Logo
0 800 30 11 77

Фізіопроцедури в урології в Харкові

З 10 чоловіків, які звернулися вперше в «ОН Клінік Харків», приблизно в 6 осіб діагностують еректильну дисфункцію, в 3 – простатит, в 1 – запальні захворювання. Здоровий пацієнт – рідкісний гість, адже чоловіче населення здебільшого відмовляється відвідувати лікаря до останнього. І зовсім дарма. Можливості «ОН Клінік Харків» дозволяють не лише позбутися інтимної проблеми, полегшити симптоми й повернути повноцінну сексуальну активність, але й запобігти розвитку небезпечних захворювань.

У медичному центрі представлено один з найширших у Харкові фізіотерапевтичних комплексів:

Система BTL. Містить у собі дію магніту, лазера, ультразвуку, електрофорезу, фонофорезу. Завдяки цілеспрямованому короткочасному впливу на вогнище захворювання, апарат дозволяє лікувати хронічний простатит, еректильну дисфункцію, передчасну еякуляцію, зменшувати аденому простати, не травмуючи шкіру та м'які тканини. Висока ефективність обумовлена активним поліпшенням мікроциркуляції й обміну речовин.

комплекс BTL для проведення фізіотерапевтичних процедур в урології у медичному центрі ОН Клінік Харків

комплекс BTL для проведення фізіотерапевтичних процедур в урології у медичному центрі ОН Клінік Харків

Апарат «Мустанг 2000». Поєднує в собі лікувально-профілактичну дію магнітного поля та лазерного випромінювання. Має протизапальний, знеболюючий, імуностимулюючий і протинабряковий ефект. За рахунок впливу на мікроциркуляцію й кровотворення процедури магніто-лазерної терапії поліпшують проникність для лікарських препаратів, підвищують активність ендокринних органів. Апарат показує високі результати в лікуванні простатитів і корекції передчасного сім'явиверження.

Система «Стержень ПРО» представлена в «ОН Клінік Харків» процедурами ректальної електростимуляції, вакуумної аспірації та фотостимуляції.

Електростимуляція впливає біполярними імпульсами безпосередньо на передміхурову залозу, оминаючи шкірні та слизові покриви. Лікувальний ефект досягається за рахунок вивільнення протоків і поліпшення кровообігу простати.

Завдяки вакуумній аспірації відбувається видалення пробок і секрету передміхурової залози безпосередньо через гирло протоків простати.

Фотостимуляція впливає оптичним випромінюванням, що стимулює процеси кровотворення й відновлення тканин. Показана при хронічному застійному або бактеріальному простатиті, аденомі простати.

Апарат «Стержень ЛВС» - дає можливість проводити вакуумну терапію. Тобто вплив локального тиску, значно менший атмосферного, на статевий член для стимуляції судин і відновлення еректильної функції.

Апарат Medispec ED 1000 для ударно-хвильової терапії. Інноваційне обладнання, що використовується для лікування еректильної дисфункції. Дозволяє без застосування фармакологічних препаратів запустити природні механізми, що виправляють проблеми з потенцією судинного генезу. Не має побічних ефектів на окремі органи та організм у цілому.

Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість фізіпроцедур в гінекології і урології у Харкові

Лікування захворювань ЛОР-органів терапевтичним лазером
200 грн

Відгуки про лікарів-фізіотерапевтів у Харкові

Був на процедурах у кабінеті фізіотерапії (каб 202), 12.11 замість 3х хвилин зробили 2 хвилини, поставив питання з претензією чому так? свою помилку не визнал...
Олексій , 15.11.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.
7-103 — виклик швидкої допомоги «ОН Клінік Харків»
Виклик бригади швидкої допомоги та медичне транспортування
Детальніше