0 800 30 11 77
Велика подяка лікарю УЗД Кожухар Н.В. Лікар дуже досвідчена, уважна. Так дбайливо відноситься до пацієнта на прийомі, що хочеться зробити повне УЗД обстеження всього організму. За необхідності звертатимусь до Наталії Валентинівни Кожухар і всим раджу.
Марія
Кропивницький, 07.06.2023
Оцінка:
Велике дякую лікарю Кирилюк Наталії Станіславівні. Думала у мене проблеми, а потрібно просто звернутись до найкращого лікаря. Все обстежили, покікували. Лікар уважна, скурпульозна. Дякую Вам.
Марія
Кропивницький, 07.06.2023
Оцінка:
Вдячна лікарю Саєнко Олександру Олександровичу за належне відношення, чуйність і людяність. Результатом лікування повністю задоволена, відчувається грамотність і професіоналізм лікаря, як спеціаліста.
Антоніна Олександрівна
Кропивницький, 07.06.2023
Оцінка:
Я, Гурина Тетяна Миколаївна, дякую своєму лікарю, Саєнко О.О., а також персоналу центру "ОН Клінік" за компетентність у своїй справі, за гарне ставлення до хворих. Дякую!
Тетяна Миколаївна
Кропивницький, 07.06.2023
Оцінка:
Ендокринолог Русіна дуже гарний спеціаліст, з розумінням відноситься до пацієнтів, дуже уважна та відповідальна !!! Дуже вдячна за лікування та консультації!!!
Ірина
Кропивницький, 25.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за відгук та теплі слова. Раді, що Ви маєте позитивні враження та задоволені результатом звернення до нашого лікаря Русіної Ірини Олександрівни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Два роки тому лікувалася у Пархоменка Сергія Івановича. Дуже хороша людина і Спеціаліст своєї справи. Усім хто вагається, раджу не зволікати, а записуватися на прийом.
Тетяна
Кропивницький, 23.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Для нас є важливим, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Пархоменка Сергія Івановича. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю. Завжди вислухає та надасть найкращу допомогу.
Наталія
Кропивницький, 16.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Валентина
Кропивницький, 05.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую проктологу Пархоменко Сергію Івановичу. Вже рік після операції живу нормальним життям. Рекомендую.
Інна
Кропивницький, 02.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Пархоменка Сергія Івановича. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до невролога Саєнко Олександра Олександровича з приводу болю в прямій кишці за наполяганням проктолога. Лікар призначив дообстеження. Виявив проблему, яку не змогли виявити інші неврологи в державних установах. Призначив курс лікування, дав рекомендації. Вже 5 місяців я живу без болю, покращилась якість життя. Дуже задоволена лікарем - неврологом. Професіонал, кваліфікований, людина любить свою професію, допомагає людям. Дуже вдячна. Рекомендую.
Інна
Кропивницький, 02.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Вдячні, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря. Для нас важливо знати, що Ви маєте позитивний результат лікування та приємні враження від звернення до лікаря Саєнка Олександра Олександровича. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила операцію у лікаря Пархоменко по видаленню поліпів прямої кишки та тріщини. Операція коштувала 10,5 тисяч грн. Організм дуже складно відреагував. Відновлювалась 5 місяців. І якеж ж величезне було здивування, коли моя тріщина через 5 місяців знову почала кровоточити. Після дзвінка в клініку, мені запропонували консультацію за 450 грн. А потім що? Знову операцію за 10 тисяч? І так по колу?
Олійник Інна
Кропивницький, 24.04.2023
Оцінка:
Я звернулась до лікаря з дивною плямою на руці. Лікар видалась дуже приємною, я була задоволена. Мені зробили зішкріб, який дав негативний результат. І на другий прийом з результатом аналізу лікар мене питає: «а ми точно добре пошкребли?» Таке питання від лікаря мене напружило, бо хто має знати, наскільки добре лікар взяв зішкріб? Лікування не дало результату. Врезультаті, я пішла в іншу клініку здавати аналізи заново. Вони виявились позитивні. Не знаю, в чому проблема: в тому, що лікар «погано пошкребла» чи у лабораторії, яка робить неякісні аналізи. Але 580 грн за два прийоми, які не дали толку і до 200 грн за неправильний результат аналізу я викинула просто так. Не раджу клініку нікому.
Яна
Кропивницький, 22.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, якщо у Вас склалось таке враження. За Вашим зверненням було проведено предметний розбір ситуації. Підтверджуємо, що матеріалу для коректного проведення лабораторного дослідження отримано достатньо. Достовірність результату перевірено та підтверджено. Зазначаємо, що інтерпретація результатів дослідження проводиться фахівцем. Більш докладну інформацію Вам надано у телефонному режимі. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00; Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.