Logo
0 800 30 11 77
Лікар від Бога. Дуже професійна,уважна, вічлива.
Лена
Одеса, 20.02.2024
Оцінка:
Дуже вдячний лікарю Двоєнкіну Івану Віталійовичу, який вирішив мою проблему. Консультація та лікування на вищому рівні!
Юрій
Одеса, 20.02.2024
Оцінка:
Хочу сказати велике спасибі Коваленко С.Р. Чесно кажучи записуючись на прийом мене насторожило, що практики 3 роки, але це лише помилки нав'язані суспільством. Лікар насправді дуже компітений і майстер своєї справи, дуже швидко і якісно мені допомогла, а ще дуже приємна і душевна людина, радитиму всім своїм друзям. Я дуже залишилася задоволена
Инна
Одеса, 18.02.2024
Оцінка:
Лікар уролог Главацький Ігор, некоректно працює . 16.02.2024 була онлайн консультація , де лікар мав на основі зданих аналізів призначити лікування , але він у телефонному режимі сказав , що все в принципі добре , але потрібно щоб пацієнт прийшов ще особисто та вже потім вони все обговорять . Питання : чому лікар не призначив лікування ? Чому поставив консультативний висновок не повідомивши це пацієнту? Навіщо призначати додатково оплачуваний візит ? Я вимагаю , щоб інший лікар переглянув аналізи та призначив лікування Очікую зворотній зв’язок на номер 0996765709
Вадим
Оцінка:
Доброго дня. Служба контролю якості проводить предметний розбір звернень особисто з пацієнтами. Медична інформація пацієнта являється конфіденційною і не надається третім особам. Якщо особисто у пацієнта є будь-які претензії чи побажання - ми допоможемо розібратись у ситуації і вирішити питання. Для цього очікуємо звернення особисто від пацієнта на номер Служби контролю якості 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Ми завжди готові допомогти, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня.Хочу подякувати лікарю гінекології Сербіна Ліліана Вікторівна за вашу працю, компетентна професіонал в своїй роботі.Завжди на зв'язку,пояснює все до дрібниць,чуйна,каже як є .За всі візити в різних лікарнях побувала але такий лікар як Ліліана Вікторівна мені в перше і не жалкую що її мені порадили лікар від бога.Сербіна Ліліана Вікторівна велике вам дякую.
Вікторія
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви виказали щиру подяку на адресу нашого лікаря Сербіної Ліліани Вікторівни. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Викачка грошей . Ніякого пояснення . Не рекомендую взагалі . Не вміють брати кров з вени .До сих пір рука синя .
Ксенія
Оцінка:
Доброго дня, Ксеніє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Перепрошуємо, якщо звернення до клініки було дискомфортним для Вас. Наразі не отримали від Вас жодної обіцяної медичної документації. Для продовження конструктивного діалогу очікуємо документи. Завжди готові допомогти розібратись, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякуємо Горошко Олені Миколаївні, лікар-професонал, людина із щирою душеї, дуже уважна до пацієнтів. Залишились задоволені відвідуванням лікаря та клініки.
Прокопенко Світлана
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Горошко Олени Миколаївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у Дідіченко Юлії Олександрівни дуже сподобалось! Дбайливе ставлення і ніякого дискомфорту при проведенні процедури!
Марія
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Дідіченко Юлії Олександрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу поблагодарить доктора уролога Стайкова Владимира Викторовича. Замечательный доктор, специалист своего дела. Очень добрый, приветливый человек. Успокоит больного, все подробно расскажет. Выходишь с кабинета его уже наполовину здорова, только от его слов. Такие люди должны работать в медицине. Спасибо вам доктор!
Наталья
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Стайкова Володимира Вікторовича. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар, Коваленко С. Р. чуйна, співпереживаючий лікар, який дуже тактовно, але впевнено допомогла розібратися з моєю проблемою. Аналізи гарно розшифрувала і призначила лікування. Бажаю лікарю і клініці процвітання. Дякую!
Лариса
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого фахівця. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Коваленко Софії Русланівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийом пройшов добре, лікар дуже обізнана та приємна, консультація дуже професійна, доктор не засуджує та дійсно цікавиться підбором найбільш ефективного лікування. Лікар Обуховська Ірина Валеріївна рекомендую!
Анатолій
Оцінка:
Доброго дня, Анатолію. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Обуховської Ірини Валеріївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була сьогодні на діагностиці УЗД шиї і щитовидної залози у лікаря Гурченкової Г.І. Чудовий фахівець все дохідливо пояснила, показала і розповіла. Позитивна, мила, все що я не питала, пояснювала зрозумілою мені мовою. Обов'язково повернуся тільки до неї!
Галина
Оцінка:
Доброго дня, Галино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашим лікарем Гурченковою Галиною Ігорівною та результатом звернення до фахівця. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.