Розтин абсцесу в Кропивницькому

Абсцес є локальним скупченням гною в тканинах внутрішніх органів, як правило, внаслідок бактеріальної інфекції. Лікування абсцесу відбувається хірургічним шляхом і полягає у його розтині.

Види абсцесу

Розвиток абсцесу супроводжується підвищенням температури тіла, інтоксикацією (нудотою, слабкістю, ознобом), вираженою хворобливістю ураженої частини тіла, почервонінням і припухлістю шкіри над місцем утворення гнійної порожнини. Залежно від характеру захворювання розрізняють гострі та хронічні абсцеси.

Абсцеси можуть бути як самостійними захворюваннями, так і ускладненнями за інших гнійно-запальних процесів (наприклад абсцес легені може розвинутися на тлі пневмонії). Залежно від розташування, абсцеси поділяються на:

  • зовнішні (нариви шкіри та підшкірно-жирової клітковини);
  • внутрішні (гнійники внутрішніх органів).

Абсцес можна переплутати з карбункулом та фурункулом. Хірургічним розтином абсцесу займаються лікарі різних спеціальностей. Хірурги спеціалізуються на розтині гнійних абсцесів м'яких тканин. Розтин абсцесу сідниці може знадобитися після утворення гнійника у разі порушення техніки виконання внутрішньом'язових ін'єкцій.

Розтин абсцесу в Кропивницькому

У медичному центрі «ОН Клінік Кропивницький» проводиться розтин зовнішніх абсцесів м'яких тканин. Під час операції з видалення нариву лікар розсікає капсулу гнійника, видаляє гній, промиває абсцесну порожнину антибактеріальним розчином. Розтин абсцесів може відбуватися як з подальшим дренуванням (установкою трубки для відтоку гною), так і без нього.

Усунути абсцес необхідно для того, щоб уникнути його ускладнень. Ускладнення абсцесу включають:

  • мимовільний розтин нариву з поширенням інфекції у внутрішні органи та порожнини організму (наприклад, самостійний розтин абсцесу на обличчі може призвести до інфекцій центральної нервової системи);
  • сепсис і септичний (інфекційний) шок;
  • формування свищів та фісур.

Після відкриття зовнішнього абсцесу на шкіру накладають стерильну пов'язку. Лікар призначає дату контрольного огляду та перев'язки після розкриття абсцесу. Лікування абсцесу продовжується після його розтину і полягає у застосуванні антибактеріальних препаратів, які призначить лікар.

Загоєння після розтину абсцесу

Період відновлення після розтину абсцесу триває близько двох тижнів. Температура, як правило, нормалізується на перший день після розкриття абсцесу. Набряк після розтину абсцесу може зберігатися 3-5 днів.

Абсцес після розтину гоїться і затягується з утворенням рубцевої тканини. Загоєння рубця після розтину абсцесу відбувається повільно, слід може залишатися помітним протягом декількох років після операції.

Записатися на консультацію хірурга та видалення абсцесу в медичному центрі «ОН Клінік Кропивницький» можна за телефоном або через форму запису на прийом на сайті. Дізнатися про вартість прийому хірурга можна також за телефоном.

Пархоменко Сергій Іванович
Пархоменко Сергій Іванович
Лікар відділення хірургії

Вартість розтину абсцесу у Кропивницькому

Консультація хірурга
ОНЛАЙН Консультація хірурга
ОНЛАЙН Консультація хірурга за кордон

Лікарі відділення хірургії ОН Клінік Кропивницький

Відгуки про хірургів ОН Клінік у Кропивницькому

Хочу сказати спасибі дівчаткам з ресепшену, дуже уважні та чуйні. Дякуємо за консультацію та огляд дерматологу Обіход Л. В. Подяка Кравченку В. Ю. (кабінет УЗД) за огляд та підхід до моєї дитини. Подяка Потеряйко Л. В. та його асистентці (хірургія) за консультацію та безболісну процедуру видалення папіломи.
Наталія , 10.11.2021. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб: 8:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама