Logo
0 800 30 11 77

Лікування імпотенції і еректильної дисфункції в Харкові

Чоловіча еректильна дисфункція (імпотенція) - це стан, коли через ослаблену або відсутню ерекцію неможливо здійснити статевий акт. Симптоми еректильної дисфункції трапляються у 50% чоловіків у віці від 40 до 70 років. Найчастіше проблеми з ерекцією виникають на тлі судинних, психологічних або неврологічних патологій. Завдання лікарів - з'ясувати причину ослабленої потенції та призначити ліки для підвищення потенції.

Причини, що викликають імпотенцію

Еректильна дисфункція буває первинною і вторинною. Первинна еректильна дисфункція - це коли через вроджені та генетичні особливості організму чоловік ніколи не міг досягти та підтримувати нормальну ерекцію. Вторинна еректильна дисфункція - це набута патологія, яка сформувалася внаслідок хронічних захворювань або гострих патологій.

Залежно від причин імпотенція буває двох видів: психогенна та органічна. Психогенная еректильна дисфункція виникає на тлі депресії, тривожного розладу, вираженого почуття провини, страху інтимної близькості або хронічного стресу. Симптоми еректильної дисфункції можуть з'явитися у чоловіка в разі сильної втоми, порушення режиму праці та відпочинку, а також безсоння.

Органічна еректильна дисфункція формується на тлі судинних і неврологічних патологій. Судинна еректильна дисфункція найчастіше виникає через атеросклероз артерій статевого члена, у більшості випадків вона викликана цукровим діабетом або курінням. Неврологічна еректильна дисфункція може з'явитися, коли чоловік страждає на епілепсію, переніс інсульт або має інші хронічні патології центральної нервової системи, наприклад, розсіяний склероз або травми спинного мозку.

Також імпотенція може виникнути внаслідок невдалих операцій на передміхуровій залозі, сечовому міхурі або прямій кишці. У чоловіків після 55-60 років еректильна дисфункція може з'явитися з настанням старості, коли зменшується рівень тестостерону в крові.

Причини ранньої імпотенції у молодих людей переважно психологічні. Крім того, рання еректильна дисфункція у молодих чоловіків відрізняється тим, що людина фізіологічно може підтримувати ерекцію, але безпосередньо перед статевим актом ерекція припиняється.

Причини еректильної дисфункції

Причини еректильної дисфункції

Як поліпшити потенцію

Для поліпшення потенції в домашніх умовах, дотримуйтесь таких вказівок:

 • підтримуйте серцево-судинну систему в нормі, наприклад, бігайте або додайте кардіотренування;
 • киньте курити та зменшіть вживання алкоголю. Куріння і спиртні напої - одні з найпоширеніших причин слабкої ерекції;
 • шукайте вихід стресу. Стрес і негативні емоції не повинні накопичуватися всередині, їх потрібно опрацьовувати та вивільняти, наприклад, за допомогою медитації, боксу, психотерапії або хобі;
 • приведіть вага тіла в порядок. Ожиріння і надмірна вага погано впливають на серцево-судинну систему, а отже, викликають ознаки еректильної дисфункції;
 • додайте в раціон часник, банани та гострий перець. Це дієві засоби народної медицини від імпотенції, які покращують ерекцію. Але пам'ятайте, що лікувати імпотенцію народними засобами можна тільки після консультації уролога.

Вищеописані рекомендації прості, їх може дотримуватися будь-який чоловік без зайвих грошових витрат. Все що потрібно - час і сила волі.

Методи лікування еректильної дисфункції

Лікування імпотенції завжди починається з консультації уролога. На первинному огляді лікар-уролог:

 • збирає анамнез;
 • проводить фізикальний огляд;
 • проводить доплерографію (УЗД) чоловічих статевих органів;
 • робить вазоактивний тест - лікар вводить в основу статевого члена вазоактивну речовину, яка стимулює ерекцію, щоб оцінити швидкість кровонаповнення пеніса;
 • ставить попередній діагноз.

