0 800 30 11 77
Добрий день, сьогодні закінчив лікування у Руфанової Анни Анатоліївни, лікар вищої категорії та професіонал своєї справи, лікування було швидке, чітке, без зайвих дій та матеріальних витрат, з упевненістю можу сказати що Анна Анатоліївна вирішить будь-яку проблему пов'язану з аналом))), дякую велика клініка...і величезна подяка Руфановій А.А.
# карты :122736
Дніпро, 06.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Щиро вдячні за позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря та задоволені результатом звернення до Руфанової Анни Анатоліївни. Будемо раді бачити в клініці на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив сеанс лікування в лікарні і все було на вищому рівні, мені дуже сподобалось. Лікар ставився з розумінням і завжди був радий піти на зустріч та допомогти. Усім раджу, клініка дуже хороша та привітна
942821
Дніпро, 05.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Щиро вдячні за позитивний відгук та рекомендації. Цінуємо Вашу думку. Для нас важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки. Будемо раді бачити на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день , приїхав до лікаря Руфанова Г.А з міста Харків по рекомендації знайомих . Які вже звертались до неї . Хочу відзначити високу кваліфікацію лікаря та дуже добре ставлення до мене як пацієнта . Я сам лікар і мені було дуже приємно що я звернувся саме до професіонала своєї справи . Всім рекомендую таких лікарів . ДУЖЕ ДЯКУЮ
186
Дніпро, 03.06.2023
Оцінка:
Сервіс клініки просто жахливий! Абсолютно незручний запис, кошмарний сайт. Постійно помилки при записі, плутають онлайн чи оффлайн консультація. Внесення оплати теж вкрай незручно. На пацієнта відводиться дуже мало часу, і лікар вимушений спішити, неможливо спокійно задати всі питання. Лікар Басараб Надія Антонівна дуже професійна, вдячна їй. Але сама клініка та сервіс дуже-дуже поганий! Сподіваюсь клієнтоорієнтованість у вас колись зміниться, бо це дуже сильно відштовхує і вбиває бажання йти в вашу клініку!
Анна
Дніпро, 29.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, якщо у Вас склалось таке враження. Ми завжди реагуємо на звернення наших реальних пацієнтів та постійно працюємо над вдосконаленням якості сервісу. За Вашим зверненням нами було проведено позачергове тестування роботи сайту, всі опції працюють коректно. Перепрошуємо за дискомфорт. У разі виникнення будь-яких технічних питань, пов'язаних з роботою сайту, завжди можна звернутися до операторів цілодобового контактного центру. Ми намагаємося йти назустріч нашим пацієнтам та оперативно допомагати у вирішенні кожної конкретної ситуації. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не рекомендую. Лікар провів операцію за допомогою лазера, декілька разів дуже больові моменти були, хоча операція вважається безболісною, хоча даний недуг лікар вилікував. Потім я сплатив за другий лікувальний процес, за комплекс лікування 12 тис, на що мені було поставлено 2 кільця шляхом лігірування. Після лікування все рівно залишився тромбоз, хоча лікар сказав, що все зроблено якісно. Тим паче мені не зрозуміло чому за два кільця клініка взяла 12 тис., при цьому жодних інших ускладнень не усунено, хоча обіцялося, що лікування буде комплексне. Ні, і ще раз ні.
Олексій
Дніпро, 27.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олексію. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми завжди йдемо назустріч пацієнтам у вирішенні будь-яких питань щодо обслуговування в наших клініках. Зазначаємо, що під час курсу лікування пацієнту надається комплексна допомога та проводиться спостереження у динаміці. Лікуючий лікар обирає найбільш доцільний варіант лікувально-діагностичної тактики відповідно до усіх об'єктивних клінічних даних. Лікувальні процедури та маніпуляції самі по собі є малоприємними й по-різному сприймаються пацієнтами. У разі виникнення змін у самопочутті для об'єктивної оцінки стану здоров'я необхідно звертатися до лікаря. Більш детальна інформація надана Вам у телефонному режимі. Чекаємо на черговому візиті до клініки. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Орлов С.Ю. дуже уважний, знаючий професіонал. Дуже вдячна йому у лікуванні артрозу колінного суглоба. Завдяки призначеному лікуванню захворювання відступило.
Любов
Дніпро, 25.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря та задоволені результатом звернення до Орлова Станіслава Юрійовича. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотіла подякувати чудовому лікарю Руфанову Анну Анатоліївну! За її вмілі руки та добре серце, надзвичайна людина та дуже позитивна! Дякую вам ще раз ,що справились з моєї проблемою за один сеанс,тепер я можу жити ,як всі нормальні люди)) дуже рада ,що потрапила до ваших рук ,зі своєю проблемою!!!Всім хто сумнівається йти до лікаря чи саме пройде ,повірте йдіть і не зволікайте .Чим раніше тим краще для вас! Олександрія .19.05.2023
Сніжана
Дніпро, 19.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сніжано. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Для нас є важливим, що Ви залишилися задоволені результатом лікування. Будемо раді бачити на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Руфанова Анна Анатоліївна - одна з найкарщих, найпрофесіональних докторів, з якими я мав контакт. Майстер високого класу
Олесь
Дніпро, 17.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олесю. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу віддячити за сумлінну працю лікаря за покликанням, професіонала своєї справи- Руфанову Анну Анатоліївну. Дуже чуйна, ввічлива та комунікабельна лікарка. Дякую Вам за підтримку, доброту серця та велику майстерність. Бажаю Вам завжди залишатися найкращим лікарем! Все буде Україна 🇺🇦
Ольга Матьйозова
Дніпро, 12.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Зворушені Вашою високою оцінкою професіоналізму та особистих якостей лікаря. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий вечір. Сьогодні закінчила лікування у Руфанової Анни Анатоліївни. Я дуже вдячна цьому лікареві це людина та лікар від Богу. Це дуже чутлива та по справжньому професіональна людина як лікар. Щоб ніхто не думав що це бла бла я залишаю номер своєї карти реєстрації 923614. Дякую клініці і окремо ще раз Вам Анна Анатоліївна за лікування. Дай Бог Вам здоров'я і мирного неба. Слава Україні!!!
Ярощук Надія
Дніпро, 11.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Щиро вдячні за відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Приємно, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого фахівця. Нам важливо дізнатися, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря та задоволені результатом лікування. Будемо раді бачити Вас на профілактичних візитах. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороше обладнання та ввічливі лікарі
Максим
Дніпро, 10.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Максиме. Щиро вдячні за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу відмітити, що організація роботи медичного центру знаходиться на сучасному рівні, ввічливий и кваліфікований персонал. Лікар Руфанова Ганна Анатоліївна з першого візиту розташувала до себе завдяки високим професійним та комунікативним компетентностям, доброзичливим ставленням до пацієнту. Сучасне медичне обладнання є запорукою ефективної діагностики та лікування.
Руслан
Дніпро, 09.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Руслане. Щиро дякуємо за відгук. Нам важливо знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та лікаря. Цінуємо Вашу високу оцінку професіоналізму лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Також вдячні, що Ви звернули особливу увагу на сучасне медичне обладнання, яким оснащена клініка. Наш пріоритет - це надання якісних медичних послуг пацієнтам. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.