Logo
0 800 30 11 77
Велика подяка лікарю Руфановій Анні Анатоліївні. Звернувся зі своєю проблемою (гемороєм), після декількох років самолікування. Лікування проходило комфортно і майже безболісно, та при повній підтримці лікаря. Анна Анатоліївна справжній професіонал своєї справи. Дякую лікарю за уважність та професійність. Рекомендую.
Віталій, 1099141
Дніпро, 21.07.2024
Оцінка:
Лікувався у Анни Анатоліївна.Як пообіцяла вилікувати захворювання так і вилікували.За що я ії дуже вдячний.Моя порада,якщо у вас є проблеми на проктологічні захворювання(геморой)не зволікайте,не гайте час,не займаєтесь самолікуванням.Одразу звертайтеся до лікаря.Фахівець вирішить ваше питання.
Сергей
Дніпро, 05.07.2024
Оцінка:
...
Олександр
Дніпро, 03.07.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, відгук найкращий!!!! але при онлайн записи неможливо вказувати що буде вакцінація вже сплаченної вакцини. це можливо зробити тількі під час дзвінку в центр. Але не у всіх є мобільний зв'язок.
Євгенія
Дніпро, 02.07.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгеніє. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Будемо раді вітати Вас у клініці згідно з записом. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже велика подяка Руфановій Анні Анатоліївні!!!. 1 травня.. я . звернулась до лікаря з проблемою гемороя . Анна Анатоліївна професійно провела осмотр та запропонувала негайно провести операцію лазарем. На що я погодилась, та ні хвилини не пошкодувала. Ювелірна та делікатна робота професіонала зробила своє. Я повернулась до нормального життя. Дякую за високий рівень майстерності.А ще, не можу не сказати за позитивне ставлення Анни Анатоліївни до своїх пацієнтів, що немаловажно в наш час. Рекомендую Руфанову Анну Анатоліївну як висококваліфікованного спеціаліста в проктології!!!
Ірина картка 1103601
Дніпро, 25.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви виказали публічну подяку та відзначили високий рівень професіоналізму нашого фахівця. Ми раді знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Взагалі, не дуже полюбляю писати відгуки, але не в даному випадку. Вперше з'явилось трерде бажання це зробити. Хочу написати слова Вдячності лікарці Руфановій Анні Анатоліївні!! Це неймовірна лікарка, мега спеціаліст своєї справи (далеко не з самих приємних направлень в медицині) і просто дуже легка і приємна людина! Обережна, відповідальна і грамотна, що є важливим для лікаря! Рекомендую без вагань!!!
Ольга, 1105305
Дніпро, 23.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря Забудської Катерини Олександрівни. Компетентний лікарь. Провела огляд,зібрала анамнез. На прийомі мені все сподобалось.
Наталія
Дніпро, 20.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Забудської Катерини Олександрівни. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийому у отоларинголога. Захарченко Людмила Едуардівна чудовий лікар. Одразу мене трішки збентежило що лікарь зандто молода(меня так здалося) але вона професіонал! Уважна,чуйна та компетентна. Мені було комфортно на прийомі у цього лікаря
Наталія
Дніпро, 20.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Захарченко Людмили Едуардівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у офтальмолога. Оганезова Сюзанна Ованесівна супер лікарь! Уважна, емпатична, професійна!
Наталія
Дніпро, 20.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем Оганезовою Сюзанною Ованесівною. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Подяка проктологу Руфановій Анні Анатоліївні. Звернулась з ускладненою формою геморою,тромбоз випадання.Боліло все,ходила по різним врачам,всі пропонували операцію.Я працюю,не можу гаяти час,лежачи в лікарні. Анна Анатоліївна запропонувала малоінвазивне лікування,розповіла всі подробиці. Лікування для мене особисто виявилось недешевим,але кожну суботу їздила до лікаря на процедуру,в понеділок вже йшла на роботу,відчуваючи лише невеликий дискомфорт.Процедура займає 3-5 хвилин,не боляче.Тому для мене це був оптимальний варіант.Дякую лікарю за швидкість, уважність та професійність. Рекомендую.
Світлана
Дніпро, 09.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що наш лікар Руфанова Анна Анатоліївна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Вдячні за рекомендації. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити щиру подяку моєму лікарю Руфановій Анні Анатоліївні. Моя проблема була складною, але ювелірна робота лікаря повертає мене до нормального життя. За що я їй надзвичайно вдячна !!!
Ганна Жернових
Дніпро, 07.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям та отримати позитивний результат лікування. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую Мендзяк Т.І. за консультацію.
Ірина
Дніпро, 05.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Консультація лікарів в «ОН Клінік Дніпро»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Гастроентерологія

Ефективне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультації з питань харчування.
Детальніше про відділення

Отоларингологія

Діагностика і лікування захворювань ЛОР-органів. Видалення сторонніх предметів і сірчаних пробок.
Детальніше про відділення

Хірургія

Видалення доброякісних підшкірних новоутворень малоінвазійними методами. Консультації хірурга.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

Ендокринологія

Діагностика і лікування захворювань ендокринної системи: ожиріння, сахарного діабету і щитовидної залози.
Детальніше про відділення
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.