Мамологія в Одесі
Мамологія – медичний розділ, що спеціалізується на вивченні будови та функцій молочних залоз.
Нормальний розвиток і робота цієї залозистої тканини регулюється загальним гормональним фоном жіночого організму.
Неправильне харчування, часті стреси, безконтрольне вживання медичних препаратів, погана міська екологія порушують вироблення гормонів, що позначається на стані молочних залоз. У результаті відсоток фіброзних і кістозних новоутворень у грудях постійно росте. Щоб вчасно помітити й зупинити патологічний процес, рекомендується регулярно відвідувати мамолога.
Симптоми захворювань молочних залоз
Частота візитів до мамолога залежить від:
- загального стану здоров'я жінки: при сильному імунітеті ймовірність розвитку хвороб молочних залоз нижча;
- генетичної схильності: якщо серед родичів були зареєстровані випадки мастопатії, раку, кісти, - проходити обстеження потрібно раз на півроку;
- наявності первинних симптомів, що вказують на зміну структури тканин.
Зазвичай перші підозри на хворобу виникають у жінок під час самостійного виявлення ущільнень у грудях. У більшості випадків вони безпечні й не сигналізують про патологічні процеси, але точно встановити природу новоутворення може тільки мамолог.
Також рекомендується не відкладати візит до фахівця при наявності наступної симптоматики:
- болісні ущільнення в грудях;
- почервоніння й запалення біля сосків;
- гнійні або водянисті виділення з неприємним запахом.
Найчастіше лікарі діагностують наступні захворювання.
1. Мастопатія. Викликана різким розростанням фіброзної тканини, що призводять до появи доброякісних новоутворень. Звичайне захворювання провокується порушенням гормонального балансу. Протягом багатьох років може не турбувати пацієнтку. Але не варто затягувати лікування: завжди є ризик переродження мастопатії в ракову пухлину.
2. Фіброаденома молочної залози. Це захворювання пов'язане з патологічним ростом залозистих клітин. Зустрічається як у молодих дівчат, так і в жінок після 40. На початкових стадіях фіброаденома не завдає дискомфорту, тому найчастіше виявляється тільки на огляді в лікаря.
3. Мастит. Запальне захворювання, що найчастіше розвивається в період лактації й викликане закупоркою протоків. Характерні симптоми – збільшення й почервоніння грудей, їхня болючість, підвищення температури тіла.
4. Лактостаз. Стан, пов'язаний із застоєм молока в залозі. Звичайно викликається тісною білизною, нерегулярним або недостатнім спорожненням молочних залоз, стресами. Головна небезпека в тому, що довгий застій молока призводить до маститу.
Будь-яке захворювання грудей можна швидко й ефективно вилікувати на початковій стадії без оперативного втручання.
Як проходить лікування проблем молочних залоз в «ОН Клінік Одеса»?
«ОН Клінік Одеса» – сучасний медичний центр, у якому створені всі умови для швидкої та точної діагностики хвороб молочних залоз і їх ефективного лікування.
Огляд у мамолога передбачає збір анамнезу та пальпацію. У випадку підозри на розвиток захворювання, призначаються додаткові обстеження: УЗД, пункція. За результатами аналізів призначається лікування. Під час терапії потрібні повторні візити до
фахівця для контролю над ходом відновлення здоров'я пацієнтки. Додатково мамолог дає рекомендацію із профілактики хвороб молочних залоз.
Записатися на первинний прийом до лікаря можна за контактними телефонами медичного центру.
Название | Цена |
Консультація хірурга-мамолога | 630 грн |
ОНЛАЙН Консультація хірурга-мамолога | 630 грн |
Трепанобіопсія молочної залози | 3500 грн |
ОНЛАЙН Консультація хірурга-мамолога за кордон | 630 грн |