Logo
0 800 30 11 77

Лікування цукрового діабету в Харкові

Цукровий діабет — ендокринне захворювання, яке може розвиватися в будь-якому віці і відноситься до невиліковних. У пацієнта після обстеження може бути діагностований як надлишок, так дефіцит гормону інсуліну.

Діабет протікає в хронічній формі і все, що можна зробити — підтримувати рівень інсуліну в крові і додержуватись приписів лікаря. В іншому випадку, знижений або підвищений рівень цукру в крові призведе до проблем зі здоров'ям, починаючи від панкреатиту і закінчуючи появою злоякісних утворень.

Діагностика цукрового діабету допоможе встановити діагноз і визначити, скільки цукру міститься в організмі і чи в нормі інші показники його життєдіяльності (аналізи крові та сечі, визначення рівня гемоглобіну, оцінка білкового і ліпідного обміну).

На початковій стадії захворювання досить дотримуватися дієти та приймати препарати, призначені лікарем. З раціону обов'язково потрібно виключити цукровмісні продукти: солодкі фрукти, кондитерські вироби та спиртні напої.

Чим швидше почати лікування, тим менше ризик розвитку ускладнень. Симптоми цукрового діабету на ранніх стадіях можна розрізнити за такими ознаками:

  • постійне відчуття спраги.
  • швидка втомлюваність;
  • проблеми зі шкірою (відчуття свербіння і печіння);
  • рясне сечовипускання.

Прийом інсуліновмісних препаратів призначають за строго визначеним графіком і в точному дозуванні. Це допомагає організму вчасно впоратися з надлишком цукру і не викликати розвиток ускладнень.

Причини цукрового діабету

Досвідчений лікар-ендокринолог проведе діагностику і визначить причини розвитку діабету. Найчастіше хвороба дає про себе знати на тлі стресів, вірусних інфекцій і спадкових захворювань. Але головною причиною розвитку захворювання ендокринологи називають проблеми з підшлунковою залозою, яка не справляється з виробленням інсуліну.

Не менш важливим фактором, який провокує хворобу, медики називають спадковість і ожиріння. Вчені довели, що з більшою ймовірністю успадковується діабет 2 ступеню (інсулінонезалежний діабет) і частіше по батьківській лінії. Це діабет, який характеризується високим вмістом глюкози в крові. На відміну від інсулінозалежного діабету в цьому випадку підшлункова залоза виробляє інсулін в достатній дозі, необхідній організму.

Що стосується зайвих кілограмів, то у людей, схильних до повноти, ризик розвитку недуги у 2 рази вище, ніж у тих, у кого вага в нормі. І в першу чергу ожиріння загрожує пацієнтам з діагнозом діабет другого типу. Тому таким людям життєво важливо займатися спортом і приймати препарати, які замінюють цукор.

Як повернути рівень цукру до норми?

Як повернути рівень цукру до норми?

Ускладнення цукрового діабету виникають на тлі самолікування, несвоєчасного лікування або при недотриманні рекомендацій лікаря (наприклад, збільшення або зменшення прописаної дози лікарських препаратів).

Профілактика цукрового діабету обов'язково включає перегляд раціону харчування, фізичні навантаження і періодичні огляди у ендокринолога (не рідше 1 разу на рік).

Медичний центр «ОН Клінік» надає своїм пацієнтам індивідуальне лікування цукрового діабету в Харкові. Кваліфіковані ендокринологи підберуть програму лікування за ефективними методикам.

Записатися на прийом до лікаря можна у зручний час за телефоном або за допомогою електронної заявки.

Орлова Олена Миколаївна
Орлова Олена Миколаївна
Лікар відділення ендокринології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування цукрового діабету 2 типу у Харкові

Виклик лікаря-ендокринолога додому
1500 грн
Консультація ендокринолога
ОНЛАЙН Консультація ендокринолога
ОНЛАЙН Консультація ендокринолога за кордон

Лікарі відділення ендокринології ОН Клінік Харків

Відгуки про лікарів-ендокринологів у Харкові

Величезне спасибі лікарю-ендокринологу Орловій Олені Миколаївні, за уважність, і відмінному підходу. Видно, що лікарка обізнана, спостерігався і спостерігаєтьс...
Дарина , 12.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Я сьогодні була на прийомі у лікаря-ендокринолога Орлової Олени Миколаївни. Дуже уважна. Ретельно оглянула мене, розпитала про моє самопочуття, супутні хвороби....
Марина , 07.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Пчельнікова Ольга Юріївна - дуже хороший лікар, уважна, доброзичлива. Ольга Юріївна, бажаю Вам здоров'я та наснаги. Ви чуйна та уважна людина. Здоров'я Вам вели...
Валентина , 13.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Враження від лікаря Пчельнікової залишилися задовільні. Грамотний, чуйний лікар. Вміє вислухати пацієнта і поставити правильний діагноз. Дуже задоволена прийомо...
Лідія Петрівна , 26.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Звернулась до лікаря-ендокринолога Орлової О.М. Дуже була задоволена консультацією. Все дуже швидко, зрозуміло. Ввічлива, вислухала уважно всі мої скарги. Дякую...
Влада , 22.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу подякувати Дунаєву Інну Павлівну . Дуже задоволена лікуванням , після якого краще стала почувати себе .Відповідає на всі запитання .Приємна в спілкуванні ....
Наталія , 20.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Залишилась дуже задоволеною результатом прийому у лікаря Пчельнікової. Було призначено оптимальний пакет аналізів + вставлено чіткий діагноз. Згідно з рекоменда...
Ірина , 20.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. 6 січня робила обстеження-колоноскопію з анестезією.Все пройшло чудово.Хочу подякувати ендоскопісту Коротких Ользі Сергіївні,медсестрі та анестезі...
Галина , 07.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

ОН Клінік Харків Пушкінська
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 18:00, Сб: 9:00 - 16:00, Нд: 9:00 - 13:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.
7-103 — виклик швидкої допомоги «ОН Клінік Харків»
Виклик бригади швидкої допомоги та медичне транспортування
Детальніше