Logo
0 800 30 11 77

BTL у Харкові

«ОН Клінік Харків» є однією з найбільших філій міжнародної медичної мережі. Тому усі новітні технології у світі медицини й передові методи лікування, що застосовуються в Ізраїлі, США й країнах Західної Європи, доступні й жителям Харкова. 

Наприклад, такий потужний фізіотерапевтичний апарат, як BTL-5818SLM – широко застосовується на Заході та майже ніде в нашій країні. Тим часом його можливості вражають. Комбінація магнітної та лазерної терапії, ультразвуку, електрофорезу та фонофорезу – дозволяють успішно лікувати практично всі захворювання в області урології, гінекології та дерматології.

Основні переваги фізіотерапевтичної системи BTL – комплексний точковий вплив на вогнище захворювання, що не впливає на шкіру та м'які тканини. Високоенергетична вібрація, вироблена апаратом під час процедур, поліпшує циркуляцію крові й лімфи, прискорює обмін речовин. Сенсорний екран зручний для зчитування інформації, а великий обсяг пам'яті дозволяє зберігати базу даних протягом багатьох років. Це важливо для відстеження впливу комплексу процедур на перебіг того або іншого захворювання у конкретного пацієнта. Лікар може коректувати інтенсивність і кількість процедур, змінювати режими впливу.

Так, магнітно-лазерний режим показаний при хронічному простатиті й аденомі простати в чоловіків і при будь-яких запальних і спайкових процесах у жінок. У дерматології магнітно-лазерний вплив використовується для лікування псоріазу, атопічних дерматитів і екзем, свербежу, нейродерміту, себореї, вірусних захворюваннях шкіри. Використання BTL допомагає зняти болісний синдром, поліпшити циркуляцію та зменшити запалення.

За допомогою ультразвуку проводиться лікування еректильної дисфункції, простатитів і аденом в урології. Гінекологи використовують цей режим у лікуванні хронічного бартолініту (кіст бартолінових залоз), при менструальних дисфункціях, аднекситах, сальпінгоофоритах.

Фонофорез ефективний у лікуванні захворювань, що передаються статевим шляхом. Ця процедура сприяє доставці лікарського препарату безпосередньо до локації захворювання, чим в кілька разів підсилює лікувальний ефект медикаментів. У дерматології активно застосовується в лікуванні алергічних дерматитів, нейродермітів.

Електрофорез показаний при порушеннях функції яєчників у гінекології, вірусних захворюваннях шкіри й статевих органів, екзем і себореї в дерматології, хронічному простатиті в урології.

Усі ці процедури, крім високої ефективності, здатні значно скоротити застосування хімічних медикаментозних препаратів, що позитивно позначається на здоров'ї організму в цілому.

Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому фізіотерапевтів у Харкові

Лікування захворювань ЛОР-органів терапевтичним лазером
200 грн

Відгуки про лікарів-фізіотерапевтів у Харкові

Був на процедурах у кабінеті фізіотерапії (каб 202), 12.11 замість 3х хвилин зробили 2 хвилини, поставив питання з претензією чому так? свою помилку не визнал...
Олексій , 15.11.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.
7-103 — виклик швидкої допомоги «ОН Клінік Харків»
Виклик бригади швидкої допомоги та медичне транспортування
Детальніше