Logo
0 800 30 07 00

Виклик лікаря додому в Кропивницькому

Існують життєві ситуації, в яких звертатися за консультацією в медичний центр стає незручно. Літнім пацієнтам і маленьким дітям, людям з обмеженими можливостями пересування, тим, хто хворіє з високою температурою, може знадобитися консультація лікаря вдома.

Послуга виклику лікаря додому стала особливо важливою в період пандемії Covid-19, коли особливого значення в захисті від поширення інфекції набули принципи зменшення контактів між людьми та самоізоляція.

Консультація вдома практично не відрізняється від прийому в умовах медичного центру. Альтернативою виклику лікаря додому в умовах, коли ви не можете потрапити на очний прийом, може стати відеоконсультація лікаря.

За яких симптомів потрібно викликати лікаря

У медичному центрі «ОН Клінік Кропивницький» додому можна викликати не тільки терапевта або сімейного лікаря, а й вузькопрофільного фахівця (хірурга, уролога, дерматолога). Доступна також послуга виклику медичної сестри додому.

Звернутися до лікаря краще відразу за появи перших ознак захворювання. Викликати лікаря додому можна за появи таких симптомів:

 • підвищення температури тіла;
 • нежить, кашель, біль у горлі;
 • біль у животі, нудота, блювота;
 • біль під час сечовипускання;
 • висипання на тілі;
 • біль у суглобах.

У разі виникнення невідкладних ситуацій не варто чекати приходу лікаря, необхідно звернутися за екстреною допомогою. Викликати машину швидкої допомоги слід, якщо у хворого є:

 • порушення свідомості;
 • підвищення температури тіла понад 38 градусів;
 • утруднення дихання;
 • пекучий біль в області серця;
 • сильний біль у животі;
 • багаторазова блювота;
 • травма;
 • отруєння алкоголем.

Утруднення дихання, порушення свідомості та сильний біль в області серця можуть супроводжувати небезпечний для життя стан, тому за виникнення цих симптомів швидку допомогу необхідно викликати негайно. Сильний біль у животі та багаторазова блювота можуть свідчити про розвиток гострих хірургічних захворювань (апендициту, гострого панкреатиту).

Виклик медсестри додому в Кропивницькому

Викликати медсестру додому можна як для взяття аналізів, так і для проведення медичних маніпуляцій. Вдома медсестрою медичного центру «ОН Клінік Кропивницький» виконуються всі види уколів: внутрішньом'язові, внутрішньовенні, підшкірні. Ін'єкції (уколи та крапельниці вдома) проводяться тільки за призначенням лікаря. Для того, щоб здати аналізи, мати направлення необов'язково.

Виклик сімейного лікаря додому в Кропивницькому

Сімейний лікар виїжджає додому і проводить первинний огляд хворого. Консультація вдома починається з розпитування про скарги та історію захворювання. Далі лікар проводить огляд, який включає аускультацію (прослуховування) серця і легенів, вимірювання артеріального тиску і насичення крові киснем, пальпацію (промацування) живота. За підсумками огляду лікар ставить діагноз і призначає подальше обстеження і лікування.

Виклик хірурга додому в Кропивницькому

Викликати хірурга додому необхідно в разі виявлення новоутворення, появи ран, а також для огляду в післяопераційний період. Хірург не тільки проведе огляд і призначить лікування, але і за потреби зробить перев'язку рани вдома.

Виклик уролога додому в Кропивницькому

Викликати уролога додому слід за появи скарг з боку сечовидільної системи: хворобливого і утрудненого сечовипускання, домішок крові в сечі, відсутність сечовипускань протягом дня, болі в попереку. Лікар-уролог проводить огляд і призначає обстеження і лікування. Безпосередньо вдома лікар може поставити або зняти сечовий катетер.

Виклик дерматолога додому в Кропивницькому

Викликати дерматолога на будинок необхідно за появи симптомів шкірних захворювань: висипання (у вигляді горбків, бульбашок, гнійників) і новоутворень на шкірі та слизових оболонках, свербіння. Лікар-дерматолог проведе детальний огляд шкірних покривів з використанням збільшувальних приладів і визначить вид і причину висипу. За підсумками огляду лікар-дерматолог визначить перелік необхідних обстежень і призначить лікування.

Для виклику лікаря додому в Кропивницькому в медичному центрі «ОН Клінік Кропивницький» необхідно зателефонувати за контактним номером або заповнити форму запису на прийом на сайті. Адміністратор медичного центру зв'яжеться з вами для уточнення часу приїзду лікаря.

Пархоменко Сергій Іванович
Пархоменко Сергій Іванович
Лікар відділення виклику лікаря додому

Відгуки про лікарів-терапевтів у Кропивницькому

Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість виклику лікаря додому у Кропивницькому

Виїзд медсестри додому
550 грн
Внутрішньовенна ін'єкція - 1 процедура
120 грн
Внутрішньовенна крапельна ін'єкція - 1 процедура
230 грн
Внутрішньом'язова ін'єкція - 1 процедура
80 грн

Лікарі відділення виклику лікаря додому ОН Клінік Кропивницький

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.