування у ЛОРа?

Первинний прийом у лікаря отоларинголога залежить від скарг пацієнта. Зазвичай він включає огляд ураженого органу (наприклад, пальпацію вуха, вивчення стану барабанної перетинки та слухових проходів), призначення додаткових аналізів, складення схеми лікування й інші маніпуляції, необхідні для одужання. Лабораторні й інструментальні обстеження дозволяють точно встановити поточний стан організму й ураженого органу, виявити патології розвитку, якщо вони є.

За результатами аналізів встановлюється точний діагноз і розробляється схема лікування. Лікар-отоларинголог контролює процес до повного відновлення пацієнта. Для цього призначаються повторні огляди й, за необхідності, нові дослідження.

Відвідування кваліфікованого ЛОРа в Одесі дозволяє швидко одужати та не допустити ускладнень або повторних захворювань. Центр отоларингології «ОН Клінік Одеса» оснащений усім необхідним обладнанням для діагностики та лікування. У нас працюють досвідчені фахівці, записатися на прийом до яких можна за контактним телефоном медичного центру.

Швець Павло Іванович
Швець Павло Іванович
Лікар відділення отоларингології

Відгуки про лікарів-отоларингологів у Одесі

Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів-отоларингологів у Одесі

Консультація отоларинголога
ОНЛАЙН Консультація отоларинголога
ОНЛАЙН Консультація отоларинголога за кордон

Лікарі відділення отоларингології ОН Клінік Одеса

Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.