Logo
0 800 30 11 77

PRP в урології в Харкові

Плазмотерапія (PRP) статевого члена сьогодні широко використовується в урології та допомагає досягати позитивної динаміки під час лікування різних захворювань чоловічої статевої сфери.

Що являє собою ця процедура? Плазмотерапія в урології – це ін'єкції пацієнтові його власної плазми крові в статевий член, що сприяє відновленню ушкоджених тканин і запускає регенеративні процеси. Процедура безпечна та практично не має протипоказань. Рідко в місці введення ін'єкцій можуть утворюватися локальні гематоми та набряки. Як правило, це пов'язано з високою чутливістю шкірних покривів в інтимній зоні. Ін'єкції плазмою, збагаченою тромбоцитами, виключають появу алергічних реакцій.

Плазмотерапія при лікуванні еректильної дисфункції

Еректильна дисфункція являє собою порушення статевої функції в чоловіків, коли ерекція може бути нетривалою або недостатньою для статевого акту. Причини виникнення дисфункції ерекції можуть бути різними.

PRP при лікуванні еректильної дисфункції проводять курсом – 1 раз на тиждень (по 5-6 ін'єкцій у різні частини статевого члена) протягом 3-4 тижнів. Ефект при лікуванні еректильної дисфункції іноді може досягатися вже на 3-4 процедурі після введення по одній ін'єкції.

При діагнозі еректильна дисфункція, крім ін'єкцій, пацієнтові можуть бути призначені інші лікарські препарати.

Плазмотерапія при лікуванні хвороби Пейроні

Хворобу Пейроні відносять до захворювань статевого члена. Більшість чоловіків з цією хворобою можуть займатися сексом, однак статевий акт може супроводжуватися болісними відчуттями та навіть призвести до розвитку еректильної дисфункції.

PRP при лікуванні хвороби Пейроні проводиться по 1 разу на тиждень протягом 3-4 тижнів. Щоразу пацієнтові вводиться по 5-6 ін'єкцій у різні частини статевого члена.

Лікування плазмою в урології не вимагає реабілітаційного періоду та довело свою результативність. PRP-терапія не проводиться з ЛНТ і ударно-хвильовою терапією.

Після плазмотерапії урологи рекомендують утримуватися від статевого акту протягом 10-14 днів.

Протипоказання до процедури: рак статевого члена, аутоімунні захворювання та хвороби крові.

Для запису на прийом до уролога заповнюйте просту форму на сайті або телефонуйте за контактним номером телефону, який вказаний на сайті.

Удовиченко Андрій Григорович
Удовиченко Андрій Григорович
Лікар відділення урології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість PRP в урології у Харкові

Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря-уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Харків

Відгуки про лікарів-урологів у Харкові

Дуже уважні адміністратори, особливо хочеться відмітити Сусленкову А.Д. за уважність на професіоналізм підбора потрібного лікаря та процедур
Давід Берідзе , 22.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу подякувати Трубеко С.М. за дуже кваліфіковану допомогу. При звертанні щодо хронічних проблем Сергій Миколайович дуже уважно та системно провів обстеження т...
Олексій , 27.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Спасибі клініці Он клінік, після мого негативного відгуку, мені передзвонили і виправили ситуацію, записали на прийом до уролога. Був на прийомі Бальчунас І. В....
Арсеній , 13.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Був на прийомі у Кобзар Олега Володимировича , зробив УЗД і нічого не порекомендував, не пояснив, не допоміг взагалі. За що платити 800 грн? УЗД а де ж сама кон...
Арсеній , 30.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
хочу сказати велике дякую жіночому урологу Бальчунас Івану Вікторовичу, добрий та хороший лікар, приємний у спілкуванні, все доступно пояснює та підбирає кращу...
Яна , 20.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні відвідала лікаря Удовиченка Андрія Григоровича. Сподобалось відношення лікаря, вислухав уважно про проблеми, провів пальпацію хворих місць, порадив про...
Вікторія , 11.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Велика подяка Удовиченко Андрію Григоровичу. Спостерігаюсь у нього декілька років . Рекомендую , дуже компетентрний та уважний лікар.
Микола , 26.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні з чоловіком були в клініці, доступні ціни на УЗД і консультацію лікаря, адекватне призначення лікування, не за всі гроші світу, все доступно.
Ольга , 09.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Харків, пр. Героїв Харкова, 257

ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 18:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.
7-103 — виклик швидкої допомоги «ОН Клінік Харків»
Виклик бригади швидкої допомоги та медичне транспортування
Детальніше