0 800 30 11 77

Пульмонологія в Харкові

Пульмонолог — це лікар, який займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань бронхів і легенів.

Для запобігання розвитку дисфункції органів дихальної системи необхідно щорічно проходити медичні огляди.

Ми лікуємо:

Причини захворювань легень

Ураження легень і бронхів виникають внаслідок потрапляння в дихальні шляхи патогенних (хвороботворних) мікроорганізмів: пневмококів, гемофільної палички, мікоплазми, хламідії, вірусів грипу А і В. Інші причини хвороб легень:

  • куріння;
  • тривалий вплив аерополютантів (пилу, вихлопних газів);
  • алергія на домашніх кліщів, шерсть тварин і пилок рослин.

Дисфункція органів дихання може виникнути на тлі патологій серцево-судинної системи: серцева недостатність (порушення скорочувальної функції серця) призводить до погіршення кровообігу та застою крові в легенях. Появі захворювань дихальних шляхів сприяють переохолодження і різка зміна погодних умов (низька температура, підвищена вологість).

Симптоми хвороби легенів

У разі захворювань органів дихальної системи з'являється слабкість, підвищується температура тіла, знижується апетит, виникають кашель і біль у грудній клітці посередині. Інші симптоми хвороби легень:

  • задишка;
  • хрипи в легенях;
  • відчуття нестачі повітря.

Для патологій дихальної системи характерне відчуття першіння в ділянці грудної клітки, поява ціанозу (посиніння) шкіри та кровохаркання (виділення крові з мокротою). Для діагностики захворювань легенів і призначення лікування необхідно записатися на прийом до лікаря-пульмонолога.

Пульмонологія в Харкові

У пульмонологічному відділенні медичного центру «ОН Клінік Полтава» пульмонолог лікує пневмонію, бронхіальну астму, хронічну обструктивну хворобу легень (обструкцію нижніх дихальних шляхів) і бульозну хворобу легень (утворення повітряних порожнин у легеневій тканині).

Для діагностики захворювань легенів приватний пульмонолог збирає анамнез, проводить огляд, призначає аналізи крові та мокротиння. За необхідності лікар направляє на УЗД легенів.

Лікування захворювань дихальної системи залежить від їхньої причини та ступеня порушення дихальної функції. Якщо болять легені, лікар призначає нестероїдні протизапальні препарати, за наявності бактеріальної інфекції в дихальних шляхах використовують антибіотики. У пульмонології також застосовують глюкокортикостероїди (гормони) і відхаркувальні препарати.

Для профілактики патологій бронхів і легенів необхідно дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, відмовитися від куріння, уникати переохолоджень і регулярно провітрювати житло. За наявності симптомів захворювань органів дихання можна поставити запитання пульмонологу на сайті медичного центру «ОН клінік Харків».

Записатися на консультацію пульмонолога й лікування захворювань органів дихання в Харкові в "ОН Клінік Харків" можна за номером телефону, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом.

Рогожин Антон Вікторович
Рогожин Антон Вікторович
Лікар відділення пульмонології

Відгуки про лікарів-пульмонологів у Харкові

Вартість прийому лікарів пульмонології у Харкові

Виклик лікаря пульмонолога додому
Консультація пульмонолога
ОНЛАЙН Консультація пульмонолога
ОНЛАЙН Консультація пульмонолога за кордон

Лікарі відділення пульмонології ОН Клінік Харків

Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.