0 800 30 17 30

Неврологія в Одесі

Щорічно із захворюваннями нервової системи стикаються мільйони людей. Найбільш небезпечні з них - інсульт, епілепсія, деменція.

Порушення роботи нервової системи здатні значно знизити якість життя людини або призвести до летального результату. Саме тому дуже важливо вчасно звернутися до лікаря-невролога, щоб зупинити розвиток хвороби і відновити втрачене здоров'я.

У відділенні неврології «ОН ​​Клінік Одеса» можна отримати консультацію невропатолога і пройти апаратну діагностику, яка дозволить визначити стан нервової системи і ступінь порушення мозкового кровообігу. Після постановки діагнозу лікар-невролог розробить індивідуальну схему лікування захворювань центральної нервової системи (ЦНС).

У яких випадках необхідно звернутися до невролога?

Розлади центральної нервової системи включають в себе велику категорію захворювань, викликаних ураженням спинного і головного мозку, судинною недостатністю, запальними процесами. Існує кілька факторів, які можуть призвести до неврологічних захворювань:

Симптоми і ознаки захворювань нервової системи

Симптоми захворювань нервової системи схожі між собою, хоча причини негативних проявів можуть бути різними. Прийом невролога необхідний якщо:

  • навіть після відпочинку, не проходить відчуття втоми;
  • спостерігаються часті головні болі, запаморочення, порушення координації рухів;
  • помітно знизилася пам'ять, з'явилися проблеми з концентрацією уваги, погіршився слух;
  • порушуються психічні функції, з'являється постійна тривожність і агресія, пропадає інтерес до життя і тим видам діяльності, які до цього доставляли задоволення;
  • виник тремор, порушилася чутливість кінцівок, помітно погіршилася рухливість суглобів, з'явилися болі в різних частинах тіла.

Перераховані симптоми можуть бути ознаками захворювань центральної нервової системи: невриту, остеохондрозу, люмбалгії, запалення сідничного нерва, хронічного порушення мозкового кровообігу та інших неврологічних патологій, при яких необхідно звернутися до невропатолога. У медичному центрі «ОН Клінік Одеса» проводиться лікування захворювань центральної і периферичної нервової системи різної етіології. Для постановки правильного діагнозу використовуються апаратні методики, наприклад, електроенцефалографія. 

Як відновити нервову систему після тривалого стресу?

Для відновлення нервової системи після тривалого стресу необхідно звернутися до невролога. Стреси обов'язково потребують лікування, так як постійна напруга негативно позначається на здоров'ї всього організму. Страждає не тільки нервова, а й серцево-судинна система, знижується імунітет, погіршується робота шлунково-кишкового тракту.

Отримати консультацію невропатолога можна в медичному центрі «ОН Клінік Одеса». Для цього потрібно, попередньо записатися на прийом за телефоном, вказаним на сайті. Також можна залишити свою заявку, і оператор зв'яжеться для узгодження часу прийому.

Балабан Ольга Михайлівна
Балабан Ольга Михайлівна
Лікар відділення неврології

Відгуки про лікарів-неврологів у Одесі

Вартість прийому лікарів неврології у Одесі

Виклик лікаря-невролога додому
Консультація невролога
ОНЛАЙН Консультація невролога
ОНЛАЙН Консультація невролога за кордон

Лікарі відділення неврології ОН Клінік Одеса

Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.