«ДокторПРО» стал частью Международной сети «ОН Клиник»

«ДокторПРО» став частиною Міжнародної мережі «ОН Клінік»

Що це означає для пацієнтів? Дізнатися подробиці

Лікування імпотенції і еректильної дисфункції в Харкові

Чоловіча еректильна дисфункція (імпотенція) - це стан, коли через ослаблену або відсутню ерекцію неможливо здійснити статевий акт. Симптоми еректильної дисфункції трапляються у 50% чоловіків у віці від 40 до 70 років. Найчастіше проблеми з ерекцією виникають на тлі судинних, психологічних або неврологічних патологій. Завдання лікарів - з'ясувати причину ослабленої потенції та призначити ліки для підвищення потенції.

Причини, що викликають імпотенцію

Еректильна дисфункція буває первинною і вторинною. Первинна еректильна дисфункція - це коли через вроджені та генетичні особливості організму чоловік ніколи не міг досягти та підтримувати нормальну ерекцію. Вторинна еректильна дисфункція - це набута патологія, яка сформувалася внаслідок хронічних захворювань або гострих патологій.

Залежно від причин імпотенція буває двох видів: психогенна та органічна. Психогенная еректильна дисфункція виникає на тлі депресії, тривожного розладу, вираженого почуття провини, страху інтимної близькості або хронічного стресу. Симптоми еректильної дисфункції можуть з'явитися у чоловіка в разі сильної втоми, порушення режиму праці та відпочинку, а також безсоння.

Органічна еректильна дисфункція формується на тлі судинних і неврологічних патологій. Судинна еректильна дисфункція найчастіше виникає через атеросклероз артерій статевого члена, у більшості випадків вона викликана цукровим діабетом або курінням. Неврологічна еректильна дисфункція може з'явитися, коли чоловік страждає на епілепсію, переніс інсульт або має інші хронічні патології центральної нервової системи, наприклад, розсіяний склероз або травми спинного мозку.

Також імпотенція може виникнути внаслідок невдалих операцій на передміхуровій залозі, сечовому міхурі або прямій кишці. У чоловіків після 55-60 років еректильна дисфункція може з'явитися з настанням старості, коли зменшується рівень тестостерону в крові.

Причини ранньої імпотенції у молодих людей переважно психологічні. Крім того, рання еректильна дисфункція у молодих чоловіків відрізняється тим, що людина фізіологічно може підтримувати ерекцію, але безпосередньо перед статевим актом ерекція припиняється.

Як поліпшити потенцію

Для поліпшення потенції в домашніх умовах, дотримуйтесь таких вказівок:

 • підтримуйте серцево-судинну систему в нормі, наприклад, бігайте або додайте кардіотренування;
 • киньте курити та зменшіть вживання алкоголю. Куріння і спиртні напої - одні з найпоширеніших причин слабкої ерекції;
 • шукайте вихід стресу. Стрес і негативні емоції не повинні накопичуватися всередині, їх потрібно опрацьовувати та вивільняти, наприклад, за допомогою медитації, боксу, психотерапії або хобі;
 • приведіть вага тіла в порядок. Ожиріння і надмірна вага погано впливають на серцево-судинну систему, а отже, викликають ознаки еректильної дисфункції;
 • додайте в раціон часник, банани та гострий перець. Це дієві засоби народної медицини від імпотенції, які покращують ерекцію. Але пам'ятайте, що лікувати імпотенцію народними засобами можна тільки після консультації уролога.

Вищеописані рекомендації прості, їх може дотримуватися будь-який чоловік без зайвих грошових витрат. Все що потрібно - час і сила волі.

Методи лікування еректильної дисфункції

Лікування імпотенції завжди починається з консультації уролога. На первинному огляді лікар-уролог:

 • збирає анамнез;
 • проводить фізикальний огляд;
 • проводить доплерографію (УЗД) чоловічих статевих органів;
 • робить вазоактивний тест - лікар вводить в основу статевого члена вазоактивну речовину, яка стимулює ерекцію, щоб оцінити швидкість кровонаповнення пеніса;
 • ставить попередній діагноз.

Для уточнення діагнозу лікар призначає додаткові методи діагностики еректильної дисфункції: УЗД нирок, сечового міхура, мошонки, передміхурової залози та аналізи крові (загальний, біохімічний або онкомаркери). За потреби уролог призначить комп'ютерну томографію або ТРУЗІ.

Для лікування еректильної дисфункції уролог призначає:

 • медикаментозну терапію;
 • методи фізіотерапії - лазеротерапію, ударно-хвильову терапію, магнітотерапію, електростимуляцію або ЛОД-терапію;
 • за показаннями - інтеркавернозну терапію, коли чоловікові роблять ін'єкції в статевий член для посилення припливу крові в пеніс.

Наслідки імпотенції - зниження якості життя, емоційна і сексуальна незадоволеність. Щоб діагностувати та вилікувати еректильну дисфункцію, запишіться на консультацію до лікаря-уролога за вказаним номером телефону або залиште заявку на сайті.

Вартість лікування еректильної дисфункції у Харкові

Первинний прийом лікаря-уролога
350грн. / 333грн.
Первинний прийом лікаря-уролога з УЗД простати (передміхурова залоза, сім`яні пухирці, сечовий міхур)
450грн. / 428грн.
Прийом лікаря уролога з питань чоловічого безпліддя (включає УЗД простати, УЗД калитки)
490грн. / 466грн.
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-уролога
350грн. / 333грн.
Повторний прийом лікаря-уролога
300грн.
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
300грн. / 285грн.
Консультація жіночого уролога
350грн. / 333грн.
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога
350грн. / 333грн.
Консультація оперуючого лікаря-уролога
350грн. / 333грн.
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон

Відгуки про урологів ОН Клінік у Харкові

Youtube OnClinic