Для уточнення діагнозу лікар призначає додаткові методи діагностики еректильної дисфункції: УЗД нирок, сечового міхура, мошонки, передміхурової залози та аналізи крові (загальний, біохімічний або онкомаркери). За потреби уролог призначить комп'ютерну томографію або ТРУЗІ.

Для лікування еректильної дисфункції уролог призначає:

 • медикаментозну терапію;
 • методи фізіотерапії - лазеротерапію, ударно-хвильову терапію, магнітотерапію, електростимуляцію або ЛОД-терапію;
 • за показаннями - інтеркавернозну терапію, коли чоловікові роблять ін'єкції в статевий член для посилення припливу крові в пеніс.

Наслідки імпотенції - зниження якості життя, емоційна і сексуальна незадоволеність. Щоб діагностувати та вилікувати еректильну дисфункцію, запишіться на консультацію до лікаря-уролога за вказаним номером телефону або залиште заявку на сайті.

Біотезіометрія в Харкові (м. Пушкінська)

Дуже багато чоловіків, які досягли віку 40 років, вважають, що зниження потенції - це природно і нормально. І не йдуть до лікаря. Проте зберігати сексуальну активність здоровий чоловік повинен чи не до 80 років. Інша справа молодь - вони розуміють, що проблем з ерекцією ще бути не повинно, але записатися на прийом до уролога/андролога соромляться. Відкиньте свої страхи та стереотипи і вирушайте до лікаря, як тільки запідозрите, що статева система дала збій. Сьогодні є купа способів діагностувати захворювання і виявити причини еректильної дисфункції. Один із них - біотезіометрія, яка вимірює чутливість статевих органів.

Що таке біотезіометрія?

Це такий вид діагностики, який допомагає виміряти чутливість статевої системи та іннервацію пеніса. Цей метод активно застосовується в сучасній урології.

Як відбувається процедура? До члена пацієнта кріпиться спеціальний датчик, через який посилаються коливання різної інтенсивності. Поступово коливання збільшуються - це відбувається, поки чоловік не зможе їх відчути. Дані, які отримує уролог під час проведення діагностики, звіряють зі спеціальною шкалою, яка допомагає визначити чутливість пеніса і його іннервацію.

Відсутність чутливості може означати ураження нервів в області таза, що часто призводить до еректильної дисфункції.

Біотезіометрія - це абсолютно безболісний вид діагностики, який не має протипоказань. Отримані дані мають велику точність і дозволяють андрологу (урологу) вивчити природу захворювання чоловіка і встановити причини, які сприяли його появі.

Біотезіометрія в «ОН Клінік Харків Пушкінська»

Якщо у вас виникли проблеми з потенцією, не затягуйте з візитом до лікаря. Зрозуміло, що кожен чоловік сподівається на те, що все пройде само собою. Однак, як показує практика і свідчать урологи, у 95% випадків хвороба запускається настільки, що відновити повноцінне сексуальне життя вже не те, що складно, а майже неможливо. Тому за найменших підозр на проблеми зі статевою системою телефонуйте в «ОН Клінік Харків» за цілодобовим номером і записуйтеся до уролога на зручний для вас час. Або залиште заявку на нашому сайті.

Досвідчені лікарі (урологи-андрологи) не тільки поставлять вам точний діагноз, але й призначать найбільш ефективне і безпечне лікування, яке швидко поверне вас до ладу! Будьте здорові!

Судинний тест в Харкові

Дуже багато чоловіків різного віку звертаються в наш медичний центр, щоб поліпшити або відновити потенцію. Щоб допомогти їм у цьому, лікар повинен зрозуміти, що призвело до еректильної дисфункції. Це можуть бути проблеми як психологічного, так і фізичного характеру. Тому на допомогу приходить діагностика.

