Дерматоскопія в Кропивницькому

Дерматоскопія — неінвазивний метод оцінки новоутворень на шкірі за допомогою дерматоскопа: меланоми, вітіліго, мелазми. Дерматоскопічне дослідження на ранніх стадіях дозволяє діагностувати меланому, запальні захворювання шкіри (дерматит, псоріаз).

Коли призначається дерматоскопія

Обстеження дерматоскопом дозволяє лікарю виявити наявність запалення, злоякісних новоутворень і вибрати правильну схему лікування. Дерматоскопію роблять у таких випадках:

 • перед видаленням родимок;
 • за зміни розміру або кольору родимок;
 • за збільшення кількості пігментних плям або родимок;
 • після травми родимки;
 • за появи на шкірі новоутворень (бородавки, родимки, папіломи);
 • для діагностики дерматологічних захворювань.

Дерматоскопію рекомендується робити як профілактичний захід для світлошкірих людей з великою кількістю родимок. Коли в шкірі знаходиться мало пігменту (меланіну), то під дією сонячного світла доброякісні невуси мають більш високий ризик переродитися в злоякісні утворення. Дерматоскопію потрібно проводити за себореї — захворювання шкіри, за якого порушується робота сальних залоз. Обстеження дозволяє трихологу зрозуміти причини виникнення захворювання і підібрати індивідуальне лікування.

Що показує дерматоскопія

Дерматоскопія проводиться за допомогою оптичного приладу, який складається зі збільшувального скла і джерела світла (дерматоскоп). Дерматоскопія показує:

 • доброякісні та злоякісні новоутворення шкіри;
 • шкірні ушкодження;
 • гіперпігментацію та депігментацію шкіри (мелазми, вітіліго);
 • збудників паразитарних хвороб шкіри (короста, педикульоз, демодекоз);
 • стан волосся і нігтів.

Дерматоскопія новоутворень шкіри дозволяє визначити злоякісні переродження бородавок, папілом і родимок, діагностувати немеланомні пухлини шкіри. Діагностика родимок проводиться для того, щоб визначити безпеку утворення і виявити меланому. Перевіряти родимку необхідно за появи свербіння та кровотечі, зміни розміру і зовнішнього вигляду невуса.

Дерматоскопія в Кропивницькому

Використання дерматоскопа дозволяє лікарю розглянути в деталях особливості зовнішніх шарів шкіри, які не можна побачити неозброєним оком. Під час дерматоскопії родимки оцінюються її розміри, форма і особливості пігментації утворення. Дерматоскопія невуса (родимки) є обов'язковою процедурою перед його видаленням.

Дерматоскопія за меланоми проводиться за підозри на рак шкіри. Злоякісна родимка має наступні ознаки: асиметрія невуса, нерівність меж, нерівномірність і багатобарвність забарвлення (5-6 кольорів з включеннями синього і червоного кольору), діаметр понад 6 мм.

Дерматоскопія голови дозволяє виявити причини облисіння (алопеції), діагностувати псоріаз, паразитарні хвороби шкіри голови. Перед дерматоскопією шкіри обличчя і голови небажано наносити декоративну косметику, креми, фарбу для волосся, щоб не спотворювати результати обстеження.

Уточнити ціни на дерматоскопію можна в операторів медичного центру «ОН Клінік Кропивницький». Щоб записатися на дерматоскопію в Кропивницькому в медичному центрі «ОН Клінік Кропивницький», заповніть форму запису на прийом або зателефонуйте за номером телефону, зазначеним на сайті.

Віцинська Олена Ігорівна
Віцинська Олена Ігорівна
Лікар відділення дерматології

Вартість прийому лікарів у Кропивницькому

Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Кропивницький

Відгуки про дерматологів ОН Клінік у Кропивницькому

Хочу щиро подякувати лікарю-дерматологу Віцинській Олені Ігорівні за професіоналізм в своїй справі, за вдале підібране лікування, що призвело до гарних результатів і швидкого одужання. Дуже задоволена обслуговуванням і увагою персоналу в клініці!
Марина , 18.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з діагностики

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб: 8:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама