Відділення сімейної медицини в Черкасах

Якщо у вас виникли проблеми зі здоров’ям і ви стоїте перед вибором, до якого фахівця звернутися – в цьому питанні вам допоможе сімейний лікар (терапевт).
Цей фахівець допоможе встановити діагноз, якщо лікування виявленого захворювання відноситься до його компетенції, або направить вас до профільного лікаря (кардіолога, дерматолога, гінеколога, андролога, хірурга, проктолога або іншого лікаря).

Ми лікуємо:

Сімейний лікар допоможе впоратися з:

  • головним болем, мігренню, стрибками тиску (підвищення або зниження);
  • задишкою, болями в серці, проблемами із серцево-судинною системою;
  • астмою, бронхітом, пневмонією, хворобами дихального апарату;
  • застудою, ГРВІ, грипом;
  • порушеннями органів травлення, якщо Ви відчуваєте напади нудоти, блювоти, діареї, зіткнулися з запорами або здуттям живота.

Сімейний лікар на прийомі:

  • уважно ознайомиться з вашими скаргами;
  • докладно розпитає про симптоматику нездужання;
  • проведе візуальний огляд проблемного місця за допомогою спеціальних інструментів і приладів (фоноскопа, апарата для вимірювання артеріального тиску, термометра).

У медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» можна здати імунохроматографічним тест (ІХА-тест) на коронавірус. ІХА-тест є експрес-тестом, в ході якого береться мазок з носоглотки. Результати тесту пацієнт отримує через 10 хвилин після дослідження. Точність ІХА-тесту складає 98,8%, а чутливість до збудника інфекції - 97,5%.

Часто терапевта називають сімейним лікарем. Це дійсно так. Адже він допомагає швидко позбутися від поганого самопочуття всім членам сім’ї, що дозволяє вчасно виявити навіть спадкові захворювання і патології. 

Якщо ваше самопочуття стрімко погіршується з кожним днем, вас турбують періодичні нездужання – це привід звернутися до лікаря або зробити виклик сімейного лікаря у Черкасах. На підставі отриманих результатів лікар призначить дієвий курс лікування або направить на консультацію до вузькопрофільного лікаря.

Пам’ятайте: несвоєчасне лікування призводить до погіршення ситуації, появи ускладнень та супутніх хвороб.

Вакцинація Ваксігрип Тетра

Грип - це гостре респіраторне вірусне захворювання, яке зазвичай супроводжується високою температурою тіла, сильною інтоксикацією і ризиком ускладнень, таких як пневмонія, міокардит або менінгіт. Вакцинація - це єдиний надійний спосіб профілактики грипу.

Для щеплення від грипу в медичному центрі є в наявності вакцина "Ваксігрип Тетра" (Франція). Вона вводиться одноразово і протягом року забезпечує захист від 4 штамів вірусу грипу, які за оцінками епідеміологів циркулюють в нашому регіоні в поточному сезоні.

Особливо важливо зробити щеплення від грипу тим, хто знаходиться в групі ризику по розвитку ускладнень, а саме дітей, вагітних і дорослих з наявними хронічними захворюваннями. 

У медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» ви можете швидко записатися на прийом до сімейного лікаря (терапевта) завдяки цілодобовому запису на прийом.

Записатися на прийом можна цілодобово за телефоном або на сайті медичного центру «ОН Клінік Черкаси». Також можлива відеоконсультація лікарів, запис можна здійснити через особистий кабінет пацієнта.

Вартість прийому лікарів сімейної медицини у Черкасах

Вакцинація Ваксигрип Тетра
550 грн / 523 грн
ОНЛАЙН Консультація сімейного лікаря
320 грн / 304 грн
Консультація сімейного лікаря
320 грн / 304 грн

Лікарі відділення

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 300 700 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама