0 800 30 77 33

Пульмонологія в Полтаві

Пульмонолог — це лікар, який займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань легень та бронхів.

За дисфункції органів дихання погіршується газообмін, порушуються теплорегуляція та кислотно-лужний баланс (рівновага між кислотами та основами в крові).

Ми лікуємо:

Причини захворювань легень

Основною причиною ураження легень є попадання в дихальні шляхи патогенних (хвороботворних) мікроорганізмів: пневмококів, гемофільної палички, мікоплазми, хламідії, вірусу грипу. Інші причини хвороб легень:

  • алергія на пилок рослин або шерсть тварин;
  • куріння;
  • попадання у легені пилу, вихлопних газів.

Дисфункція органів дихання також може виникати на тлі патологій серцево-судинної системи: серцева недостатність (порушення скорочувальної функції серця) призводить до порушення кровообігу та застою крові в легенях.

Симптоми хвороби легень

Ознаками захворювань легень та дихальних шляхів є слабкість, кашель, біль та першіння у грудній клітці посередині. Інші симптоми хвороби легень:

  • задишка;
  • хрипи в легенях;
  • відчуття нестачі повітря.

Для патологій органів дихальної системи характерна поява ціанозу (посиніння) шкіри та кровохаркання (виділення крові з мокротинням), підвищення температури тіла. Для точної діагностики захворювань легень та призначення своєчасного лікування необхідно записатись на прийом до пульмонолога.

Пульмонологія в Полтаві

У пульмонологічному відділенні в медичному центрі «ОН Клінік Полтава» пульмонолог діагностують та лікує пневмонію, бронхіальну астму, хронічну обструктивну хворобу легень (запалення та обструкція нижніх дихальних шляхів) та бульозну хворобу легень (утворення повітряних порожнин у легенях).

Для діагностики захворювань легень лікар-пульмонолог збирає анамнез, проводить огляд та за потреби призначає аналізи крові та мокротиння. Лікування захворювань дихальної системи залежить від їх причини та ступеня порушення дихальної функції. Для лікування хвороб легень та бронхів приватний пульмонолог застосовує антибактеріальні, відхаркувальні та жарознижувальні препарати.

Профілактика захворювань органів дихання полягає у відмові від куріння, регулярному провітрюванні житла та прогулянках на свіжому повітрі. За наявності симптомів захворювання легень можна поставити питання пульмонологу на сайті медичного центру «ОН клінік Полтава».

Для запису на консультацію пульмонолога та лікування захворювань органів дихання в Полтаві в «ОН Клінік Полтава» зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, або заповніть форму запису на прийом.

Вартість прийому лікарів пульмонології у Полтаві

Консультація пульмонолога
ОНЛАЙН Консультація пульмонолога
ОНЛАЙН Консультація пульмонолога за кордон

Адреса: Полтава, пр. Першотравневий, 18-А

ОН Клінік Полтава
Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 19:30, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.