Logo
0 800 30 11 77

Жіноча урологія в Харкові

Відділення жіночої урології спеціалізується на діагностиці та лікуванні анатомічних і функціональних порушень нирок, сечового міхура і сечовипускального каналу. В «ОН Клінік Харків» лікуванням захворювань сечостатевої системи у жінок займається жіночий лікар-уролог.

Гінеколога і жіночого уролога часто плутають. Тому жінка з урологічними захворюваннями найчастіше йде на прийом до лікаря-гінеколога, а він або призначає лікування, або направляє на консультацію до уролога.

Основні причини розвитку жіночих урологічних захворювань - це інфекційні захворювання статевої системи (гонорея, трихомоніаз, генітальний герпес, хламідіоз, уреаплазмоз), переохолодження, часта зміна статевих партнерів, використання спыдньої білизни з синтетичного матеріалу.

Що лікує жіночий уролог у Харкові

Жіночий уролог в «ОН Клінік Харків » діагностує і лікує цистит, пієлонефрит, порушення тонусу сечового міхура, енурез, сечокам'яну хворобу і сечостатеві свищі. Патології сечостатевої системи можуть стати хронічними та ускладнюватися, тому лікування потрібно починати якомога раніше, за першої появи у жінок симптомів циститу і пієлонефриту (біль під час сечовипускання, біль у попереку, підвищення температури тіла, часті позиви до сечовипускання, відчуття неповного випорожнення сечового міхура). Особливо важливо звернутися за лікуванням до лікаря, якщо у жінки цистит з кров'ю, оскільки цей стан може призвести до серйозних ускладнень, зокрема до залізодефіцитної анемії та порушення роботи статевих органів.

Лікування циститу в жінок

Лікування урологічних захворювань у жінок, зокрема циститу, включає медикаменти, які діють на патологічні механізми розвитку хвороби, усувають причину і симптоми, не викликають ускладнень. Для лікування бактеріального циститу лікар призначає антибіотики, зокрема для лікування посткоїтального циститу, який розвивається після статевого акту внаслідок попадання патогенної мікрофлори партнера в сечостатеві шляхи жінки.

Антибактеріальні засоби за циститу потрібні для того, щоб придушити розвиток патогенної та умовно патогенної бактеріальної флори. У середньому, для лікування циститу, антибіотики потрібно приймати три дні.

Лікування пієлонефриту в жінок

У більшості випадків пієлонефрит розвивається через інфікування сечовивідних каналів бактеріальною мікрофлорою, яка піднімається з геніталій у нирки. Тому основний метод лікування пієлонефриту в жінок - застосування антибактеріальних препаратів. Медикаментозне лікування пієлонефриту також залежить від симптомів, тому для корекції загального стану лікар може призначити протизапальні засоби та спазмолітики.

Хірургічне лікування захворювань жіночої сечостатевої системи

За захворювань сечостатевої системи у жінок можуть застосовуватися хірургічні методи діагностики та лікування (наприклад, операція на уретрит). Цистоуретроскопія у жінок є методом ендоскопічного огляду слизової оболонки сечівника та сечового міхура за допомогою тонкого зонда, оснащеного камерою.

За допомогою цистоуретроскопії можна не тільки виявити, але й усунути запальні захворювання сечостатевого тракту, а також новоутворення сечового міхура та сечовипускального каналу. Показаннями до проведення ендоскопії органів сечовиділення є повторювані випадки циститу і поява крові в сечі.

Щоб записатися до жіночого уролога на консультацію, зателефонуйте за вказаним номером телефону або заповніть заявку на сайті.

Репринцев Владислав Леонідович
Репринцев Владислав Леонідович
Лікар відділення урології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому урологів у Харкові

Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря-уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Харків

Відгуки про лікарів-урологів у Харкові

Дуже уважні адміністратори, особливо хочеться відмітити Сусленкову А.Д. за уважність на професіоналізм підбора потрібного лікаря та процедур
Давід Берідзе , 22.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу подякувати Трубеко С.М. за дуже кваліфіковану допомогу. При звертанні щодо хронічних проблем Сергій Миколайович дуже уважно та системно провів обстеження т...
Олексій , 27.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Спасибі клініці Он клінік, після мого негативного відгуку, мені передзвонили і виправили ситуацію, записали на прийом до уролога. Був на прийомі Бальчунас І. В....
Арсеній , 13.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Був на прийомі у Кобзар Олега Володимировича , зробив УЗД і нічого не порекомендував, не пояснив, не допоміг взагалі. За що платити 800 грн? УЗД а де ж сама кон...
Арсеній , 30.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
хочу сказати велике дякую жіночому урологу Бальчунас Івану Вікторовичу, добрий та хороший лікар, приємний у спілкуванні, все доступно пояснює та підбирає кращу...
Яна , 20.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні відвідала лікаря Удовиченка Андрія Григоровича. Сподобалось відношення лікаря, вислухав уважно про проблеми, провів пальпацію хворих місць, порадив про...
Вікторія , 11.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Велика подяка Удовиченко Андрію Григоровичу. Спостерігаюсь у нього декілька років . Рекомендую , дуже компетентрний та уважний лікар.
Микола , 26.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні з чоловіком були в клініці, доступні ціни на УЗД і консультацію лікаря, адекватне призначення лікування, не за всі гроші світу, все доступно.
Ольга , 09.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.
7-103 — виклик швидкої допомоги «ОН Клінік Харків»
Виклик бригади швидкої допомоги та медичне транспортування
Детальніше