Logo
0 800 30 11 77
записала на консультацию ребенка к Помельниковой Ю.А. такого негатива после приема не испытывала никогда. вообще не слушала, постоянно что то печатала. я к приему тщательно готовилась, расписала по датам все моменты , какие и после чего назначались медикаменты, принесла анализы, узи.. раз пять пыталась сфокусировать ее внимание хоть на чем то. она так и не удосужилась посмотреть историю болезни, которую для нее же я сократила до 20 предложений . закончилось тем, что она довела ребенка подростка до слез. сомневаюсь, что она детский гинеколог. категорически не советую.
оксана
Одеса, 20.06.2024
Оцінка:
Щиро дякую лікарю-отоларингологу Юлії Олександрівні. Вона справжній професіонал. Завдяки її ретельному підходу та консультаціям, я нарешті позбулася хронічного риніту. Її уважність, доброзичливість та готовність відповісти на будь-які запитання викликають довіру та впевненість. Рекомендую Юлію Олександрівну як чудового лікаря-отоларинголога!
Альона
Одеса, 18.06.2024
Оцінка:
Була на прийомі у Горошко Олени Миколаївни! Якщо ви хочете діагноз "пальцем у небо", то вам до цього лікаря! Поставила неправильний діагноз, налякала, зі словами - "з огляду на свій досвід я і так бачу, що це псоріаз", без аналізів, зішкріб навіть не призначила! І природно крапельниці, гормональні препарати. Навіть не уявляю що б було з моєю шкірою, якби я лікувалася у вас!!! Я зважилася піти до інших лікарів, була у двох, діагноз - звичайна алергія. Моєму гніву немає меж! Я буду скаржитися і далі! На вас і вашого лікаря!
Анастасія
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Лікар на підставі об'єктивних клінічних даних надає пацієнту рекомендації щодо подальшої тактики діагностично-лікувальних дій відповідно до стану здоров'я на момент звернення. Право пацієнта погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря. Зазначаємо, що на даний момент ми не отримали від Вас обіцяного альтернативного висновку з іншою думкою фахівця. Для продовження конструктивного діалогу та розбору ситуації очікуємо на документ. Зичимо Вам здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу выразить благодарность Юлии Александровне Дидиченко за качественный, квалифицированный прием. Юлия Александровна - очень компетентный специалист, всем рекомендую !
Юлия
Одеса, 11.06.2024
Оцінка:
Спілкування з пацієнтом не державною мовою, порушення моїх прав на отримання послуг українською мовою
Олександр
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт під час звернення до нашої клініки. Сподіваємось на продовження співробітництва. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про лікаря Гурченкову Галину Ігорівну. 13 квітня 2024 року на прийом УЗД був записаний мій 5 річний син. Лікар після обстеження сказала, що дитина здорова і всі показники в нормі. В іншій поліклініці лікар побачив загин жовчного. Більше схиляюся до думки другого лікаря з певних причин. Завжди перевіряйте ще раз результати досліджень, на жаль, не завжди вони коректні.
Тетяна
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що до протоколу діагностичного дослідження лікар-сонолог вносить усі дані про наявні або відсутні патологічні зміни на момент звернення пацієнта. Більш детальну інформацію Ви отримали у телефонному режимі. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доктор Горошко Олена Миколаївна дуже приємна людина. Вона уважно вислухала анамнез, подивилася голову трихоскопом, показала на екрані стан шкіри голови , уважно подивилася всі місця, виділила проблеми і місця для особистої уваги та направила на аналізи. Приємно, що одразу порекомендувала і шампунь і скраб і добавку в їжу, щоб одразу приступити к лікуванню. Я дуже задоволена! Дякую.
Валерія
Одеса, 04.06.2024
Оцінка:
Візит до жіночого лікаря-уролога сподобався. Лікар був уважним та надав професійні рекомендації та призначення Дякую Стайков В.В.
Катерина
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Стайкова Володимира Вікторовича. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чуйна, уважна, звернула увагу на деякі зміни, порадила звернутися до отоларинголога. Загалом сподобалось відношення лікаря. Кантишеву Т.І. рекомендую!
Ольга
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кантишевої Тетяни Іванівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Помельнікова Ю.А. На консультації лікар на всі питання відповідає, при огляді пояснює. Рекомендую!
Юлія
Одеса, 04.06.2024
Оцінка:
Лікар: Кривенко Марія Володимирівна. В цілому, консультація пройшла добре. Лікар відповіла на всі поставлені мною питання досить кваліфіковано та призначила подальше лікування.
Дмитро
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені консультацією нашого лікаря Кривенко Марії Володимирівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Кривенко М.В. Залишилась дуже задоволена!!! Приємна та делікатна людина та досвідчений врач. Знайшла підхід до моєї дитини та надала професійну консультацію.
Мілана
Оцінка:
Доброго дня, Мілано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте рівень професіоналізму нашого лікаря Кривенко Марії Володимирівни. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.