Logo
0 800 30 11 77
Записалася до Катерини Олександрівни випадково , так як запис до інших лікарів розписаний на місяць в перед. Мені потрібно було якомога швидше консультація лікаря. Мене мучили головні болі та дуже крутилася голова , я не розуміла що зі мною робиться . Перед цим я лікувалася у інших невропатологів а результата на краще не було. Прийшла я на консультацію і дуже переживала , бо у мене вже був відчай що мені нічого не допомагало. Після бесіди з Катериною Олександрівною я заспокоїлася що не все так критично як я собі вже придумала. Це жінка з великої літери , спокійна , добра , дуже вихована , без корони на голові як зараз люблять лікарі себе вести . Виписала мені назначення , пропила я його 14 днів як вона написала . Одразу сказала пені результат буде через 7-10 днів. Що можу сказать результат лікування є , мені стало набагато краще . Пройшли головні болі та сильне запорочення голови. Тому я щиро рекомендую даного лікаря , як гарного спеціаліста , чуйного лікаря та щиру людину . Бажаю їй сил та терпіння , та щирих пацієнтів . Всим здоров'я та мирного неба .
Ольга
Дніпро, 29.11.2023
Оцінка:
Лікар Володимир Іванович чудова людина і прекрасний спеціаліст. Дуже професійно підходить до справи і дійсно якісно робить УЗД.
Яна
Дніпро, 29.11.2023
Оцінка:
...
Дмитро
Дніпро, 23.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доктор Бесараб. Відчуття спілкування з професіоналом у своїй галузі. Кваліфікований підхід. Доступно і зрозуміло для пацієнта.
Валерій
Дніпро, 16.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валерію. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Басараб Надії Антонівни. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже дякую Анні Анатоліївні Руфановій за лікування, професіоналізм, оптимізм і віру в одужання. Лікар зробила все можливе, щоб я не відчувала незручностей в лікуванні чутливої проблеми, всіляко підтримувала під час проведення медичних оглядів та процедур. Бажаю Анні Анатоліївні наснаги та вдячних пацієнтів.
Марина
Дніпро, 15.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала, і Ви залишилися задоволені результатом лікування. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу від щирого серця висловлюю свою вдячність Анні Анатоліївна за успішне лікування. Її професіоналізм, досвід і турботливе ставлення до мене допомогли позбутися моєї запущеної хвороби швидко та майже безболісно. На першому прийомі я була дуже налякана і розгублена, але вона відразу вселила в мене впевненість у тому, що все буде добре. Анна Анатоліївна детально пояснила мені мою хворобу, розповіла про можливі методи лікування та вибрала для мене найкращий варіант. Протягом усього лікування лікарка була зі мною на зв'язку, відслідковувала моє самопочуття і своєчасно коригувала лікування. Я вдячна Анні Анатоліївни за все, що вона зробили для мене. Вона справжній професіонал і чудова людина з прекрасним почуттям гумору.
Оксана Шевченко
Дніпро, 14.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого фахівця. Цінуємо Вашу думку. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі доктору кардіологу Лучиніну Михайлу Яковичу за високий професіоналізм, правильно підібране лікування, після якого мій стан значно покращився і стабілізувався, буду і надалі спостерігатися у нього, спасибі вам за вашу працю і трепетне ставлення до кожного пацієнта, рекомендую цього доктора і Он клінік Дніпро, Спасибі, що ви є.
Глотов Геннадій
Дніпро, 12.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Геннадію. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку та відзначили високий рівень професіоналізму нашого лікаря Лучініна Михайла Яковича. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі в лікаря Робили ЕЕГ Дуже компетентний лікар, гарне обслуговування, дуже уважна до дитини. Спасибі вам велике, будемо звертатися ще!!!
Світлана
Дніпро, 12.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишились позитивні враження, лікар Людмила Олександрівна компетентна людина, майстер своєї справи Рекомендую медичний центр „ ОН Клінік для пацієнтів
Іріна
Дніпро, 12.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам важливо знати, що Ви маєте приємні враження від звернення до нашої клініки та лікаря. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за професійний огляд . лікар -гінеколог Мандзяк Тетяна Ігорівна дуже чутлива та професійно підійшла до огляду. Бажана усього найкращого Вашій клініці. Гарного вечора. Мирного неба P. S: особиста подяка лікарю Мандзяк Тетяні Ігорівні
Юлія
Дніпро, 12.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Мандзяк Тетяни Ігорівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалась клініка, приємні дівчата на ресепшені. Лікар швидко та професійно оглянув, назначив лікування.Дуже приємні ціни.У клініці чисто та охайно.Задоволена та раджу.
Сабріна
Дніпро, 12.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сабріно. Дякуємо за вибір нашої клініки та відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та лікарів. Вдячні за рекомендації. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємні спеціалісти на рецепсії та кваліфіковані лікарі. Обслуговування на вищому рівні.
Тетяна
Дніпро, 12.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.