Logo
0 800 30 11 77

Видалення гострих кондилом і папілом у чоловіків у Харкові

Кондиломи та папіломи чоловічих статевих органів - це інфекційне захворювання, викликане вірусом папіломи людини (ВПЛ). Інфекційний процес призводить до появи папілом і кондилом - маленьких доброякісних новоутворень, які знаходяться на крайній плоті, в області ануса і промежини чоловіка. Папіломи та загострені кондиломи - не вирок: хворобу можна вилікувати методом радіохвильового видалення кондилом в "ОН Клінік Харків" без шрамів і рубців.

Причини утворення гострих кондилом і папілом

Папіломи та загострені кондиломи у чоловіків з'являються внаслідок зараження папіломавірусною інфекцією. Це відбувається, якщо чоловік мав сексуальний контакт з людиною, яка інфікована папіломавірусом. Але зараження ВПЛ не завжди призводить до появи папілом на чоловічих геніталіях, це відбувається, якщо у чоловіка знижений імунітет.

Симптоми за гострих кондилом і папілом

Перші ознаки кондилом і папілом з'являються через 1-6 місяців, коли закінчується інкубаційний період інфекції. На статевих органах з'являються м'які й вологі папіломи та загостреного виду кондиломи. Як правило, вони рожевого або сірого кольору. Згодом утворення можуть збільшуватися або зменшуватися, набувати шорсткої поверхні та накопичуватися в одному місці. Доброякісні новоутворення зазвичай безболісні, але можуть свербіти, викликати печіння і дискомфорт.

Перед лікуванням папілом і кондилом лікар-уролог проводить первинний огляд, який включає:

  • збір анамнезу;
  • фізикальний огляд і клінічну оцінка симптомів.

Щоб уточнити діагноз, лікар призначає додаткові методи діагностики папілом і кондилом: аналіз крові (загальний, біохімічний або онкомаркери), аналіз сечі та УЗД органів сечовидільної системи. Також може знадобитися проведення УЗД судин статевого члена або вазоактивний тест. Після збору інформації лікар ставить діагноз і призначає лікування.

Радіохвильове видалення гострих кондилом і папілом

Лікування гострих кондилом і папілом проводять за допомогою видалення апаратом радіохвильової хірургії (Фотек) і медикаментозної терапії. Радіохвильовий метод видалення папілом і кондилом на геніталіях - це нешкідливий, безболісний і безпечний спосіб позбутися доброякісних новоутворень. Видалення папілом і кондилом за допомогою апарату радіохвильової хірургії не залишає шрамів і рубців і мінімізує ризик рецидиву.

Перевага малінвазівного видалення кондилом і папілом радіохвилями полягає в точності: здорові ділянки шкіри не пошкоджуються, видаляються тільки доброякісні новоутворення. Після хірургічної процедури лікар призначає противірусні препарати від кондилом і папілом.

Оскільки презерватив не дає 100% захисту, для профілактики вірусу папіломи людини можна проводити вакцинацію, яка захищає від більшості штамів вірусу. Вакцинуватися можна молодим чоловікам віком до 26 років.

Лікування папілом і кондилом народними засобами - це небезпечне рішення, яке може призвести до ускладнень і наслідків. Якщо ви виявили підозрілі новоутворення на статевому члені, крайній плоті, анусі або промежині, зверніться по допомогу до лікаря-уролога. Для цього запишіться на консультацію за вказаним номером телефону або залиште заявку на сайті.

Репринцев Владислав Леонідович
Репринцев Владислав Леонідович
Лікар відділення урології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування гострих кондилом і папілом у чоловіків у Харкові

Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря-уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Харків

Відгуки про лікарів-урологів у Харкові

Дуже уважні адміністратори, особливо хочеться відмітити Сусленкову А.Д. за уважність на професіоналізм підбора потрібного лікаря та процедур
Давід Берідзе , 22.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу подякувати Трубеко С.М. за дуже кваліфіковану допомогу. При звертанні щодо хронічних проблем Сергій Миколайович дуже уважно та системно провів обстеження т...
Олексій , 27.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Спасибі клініці Он клінік, після мого негативного відгуку, мені передзвонили і виправили ситуацію, записали на прийом до уролога. Був на прийомі Бальчунас І. В....
Арсеній , 13.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Був на прийомі у Кобзар Олега Володимировича , зробив УЗД і нічого не порекомендував, не пояснив, не допоміг взагалі. За що платити 800 грн? УЗД а де ж сама кон...
Арсеній , 30.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
хочу сказати велике дякую жіночому урологу Бальчунас Івану Вікторовичу, добрий та хороший лікар, приємний у спілкуванні, все доступно пояснює та підбирає кращу...
Яна , 20.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні відвідала лікаря Удовиченка Андрія Григоровича. Сподобалось відношення лікаря, вислухав уважно про проблеми, провів пальпацію хворих місць, порадив про...
Вікторія , 11.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Велика подяка Удовиченко Андрію Григоровичу. Спостерігаюсь у нього декілька років . Рекомендую , дуже компетентрний та уважний лікар.
Микола , 26.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні з чоловіком були в клініці, доступні ціни на УЗД і консультацію лікаря, адекватне призначення лікування, не за всі гроші світу, все доступно.
Ольга , 09.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.
7-103 — виклик швидкої допомоги «ОН Клінік Харків»
Виклик бригади швидкої допомоги та медичне транспортування
Детальніше