Logo
0 800 30 07 00

Масаж у Черкасах

Масаж не тільки приносить задоволення і розслабляє тіло, а й має зміцнювальні та знеболювальні властивості, тому застосовується для лікування захворювань внутрішніх органів і опорно-рухового апарату.

Записатися на масаж у медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» можна цілодобово.

Ми проводимо:

Показання до лікувального масажу

Масаж — це вид немедикаментозного лікування, який полягає у фізичному впливі (тиском, погладжуванням, постукуванням) на тканини й органи людини. Масаж має знеболювальні, релаксувальні та протитривожні властивості, а також допомагає зняти м'язовий спазм, усунути адгезії (патологічні зрощення тканин) і дренувати рідини (зняти набряки).

Масаж може застосовуватися за медичними показаннями і без них. Показання до масажу:

 • больовий синдром;
 • м'язовий спазм;
 • головний біль;
 • період реабілітації після травм (ударів, розтягнень, вивихів, переломів);
 • неврити, невралгії;
 • відновлення після інсульту;
 • захворювання нижніх і верхніх дихальних шляхів (бронхіт, пневмонія);
 • ожиріння та надмірна вага.

Масаж дітям призначають педіатри, дитячі неврологи та ортопеди для зміцнення м'язів і стимуляції психомоторного розвитку. Масаж у дітей грудного віку сприяє набуттю нових навичок (переворот на спину і на живіт, сидіння, повзання, ходьба).

Види масажу в Черкасах

Масаж може бути мануальним і апаратним. Мануальний масаж проводять руками, іноді із застосуванням додаткових інструментів (наприклад, масажних роликів, каменів, акупунктурних голок). Апаратний масаж роблять спеціальні прилади.

Залежно від ділянки тіла, яку опрацьовують, розрізняють повний масаж і локальний, що охоплює одну ділянку (масаж грудної клітки, шиї, спини, живота, рук, ніг). Види масажу:

 1. загальний масаж тіла;
 2. лікувальний масаж
 3. антицелюлітний;
 4. лімфодренажний;
 5. релаксаційний масаж.

Антицелюлітний масаж необхідний для поліпшення гладкості шкіри та надання їй пружності. Лімфодренажний масаж усуває застій рідини і набряки. Релаксаційний масаж призначають з метою розслаблення м'язів, зняття головного болю і стресу. У разі ожиріння і зайвої ваги лікар може призначити масаж для схуднення.

Вісцеральний масаж живота спрямований на поліпшення функції травлення і включає глибоке масажування органів черевної порожнини (шлунка, кишечника). Масаж голови застосовується для прискорення росту волосся, оскільки покращує кровопостачання волосяних фолікулів.

Загальний масаж у Черкасах

Загальний масаж тіла — це класичний масаж, під час якого руками розминаються всі ділянки тіла (шия, тулуб і кінцівки). У загальний масаж входить масаж шийно-комірцевої зони, масаж спини, рук і ніг.

Зробити загальний масаж у Черкасах у медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» можна за попереднім записом. Повний масаж тіла триває одну годину.

Лікувальний масаж у Черкасах

Лікувальний масаж — це терапевтична процедура, яка проводиться за призначенням лікаря (терапевта, невролога, травматолога). Масаж роблять у положенні лежачи на спеціальному масажному столі.

Жіночий масаж включає масажування області малого таза (низу живота) з метою поліпшити приплив крові до репродуктивних органів. Масаж для чоловіків застосовують у разі простатиту та еректильної дисфункції.

Лікувальний масаж спини триває 30 хвилин, протягом яких лікар проводить як розслаблювальний, так і тонізувальний вплив на м'язи тулуба. Масаж комірцевої зони триває 25 хвилин і застосовується в разі головного болю, болю в шиї та спині. Масаж у разі остеохондрозу сприяє розслабленню м'язів шиї. У разі болю в спині масажист може скористатися технікою міофасціального масажу, яка ґрунтується на анатомічній будові м'язів і фасцій і допомагає усунути м'язовий спазм.

Після травм кінцівок для зменшення термінів відновлення їхньої рухливості лікар може призначити розминання уражених ділянок тіла. Масаж руки (ноги) триває 15 хвилин (двох кінцівок — 30 хвилин).

Масаж грудної клітки в Черкасах

Лікувальний масаж грудної клітки показаний у разі болю в спині та шиї, а також у разі захворювань бронхолегеневої системи. Дренажно-вібраційний масаж грудної клітки спрямований на поліпшення відтоку в'язкого вмісту дихальних шляхів (мокротиння) у разі кашлю, бронхіту, пневмонії. Масаж грудної клітки проводять спереду і ззаду.

Масаж грудної клітки після пневмонії показаний у період одужання, за нормальної температури тіла і відсутності ознак дихальної недостатності (за достатнього насичення крові киснем). Масаж грудної клітки за бронхіальної астми можна робити поза періодом загострень захворювання (за нормального самопочуття, за дозволом лікаря). Масаж грудної клітки жінок не охоплює масажування ділянки молочних залоз.

Записатися на прийом до масажиста і на масаж у Черкасах у медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом. Дізнатися вартість масажу тіла можна також на сайті та за телефоном.

Мусієнко Сергій Сергійович
Мусієнко Сергій Сергійович
Лікар відділення лікувально-оздоровчого масажу
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікувально-оздоровчих масажів у Черкасах

Загальний масаж
600 грн
Лімфодренажний масаж
600 грн
Масаж 1 верхньої кінцівки
160 грн
Масаж 1 нижньої кінцівки
180 грн
Масаж 2 верхніх кінцівок
320 грн
Масаж 2 нижніх кінцівок
350 грн
Масаж 2 стоп
300 грн
Масаж антицелюлітний
600 грн
Масаж голови та шийно-комірцевої ділянки
350 грн
Масаж м'язів передньої черевної стінки
280 грн
Масаж області грудної клітини
320 грн
Масаж попереково-крижової ділянки
320 грн
Масаж спини
400 грн
Масаж шийно-грудного відділу хребта
350 грн
Масаж шийно-комірцевої ділянки
280 грн

Лікарі відділення лікувально-оздоровчого масажу ОН Клінік Черкаси

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.