5
(9738 оцінок)
4
(93 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(213 оцінки)
1
(1592 оцінки)
4.4
11704 відгука
Неймовірна подяка пластичному хірургу Святославу Петровичу Ромасюню за бездоганно проведену абдомінопластику! Результат краще за будь які очікування. Дякую за Ваші золоті руки, високий професіоналізм та повернену впевненість у собі.
Вікторія
Миколаїв,
12.06.2026
08.06.2026 з мамою були на прийомі у ендокринолога Кияшко Оксани Михайлівна. Дуже уважний лікар, надала пораду змінити вид інсуліну, який мама приймає . Також надала індивідуальний супровід при зміні інсуліну (регулювання дози). Рекомендую, як уважного та досвідченого лікаря
12.06.2026 з татом були на прийомі Лукашевич Оксани Олександрівна. Лікар була уважна вислухала, задавала питання для вивчення причини звернення до клініки. Надала рекомендації щодо здачі аналізів та виконання інших призначень. Будимо походити обстеження та лікуватись. Прикро що в державній поліклініці сімейний лікар з яким заключено договір не відноситься до пацієнтів належним чином.
Щербина Тетяна
Полтава,
12.06.2026
Дуже вдячна лікарю за професіоналізм, увагу,допомогу у вирішенні делікатної проблеми.Приводила в клініку свою тітку.
Лікар:
Смоловий Валерій Васильович
Пройшла скринінг здоров'я 40+ в МММЦ ТОВ 'Медичний центр Он клінік едванс' м. Полтава , пр. Віталія Грицаєнка 18А 11.06.2026 року. Відразу зняли повну суму 2000 грн. Була проведена консультація сімейного лікаря, здійснено аналізи глікозильований гемоглобін і ліпідограма. І це все .
Я жінка 49 років. ІМТ 41.2. Тиск був озвучений 140/90. Кисень на пальці 93, після переміряння на іншому 95. При цьому не проведена навіть кардіограма, хоч вона повинна входити в базовий комплект. В мене постійні набряки на ногах, цим ніхто не цікавився. Питання були щодо ментального здоров'я. В бланку консультації спеціаліста написано, що флюорографії я проходжу в іншому медичному закладі, мене про це не питали .
Питань щодо зору не було взагалі,хоча офтальмологічний огляд теж передбачений програмою.
Вважаю, що скринінг здоров'я не був проведений в повному обсязі, а кошти зняті повністю.
Была на приеме 10. 06. с острыми симптомами.
Врач не поинтересовавшись моими жалобами начала предлагать сдать ненужные анализы. Никакой конкретики после осмотра я не услышала, назначили лечение от которого ситуация только усугубилась.
Щиро дякую лікарю-хірургу Станіславу Юрійовичу Орлову за професіоналізм, уважність та чудове ставлення до пацієнтів.
Звернулася до лікаря з приводу видалення ліпоми. Від першої консультації і до завершення лікування Станіслав Юрійович проявив себе як висококваліфікований фахівець. Усе детально пояснив, відповів на запитання, заспокоїв та налаштував на позитивний результат.
Процедура пройшла успішно, акуратно та без зайвого хвилювання. Особливо хочу відзначити уважність, доброзичливість і людяність лікаря, завдяки яким почуваєшся впевнено та спокійно.
Рекомендую Станіслава Юрійовича всім, хто шукає компетентного, відповідального та чуйного хірурга. Щиро дякую за надану допомогу та бажаю міцного здоров'я, професійних успіхів і вдячних пацієнтів! :::
⭐⭐⭐⭐⭐ 5 із 5. Лікар, якому дійсно можна довірити своє здоров'я.
Лікар:
Орлов Станіслав Юрійович
23.05.2026р.звернулась з сином до цього лікаря зі скаргами на закладенність вуха.Дуже дивно ,що лікар" вищої категорії" не побачив отит та гайморит,а діагностував це як сірчану пробку. Через невірний діагноз лікування зайняло набагато більше часу ,але вже у іншого лікаря.Сама клініка на мою скаргу відреагували тим,що стали його виправдовувати.Висновок:НЕ РАДЖУ до нього звертатися на прийом.
Лікар:
Капленко Андрій Віталійович
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що Ви залишились невдоволені візитом до клініки. Всі призначення по додатковому обстеженню і терапії обгрунтовані на підставі об'єктивних клінічних даних на момент огляду. На жаль, пацієнт відмовився від пропонованого лікарем додаткового обстеження, яке має діагностичну цінність в даному випадку. Звісно, що ситуація в динаміці може змінюватись і підчас потребувати коригування лікувально-діагностичної тактики. Для цього і призначаються повторні візити. Зичимо Вам і пацієнту добра, миру і міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся з скаргами на геморой коли ситуація була вже дуже складна часті кровотечі і постійний дискомфорт, зараз відчуття просто супер. Дуже радий що зробив оперативне втручання, шкодую лише проте що не звернувся раніше і не позбувся цієї проблеми раніше.
Дмитро
Полтава,
11.06.2026
Вау, якщо у пацієнта є бажання, то і лікар допоможе. Була залежною від Назо-спрею та СінуМакс. Після консультації з лікарем, почала лікування - перші 2 тижні були Пеклом, але призначене лікарем лікування врятувало. Так було важко, але я хотіла цього позбутися і лікар прекрасно подивилася мене, запитувала про мій стан і взагалі прекрасно підібрала лікування! Дуже дякую, прям врятувала мене ♡ (23 роки)
Лікар:
Погребняк Олена Іванівна
Доброго дня, Ольго. Дякуємо, що обираєте нас. Завжди раді вітати та готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Професійна робота, бистро визначили причину,
Лікар:
Поліщук Яна Володимирівна
Джерело:
Google My Business
Доброго дня, Олексію. Дякуємо за відгук та Вашу довіру. Ми раді, що змогли Вам допомогти. Зичимо добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік