Logo
0 800 30 11 77
Хочу висловити щиру подяку моєму лікарю Руфановій Анні Анатоліївні. Моя проблема була складною, але ювелірна робота лікаря повертає мене до нормального життя. За що я їй надзвичайно вдячна !!!
Ганна Жернових
Дніпро, 07.06.2024
Оцінка:
На прийомі у лікаря-мамолога, Яни Юріївни, дуже сподобалось. Лікар привітна, я отримала дуже змістовну консультацію. Дуже дякую за такий підхід до роботи!
Аліна
Дніпро, 05.06.2024
Оцінка:
Дякую велике Шевченко Дар'ї Юр'ївні! Звернулися з проблемою- виявилось що проблеми не по гастроенторології. Але лікар чітко відповіла на всі питання, поставила вірний діагноз, зробила призначення ліків(все спрацювало). Дуже швидко нас проконсультувала. Вдячні безмежно, всім рекомендую!
Марина
Дніпро, 05.06.2024
Оцінка:
Все сподобалось.Чудові лікарі
Альона
Дніпро, 31.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслуговування було на належному рівні і ціна на порядок нижче ніж у інших діагностичних центрах. Рекомендуватиму своїм знайомим і залишимось клієнтами ОН Клінік.
Валентина
Дніпро, 31.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Щиро вдячні за рекомендації. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Руфанової Анни Анатоліївни. Знала б, що буде так комфортно й делікатно - не займалася б самолікуванням, а звернулася б раніше! За призначенням використовувала Орніт 15, 20, 13 та за два тижні мала значне покращення. Тож лікарю моє дякую! № картки: 1078181
Катерина
Дніпро, 23.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Євген
Дніпро, 23.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про чудового спеціаліста Руфанову Анну Анатоліївну, яка допомогла у вирішенні делікатних проблем. Гарний спеціаліст та весела людина- завжди підбодрить, пожартує, і ніякого сорому не буде😊 Треба бути готовим, що малоінвазивні операції проходять швидко і без болю, але повний період відновлення триває 2 місяці. Дякую клініці і лікарю
Юлія
Дніпро, 23.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезна вдячність Руфановій Анні Анатоліївні!!!!!! Карта 978037. Ця лікарка мене реально врятувала. Я приїхала на прийом з різкими болями о 19.20 і виявилося що в мене сильне гнійне запалення. Анна Анатоліївна не вагаючись відразу прооперували, не зважаючи на пізній час і без аналізів, бо до ранку я б не досягла. Під час введення знеболюючіх реально дула на попу разом з медсестрою. Зробили все дуже добре і акуратно. Зараз після здачі аналізів проходжу в неї лікування. ЛІКАР ВІД БОГА І ЛЮДИНА ДУЖЕ ПОЗИТИВНА. ТАКОЖ ДЯКУЮ ВСЬМУ ПЕРСОНАЛУ, ДУЖЕ УВАЖНІ І СЕРВІС НА ВИЩОМУ РІВНІ!!!!! НАЙКРАЩА КЛІНІКА В МІСТІ!!!!
Альона
Дніпро, 20.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до спеціаліста нашої клініки. Для нас важливо знати, що наш лікар Руфанова Анна Анатоліївна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала, і Ви залишилися задоволені результатом звернення. Будемо раді вітати на профілактичних візитах та завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про лікаря гастроентеролога Шевченко Д.О. . Дуже висококваліфікований лікар, все пояснила , назначила лікування, нічого зайвого, лікар націлена на результат, а не на постійні походи по лікарям. Дуже приємна, уважна, спокійна. Рекомендую звертатись за необхідності.
Альбіна
Дніпро, 19.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альбіно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку та відзначили високий рівень професіоналізму нашого лікаря Шевченко Дар'ї Юріївни. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороша лікар, справжній професіонал, але мені здався поганим саме онлайн-сервіс. Зображення відзеркалюється, через що важко вказати на правильну сторону і тп, змінити налаштування не можна. Лікарка запізнилася хвилин на 12, довелося вести прийом у "стресовому" варіанті. склалося враження, що їй і самій важкувато онлайн. Ніяких попереджень чи можливості звязатися з центром з-за кордону для уточнення обставин теж нема (нема месенджеру, ніхто не передзовнює, на пошту не відповідають, телефон або вказаний невірно, або через те що вказаний без коду країни на початку не працює навіть з укр сімкою). Замало питань задають до прийому, можливо можно зробити гугл форму з даними пацієнта наприклад зріст, вага, мета лікування, де болить, як довго і тп. Тоді і менше часу піде на прийом. Є над чим попрацювати в плані електронного сервісу. Дякую лікарю за поради. Тільки її професіоналізм і врятував від оцінки одна зірка, чесно.
Тетяна
Дніпро, 14.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів та намагаємося вирішити будь-які питання, пов'язані з обслуговуванням в наших клініках. Над забезпеченням якісного обслуговування пацієнтів працює команда спеціалістів, ми впроваджуємо нові послуги та оцифровуємо всі процеси, що потребує впровадження нових програмних продуктів. Безумовно, кращим вибором є отримання очних консультацій лікаря, бо при проведенні онлайн прийомів є свої особливості і не для всіх випадків підходить такий формат. Для зручності пацієнтам доступна опція звернення до технічної підтримки, така кнопка є в особистому кабінеті. Факт незначної затримки прийому визнаємо, приносимо вибачення за незручності. Сподіваємось на продовження співпраці і зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю подяку Руфановій Анні Анатоліївні за вирішення моєї проблеми. Дякую за професіоналізм та дбайливе ставленння до пацієнтів. Результатами лікування задоволена. Рекомендую. Номер картки 1095044
Тетяна
Дніпро, 12.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що наш лікар Руфанова Анна Анатоліївна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.