Logo
0 800 30 17 30

Декларація з лікарем за НСЗУ в Дніпрі

Декларація з лікарем — це документ, який укладається між пацієнтом і терапевтом (сімейним лікарем), що надає послуги первинної медичної допомоги. Фінансування послуг здійснюється НСЗУ (Національною службою здоров'я України) — це державна структура, яка є розпорядником бюджетних коштів.

Підписати декларацію з лікарем за стандартами НСЗУ в Дніпрі можна в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро». Запис на прийом до сімейного лікаря ведеться цілодобово.

Для чого потрібна декларація з лікарем?

Після підписання декларації з приватним лікарем у пацієнта з'являється можливість безкоштовно отримувати медичні послуги. Підписувати декларацію з лікарем потрібно для проведення консультацій, діагностики, лікування та профілактики хвороб і патологічних станів.

За необхідності після первинного огляду та аналізу скарг пацієнт може бути направлений на консультацію вузькопрофільних фахівців. Декларація з лікарем характеризується необмеженим терміном дії (періодичне перепідписання документа не потрібне).

Що дає декларація з лікарем ОН Клінік?

Декларація, завірена підписами пацієнта і лікаря, є документальним підтвердженням вибору сімейного лікаря, яке фіксується в єдиній базі даних НСЗУ. Укладена декларація не зобов'язує пацієнта назавжди прив'язуватися до сімейного лікаря. Щоб змінити лікаря, не потрібно розривати декларацію з попереднім лікарем. При перепідписанні угоди з новим сімейним лікарем стара декларація анулюється автоматично.

Якщо пацієнт не уклав декларацію з лікарем, він позбавляється можливості отримувати безкоштовні медичні послуги. Лікарі, з якими у пацієнта не укладена декларація, можуть надати консультацію на платній основі.

Як укласти декларацію з лікарем ОН Клінік?

Підписання декларації з лікарем приватної клініки здійснюється в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро». Порядок укладення декларацій з терапевтом:

 1. Вибір фахівця на сайті медичного центру (попередньо необхідно вказати місто).
 2. Візит в «ОН Клінік Дніпро» (список документів, необхідних для підписання декларації з лікарем, включає паспорт, ІПН, а також свідоцтво про народження, якщо підписується декларація на дитину).
 3. Реєстрація пацієнта у всеукраїнській базі даних із підтвердженням через код, зазначений в SMS-повідомленні (слід взяти із собою мобільний телефон).

Процедура завершується роздрукуванням декларації (один примірник видається пацієнту, інший — залишається в медичному центрі). Якщо пацієнт не має наміру змінювати сімейного лікаря, йому не потрібно періодично переукладати декларацію з лікарем.

Що потрібно для декларації з лікарем?

Для укладення декларації з лікарем, яка оформляється без прив'язки до місця реєстрації пацієнта, потрібно підготувати пакет документів і уточнити інформацію про завантаження сімейного лікаря (кількість пацієнтів, які обслуговуються). Якщо обраний сімейний лікар підписав гранично допустиму кількість декларацій, доведеться укласти декларацію з іншим, менш завантаженим лікарем.

Що входить до декларації з лікарем?

Декларація з лікарем дає можливість отримувати медичні послуги згідно із затвердженим переліком. Список безоплатних послуг за НСЗУ, що надаються медичним центром «ОН Клінік Дніпро»:

 1. Амбулаторний прийом (для проведення консультацій, профілактики та лікування захворювань) без обмежень на кількість (частоту) відвідувань.
 2. Платна вакцинація відповідно до календаря щеплень (декларація з лікарем є обов'язковою для вакцинації, проте безкоштовна вакцина відсутня).
 3. Інструментальна діагностика (електрокардіографія, отоскопія, пікфлоуметрія (спірометрія), офтальмоскопія, вимірювання гостроти зору).
 4. Видача довідок, направлень на проходження медико-соціальної експертизи, довідок, що підтверджують тимчасову втрату працездатності, свідоцтв про смерть та інших документів встановленого зразка.
 5. Лабораторні аналізи (за направленням сімейного лікаря):
 • загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою (еритроцити, гемоглобін, гематокрит, тромбоцити, лейкоцити, базофіли, еозинофіли, сегментоядерні нейтрофіли, паличкоядерні нейтрофіли, лімфоцити, моноцити);
 • загальний аналіз сечі (колір, прозорість, реакція (pH), відносна щільність, білок, глюкоза, еритроцити, лейкоцити, епітеліальні клітини, циліндри, солі, ацетон (кетонові тіла), бактерії);
 • глюкоза в цільній крові;
 • холестерин загальний;
 • швидкі тести на вагітність, тропонін, ВІЛ, вірусні гепатити В і С;
 • проведення тесту на антиген SARS-CoV-2.