На щастя, на сьогодні існує багато методів обстеження статевої системи чоловіка, і один з них - вазоактивний тест (ще його називають інтракавернозним фармакологічним тестом). Це найнадійніший спосіб діагностики інтенсивності та обсягу ерекції.

Що таке вазоактивний тест?

Під час діагностики в основу статевого члена вводиться вазоактивна речовина. Боятися процедури не варто - вона абсолютно безболісна, зате дуже інформативна. Речовина вводиться дуже тоненькою і коротенькою голочкою в основу члена. Через 10-15 хвилин повинна наступити ерекція. Далі лікар-уролог оцінює інтенсивність збудження і обсяг ерекції.

Вазоактивний тест в «ОН Клінік Харків»

Мережа медичних центрів «ОН Клінік» вже багато років успішно займається проблемами еректильної дисфункції. Щороку тисячі пацієнтів проходять лікування в «ОН Клінік Харків» і повертаються до нормального статевого життя. У цьому заслуга кваліфікованих досвідчених урологів/андрологів, а також сучасного обладнання та засобів діагностики. У нашому центрі ви можете пройти тест вазоактивними речовинами, не витрачаючи багато часу. Запис проводиться за телефоном на зручний для вас час.

Тест вазоактивними речовинами допоможе дізнатися якомога більше про захворювання пацієнта, а також дозволить підібрати найбільш ефективне лікування. Якщо ви відчули, що з ерекцією з'явилися проблеми, не зволікайте з візитом до лікаря - раннє звернення допоможе найбільш швидко і просто розв'язати чоловічі проблеми.

Записатися на прийом до уролога-андролога в «ОН Клінік Харків» можна за цілодобовим телефонним номером, вказаним для вашого регіону. Або просто заповніть форму запису на прийом на нашому сайті. Будьте здорові!

Репринцев Владислав Леонідович
Репринцев Владислав Леонідович
Лікар відділення урології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування еректильної дисфункції у Харкові

Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря-уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Харків

Відгуки про лікарів-урологів у Харкові

Дуже уважні адміністратори, особливо хочеться відмітити Сусленкову А.Д. за уважність на професіоналізм підбора потрібного лікаря та процедур
Давід Берідзе , 22.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу подякувати Трубеко С.М. за дуже кваліфіковану допомогу. При звертанні щодо хронічних проблем Сергій Миколайович дуже уважно та системно провів обстеження т...
Олексій , 27.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Спасибі клініці Он клінік, після мого негативного відгуку, мені передзвонили і виправили ситуацію, записали на прийом до уролога. Був на прийомі Бальчунас І. В....
Арсеній , 13.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Був на прийомі у Кобзар Олега Володимировича , зробив УЗД і нічого не порекомендував, не пояснив, не допоміг взагалі. За що платити 800 грн? УЗД а де ж сама кон...
Арсеній , 30.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
хочу сказати велике дякую жіночому урологу Бальчунас Івану Вікторовичу, добрий та хороший лікар, приємний у спілкуванні, все доступно пояснює та підбирає кращу...
Яна , 20.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні відвідала лікаря Удовиченка Андрія Григоровича. Сподобалось відношення лікаря, вислухав уважно про проблеми, провів пальпацію хворих місць, порадив про...
Вікторія , 11.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Велика подяка Удовиченко Андрію Григоровичу. Спостерігаюсь у нього декілька років . Рекомендую , дуже компетентрний та уважний лікар.
Микола , 26.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні з чоловіком були в клініці, доступні ціни на УЗД і консультацію лікаря, адекватне призначення лікування, не за всі гроші світу, все доступно.
Ольга , 09.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.
Медична допомога українцям у Польщі
Записуйтеся на прийом у медичні центри Докторпро у Лодзі та Вроцлаві
Детальніше
7-103 — виклик швидкої допомоги «ОН Клінік Харків»
Виклик бригади швидкої допомоги та медичне транспортування
Детальніше