Радіохвильове видалення анальної бахромки в Одесі

Анальна (гемороїдальна) бахромка або періанальна складка - це доброякісна пухлина навколо анального отвору, розмір якої становить від 5 до 15 мм. Лікування бахромки заднього проходу передбачає її видалення. У медичному центрі «ОН Клінік Одеса» видалення гемороїдальної бахромки проводиться малоінвазивним радіохвильовим методом за допомогою апарату «Сургітрон».

Показаннями до видалення анальної бахромки є:

Причини появи анальних бахромок

Зовнішні гемороїдальні бахромки з'являються внаслідок розтягування анальних тканин. Шкіра під гемороїдальними вузлами розтягується, а коли вони зменшуються в розмірі, з'являються гемороїдальні бахромки. Як правило, бахромки заднього проходу з'являються після лікування геморою, тромбозу гемороїдальних вен або вагітності.

Крім того, до причин анальних бахромок належать:

  • анальні тріщини;
  • закрепи;
  • часті діареї;
  • надмірні фізичні навантаження.

Видалення анальної бахромки радіохвильовим методом

Видалення анальної бахромки радіохвильовим методом проводиться під місцевою анестезією. Радіохвилі припікають пошкоджені дрібні кровоносні судини та знезаражують ранку. Радіохвильове висічення бахромки проходить безкровно, після його проведення не залишається рубців. Операція з видалення анальної бахромки займає до 15 хвилин.

До переваг висічення гемороїдальних бахромки радіохвильовим методом належать:

  • безболісність;
  • проведення процедури без застосування загального наркозу;
  • відсутність відновного періоду;
  • відсутність необхідності в госпіталізації;
  • відсутність протипоказань і побічних ефектів.

Для запису на обстеження у проктолога, на радіохвильове видалення анальної бахромки та лікування геморою в Одесі зателефонуйте за вказаними на сайті номерами або заповніть форму запису на прийом. Заявки на прийом лікаря приймаються цілодобово. Дізнатися вартість видалення анальної бахромки в Одесі можна на сайті або за телефоном.

Марусов Андрій Анатолійович
Марусов Андрій Анатолійович
Лікар відділення проктології

Вартість видалення анальної бахромки у Одесі

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Одеса

Відгуки про проктологiв ОН Клінік у Одесі

Біль прийшов зненацька. У лікарню йти страшно, але не куди не дінешся само не розсмокчеться і записався на прийом до доктору Марусову Андрію Анатолійовичу. Лікар уважно вислухав мої скарги і з великим тактом та обережністю провів необхідні обстеження. Виявився гострий зовнішній геморой 2 ст. Андрій Анатолійович дуже популярно і зрозуміло...
Владимир , 16.08.2022. Показати відгук
Оцінка: