Logo
0 800 30 07 00

УЗД у Черкасах

УЗД — швидкий і безпечний спосіб виконати діагностику за допомогою ультразвукових хвиль для постановки правильного діагнозу пацієнту.

Цей метод успішно використовується в гінекології та урології. Ультразвукове дослідження не викликає побічних ефектів і проводиться без спеціальної підготовки.

Ми проводимо:

Увага! В «ОН Клінік Черкаси» лікарі тимчасово не роблять УЗД:

 • поперекового відділу хребта.

Детальну інформацію уточнюйте за контактним номером, вказаному на сайті.

Ультразвук, проникаючи крізь тканини, не завдає шкоди організму: не викликає структурні зміни клітин і не провокує виникнення нового осередку запалення. УЗД дає можливість оцінити стан внутрішніх і статевих органів, встановити їхні розміри та виявити патології.

Наприклад, УЗД в урології надає уролога детальну інформацію про структурні та функціональні зміни сечостатевої системи. Дослідження виявляє збої та порушення в роботі нирок, сечового міхура і простати.

УЗД в гінекології дає можливість виявити гінекологічні хвороби навіть на ранніх стадіях, оцінити анатомічні особливості будови яєчників, шийки матки та маткових труб. За результатами УЗД лікар-гінеколог зможе підібрати ефективну програму реабілітації з мінімальними ризиками для жіночого здоров’я.

УЗД нирок та інших внутрішніх органів, а також жіночої та чоловічої статевої системи виконує сонолог. У більшості випадків направлення до нього виписує терапевт або вузькопрофільний доктор (зокрема, гастроентеролог, уролог або гінеколог).

Досвідчений лікар-сонолог ретельно вивчає будову та товщину внутрішніх і статевих органів чоловіків і жінок і надає висновок УЗД. На підставі останнього лікуючий лікар підбирає індивідуальну методику одужання з урахуванням поставленого діагнозу.

Наприклад, за результатами УЗД сечового міхура може бути виявлено його запалення (цистит). У цьому випадку підбирають протизапальні препарати щадної дії, призначають фізіопроцедури для відновлення і зміцнення тонусу сечових шляхів.

Пройти ультразвукове дослідження в «ОН Клінік Черкаси». Кваліфіковані лікарі-сонологи проведуть дослідження швидко та в зручний час. Записатися на обстеження можна телефоном або за допомогою електронної заявки.

Види УЗД

Підготовка до УЗД залежить від виду ультразвукового обстеження. Розрізняють кілька видів досліджень за допомогою ультразвукової хвилі:

 • трансабдомінальне або поверхневе — діагностика внутрішніх органів. За допомогою спеціального гелю змащується обрана ділянка і з датчика надходять ультразвукові хвилі. Зображення передається на монітор, і лікар проводить оцінку структури, розміру органів, виявляє патології (якщо є);
 • трансвагінальне — метод обстеження жіночих органів малого тазу. За допомогою піхвового датчика лікар оцінює яєчники, маткові труби, шийку матки. УЗД органів малого тазу у жінок показане при вагітності та для діагностики гінекологічних захворювань;

В окрему групу виділяють УЗД м'яких тканин (гомілки або інших частин тіла), а також УЗД коліна, плечового суглоба і інших суглобів.

Зробити УЗД в Черкасах у зручний час без черги ви можете в «ОН Клінік Черкаси». Кваліфікований лікар-сонолог проведе УЗД органів черевної порожнини, сечовидільної системи, статевих органів.

апарат для проведення УЗД в медичному центрі ОН Клінік Черкаси

апарат для проведення УЗД в медичному центрі ОН Клінік Черкаси

Протипоказань до УЗД немає, крім трансректального і трансвагінального обстеження. Таку діагностику не проводять при наявності запального процесу в товстій кишці або у піхві. Тільки після зняття запалення пацієнт направляється на УЗД.

Тривалість процедури УЗД залежить від виду діагностики. Наприклад, УЗД органів сечовидільної системи продовжується не більше 15 хвилин. Стільки ж часу займає УЗД органів малого тазу у чоловіків.

УЗД члена в Черкасах

Зробити УЗД статевого члена необхідно внаслідок його переломів, травм або викривленні, а також у разі еректильної дисфункції та хворобливих відчуттів під час сексу. Для оцінки швидкості кровотоку в судинах члена проводиться ультразвукове обстеження вен та артерій.

Перед УЗ-дослідженням статевого члена не потрібна спеціальна підготовка. За день до процедури слід утриматися від сексуальних контактів. Дізнатись вартість ультразвукового дослідження члена в Черкасах в «ОН Клінік Черкаси» можна на сайті або зателефонувавши.

УЗД мошонки в Черкасах

УЗ-діагностика органів мошонки проводиться внаслідок болей під час статевого акту, чоловічого безпліддя, проблем з ерекцією, зміни розміру та положення яєчок. Інші показання до УЗД органів мошонки:

 • перекрут яєчка;
 • припухлість та зміна кольору мошонки;
 • епідидиміт (запалення придатка яєчка);
 • орхіт (запалення тканин яєчка);
 • кіста або пухлина в мошонці.

Записатися на обстеження мошонки в Черкасах у медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» можна, зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом. Дізнатись вартість УЗД мошонки в Черкасах можна на сайті або за телефоном.

УЗД м'яких тканин у Черкасах

УЗ-діагностика м'яких тканин дозволяє оцінити стан підшкірної жирової клітковини, м'язів, лімфовузлів, зв'язок та сухожилля. За допомогою УЗД м'яких тканин можна діагностувати фіброму (доброякісну пухлину сполучної тканини) та ліпому (доброякісне новоутворення, що складається з жирових клітин).

Ультразвукова діагностика м'яких тканин шиї проводиться внаслідок її травм, порушення тонусу м'язів, наявності новоутворень (кист, пухлин). УЗД м'яких тканин живота призначається за появи гематом, гриж, абсцесів (обмеженому гнійному осередку) та флегмон (гнійному запаленні без чітких меж). УЗД м'яких тканин рук і ніг показано внаслідок забиття, перелому або вивиху, а також під час міозиту (запалення м'язів), відчуття болю або дискомфорту під час рухів.

УЗД слинних залоз у Черкасах

Під час УЗД слинних залоз лікар оцінює їх розміри та структуру, а також наявність або відсутність каменів у слинних протоках. УЗД під'язикової слинної залози проводиться у разі появи болю під час пальпації (промацування) ділянки між щелепою та вухом, а також за виникнення ущільнення або набряклості на щоках.

УЗД підщелепної слинної залози необхідно внаслідок відчуття дискомфорту та появи почервоніння або набряку в ділянці шиї. УЗД під'язикової слинної залози проводиться внаслідок її збільшення чи болючості.

За результатами УЗД підбирається індивідуальна методика одужання. Запишіться на УЗД вже сьогодні в «ОН Клінік Черкаси».

Зробити УЗД слинних залоз у Черкасах можна в медичному центрі «ОН Клінік Черкаси». Для запису на УЗД слинних залоз в Черкасах зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, або заповніть форму запису.

УЗД ока у Черкасах

УЗД ока (офтальмоехографія) показує порушення органів зору та діагностує їх захворювання на ранній стадії. Показання до УЗД ока:

 • помутніння та зниження зору;
 • травми та наявність стороннього тіла в оці;
 • глаукома та катаракта;
 • сухість та пошкодження кровоносних судин очей;
 • косоокість;
 • астигматизм.

Сканування ока ультразвуком проходить безболісно і не має протипоказань. Рекомендується зняти контактні лінзи перед обстеженням та за два дні до візиту до лікаря не використовувати краплі для очей.

УЗД судин ока дозволяє оцінити стан кровотоку. УЗД сітківки очей необхідно зробити при підозрі на її відшарування (проявляється помутнінням зору та підвищеною світлочутливістю). УЗД очного дна та очних яблук проводиться при підозрі на дефекти їх будови та патологічні зміни. Дізнатися ціну на УЗД в Черкасах можна на нашому сайті або зателефонувавши за номером, вказаним на сайті.

Хмара Анна Олександрівна
Хмара Анна Олександрівна
Лікар відділення ультразвукової діагностики

Відгуки про відділення ультразвукової діагностики в ОН Клінік Черкасах

Проходила УЗД обстеження у лікаря Сас Андрія Михайловича. Дуже задоволена, лікар доступно все пояснив, ввічлий і компетентний
Ірина , 17.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Я лікуюсь в “Он-Клінік” від жовчнокам’яної хвороби з серпня 2023р. Була 3 рази на УЗІ в лікаря Хмара А.А. За результатами її досліджень камені були від 3 до 7мм...
Ганна, номер карти 990716 , 14.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Здоров'я і успіхів! Лікар Ткаченко Елла Олегівна молода та професійна, фахівець у своїй справі, ввічлива та доброзичлива. Вдячна лікарю! Лікар УЗД Сас Андрій М...
Тетяна , 16.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
23 жовтня 2023р .була на обстеженні у Хмари Анни Олександрівни. Хворію сечокамʼяною хворобою, тому намагаюсь стежити за станом нирок. За результатами УЗД у мен...
Ірина , 15.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже задоволена проходженням огляду УЗД, зрозуміло та доступно пояснено проблему пацієнта, питання вирішено. Дуже усміхненні та гарні адміністратори дівчатка. Н...
Тетяна Олегівна , 09.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Не задоволена лікаркою УЗД хмарою а.о. перший раз зустрічаю у вашій клініці таке ставлення до хворих, у пані проблеми із спілкуванням
Соловйова олена , 30.08.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів УЗД у Черкасах

Доплерографія вен нижніх кінцівок (1 кінцівка)
Доплерографія вен нижніх кінцівок (2 кінцівки)
Доплерографія ниркових артерій (діагностика причин вазоренальної гіпертензії)
Доплерографія судин печінки
Доплерографія судин шиї
Доплерографія судин шиї та голови
Дуплексне сканування судин голови та шиї
Трансректальне УЗД (передміхурова залоза)
УЗД "Вагітність перший триместр"
УЗД зовнішніх статевих органів чоловіків (статевий член, органи мошонки)
УЗД легенів (діагностика респіраторної недостатності шоків)
УЗД нирок
УЗД органів малого тазу жінок трансвагінальне + УЗД молочних залоз
УЗД органів малого тазу чоловіків трансабдомінальне (передміхурова залоза, сім`яні пухирці, сечовий міхур)
УЗД органів сечовидільної системи (нирки, сечовий міхур)
УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) з навантаженням
УЗД очного яблука
УЗД поверхневих утворень м'яких тканин і периферичних лімфовузлів (1область)
УЗД сім`яних пухирців в динаміці (до і після еякуляції)
УЗД серця
УЗД слинних залоз (привушних, підщелепних, під'язикових)
УЗД суглоба (коліно, плече, гомілковостоп) - два суглоба
УЗД суглоба (коліно, плече, гомілковостоп) - один суглоб
УЗД червоподібного відростка (гострий апендикс)
УЗД шийного відділу хребта
Пакет №1 Комплексне УЗД організму жінки
Пакет №2 Комплексне УЗД організму чоловіка
Пакет №3 Комплексне УЗД "Жіноче здоров'я"
Пакет №4 Комплексне УЗД "Чоловіче здоров'я"
УЗД органів малого тазу жінок трансабдомінальне (матка, придатки)
УЗД органів малого тазу жінок трансвагінальне (матка, придатки)
УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка)
Фолікулометрія
УЗД щитовидної залози
УЗД плевральних синусів
УЗД молочних залоз
Роздруківка УЗД - зображення

Лікарі відділення ультразвукової діагностики ОН Клінік Черкаси

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.