Характеристики пакетів медичних послуг затверджуються на рівні НСЗУ. Наприклад, до декларації з лікарем входить послуга виклику сімейного лікаря додому, однак рішення про необхідність проведення виїзної консультації ухвалює лікар.

Укласти декларацію з лікарем у Дніпрі

Укладення декларації з лікарем у Дніпрі вимагає мінімального пакета документів (паспорта та ІПН), а також телефону, на який прийде СМС. Починаючи з віку 14 років, пацієнти можуть звертатися в медичний центр «ОН Клінік Дніпро» самостійно (у разі віку до 14 років право підпису передається батькам або опікунам).

У разі звільнення лікаря у пацієнта є можливість укласти декларацію з іншим сімейним лікарем. Укласти декларацію одразу з кількома лікарями не можна через законодавчі обмеження.

Обслуговування пацієнтів за НСЗУ в Дніпрі

Обслуговування пацієнтів за договором з НСЗУ здійснюється за попереднім записом. Пацієнт підбирає відповідний час відвідування лікаря, записуючись на прийом з урахуванням графіка роботи медичного центру. На прийомі сімейний лікар вивчає скарги, проводить огляд, призначає аналізи, обстеження та лікувальні курси. Прийом для пацієнтів, які підписали декларації з лікарем, є безкоштовним.

Записатися на консультацію та укладення декларації із сімейним лікарем у Дніпрі в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна за телефоном, вказаним на сайті, або через онлайн-форму запису на прийом.

Актуальний графік лікаря для підписання декларації можна дізнатися за номером КЦ або заповнивши форму запису на прийом.

Гапонова Ірина Василівна
Гапонова Ірина Василівна
Лікар відділення терапії
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому терапевтів у Дніпрі

Виклик лікаря-терапевта додому
1500 грн
Виклик лікаря-терапевта додому в неділю, святкові дні
1600 грн
Виклик лікаря-терапевта додому для пацієнтів з підтвердженим КОВІД
1700 грн
Консультація терапевта
ОНЛАЙН Консультація терапевта
ОНЛАЙН Консультація терапевта за кордон
Онлайн-укладення декларації Для запису зверніться, будь ласка, до контактного центру.
0 грн
Офлайн укладення декларації Послуга не включає консультацію лікаря. Для консультації необхідно записатися на прийом до лікаря.

Лікарі відділення терапії ОН Клінік Дніпро

Відгуки про лікарів-терапевтів у Дніпрі

Все сподобалось.Чудові лікарі
Альона , 31.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Пугач Т. О. чудовий терапевт, швидко оглянула та призначила необхідні ліки
Єлизавета , 15.07.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Під час обстеження Панченко Оксана Георгіївна, показала себе як фахівець високого класу, точно виявила усі больові точки та розповіла та розповіла всі можливі н...
Валерій , 20.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Добридень! Хочеться висловити подяку чудовому лікарю Пугач Тетяні Олександрівні. Всебічний аналіз стану пацієнтки, уважність вражають. Спасибі за допомогу.
Лариса , 20.09.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Питання не по роботі лікарів, тут взагалі питань немає, питання до вашого контактного центру. Будь ласка, збільште кількість людей, що працюють там. Це неможли...
Альона , 16.03.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Молодці, поправили Особистий Кабінет. Тепер там повна функціональність. Минуло трохи більше тижня після мого негативного відгуку. Оперативно спрацювали!
Валерій , 02.11.2020. Показати відповідь
Оцінка:
Добридень! хотіла записатися на прийом до терапевта, зареєструвалася на сайті і записалася онлайн. Передзвонює адміністратор, по-перше, не дає слово сказати,...
Марина , 27.10.2020. Показати відповідь
Оцінка:
Ваш сайт в Особистому Кабінеті вимагає записатися до лікаря, щоб відкрити повну функціональність. Але я вже є вашим пацієнтом кілька років. Я маю право бачити в...
Валерій , 24.10.2020. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 20:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.