Ліпосакція підборіддя і шиї в Харкові

Ліпосакція підборіддя і шиї — це пластична операція, спрямована на видалення надлишкових жирових відкладень в області підборіддя і шиї (загривок, «вдовиний горб»). Корекція другого підборіддя і шиї хірургічним шляхом дозволяє надати чіткість овалу обличчя і знайти витончений шийно-підборідний кут.

Причини виникнення другого підборіддя

Друге підборіддя є надмірним розростанням жирової тканини в шийно-підборідній зоні. До основних причин появи другого підборіддя належать:

  • вікове зниження щільності і пружності шкіри, внаслідок чого вона стає схильною до провисання;
  • провисання шкіри через різке схуднення;
  • генетична схильність;
  • порушення постави (негативно впливає на тонус м'язів шиї і підборіддя).

Ефективність спеціальних вправ від другого підборіддя науково не доведена. Вони можуть лише зміцнити тонус м'язів шиї та підборіддя (за умови регулярного виконання), але не здатні вплинути на зменшення жирових відкладень. Позбутися другого підборіддя можна тільки за допомогою ліпосакції. Процедура ліпосакції дозволяє також трохи підтягнути підборіддя, якщо шкіра пацієнта досить щільна і еластична.

За вікового зниження пружності шкіри ліпосакцію другого підборіддя і шиї поєднують з хірургічною підтяжкою шиї. Якщо необхідно прибрати щоки, ліпосакцію підборіддя проводять разом з видаленням грудок Біша, щоб домогтися більш виражених скул і чітких обрисів нижньої частин обличчя. Дізнатися вартість ліпосакції підборіддя і шиї в Харкові можна в операторів нашого колл-центру або на консультації у пластичного хірурга.

Підготовка до ліпосакції підборіддя і шиї

Першим етапом підготовки до ліпосакції шиї і підборіддя є консультація з пластичним хірургом. Потім пацієнт проходить передопераційне обстеження. Необхідні аналізи перед ліпосакцією підборіддя і шиї:

  • загальний аналіз крові;
  • коагулограма;
  • аналіз на ВІЛ;
  • аналіз на гепатит В і С.

У список обов'язкових досліджень перед операцією на другому підборідді також входить електрокардіограма (ЕКГ). За 48 годин до ліпосакції необхідно зробити імуноферментний аналіз крові на Covid-19 (антитіла класу IgM).

Проведення ліпосакції підборіддя і шиї

За дві години до ліпосакції підборіддя і шиї пацієнту не можна їсти та пити. Видалення другого підборіддя в Харкові в медичному центрі «ОН Клінік Харків» проводиться під загальним наркозом (внутрішньовенна седація). Для того, щоб прибрати жир з шиї і підборіддя, хірург робить тонкі проколи (діаметром всього 3-5 мм) у шкірі за допомогою спеціальних канюль, через які зайва жирова тканина акуратно видаляється.

За потреби ліпосакція може поєднуватися з підтяжкою підборіддя. Після завершення операції на область шиї і підборіддя накладається компресійна пов'язка. Ліпосакція другого підборіддя і холки на шиї в Харкові в медичному центрі «ОН Клінік Харків» триває близько однієї години. Протягом доби пацієнт знаходиться під наглядом медперсоналу в стаціонарі, а потім його виписують додому.

Протягом декількох тижнів після операції потрібно носити компресійну пов'язку, не знімаючи її, і уникати нахилів голови вперед. Спати необхідно тільки на спині. Повна реабілітація після видалення жиру з підборіддя і шиї займає чотири тижні.

Якщо ви хочете прибрати друге підборіддя, запишіться на консультацію пластичного хірурга з приводу ліпосакції підборіддя і шиї в медичному центрі «ОН Клінік Харків». Заповніть форму запису на прийом на сайті або зателефонуйте за вказаним цілодобовим номером.

Лисицин Руслан Григорович
Лисицин Руслан Григорович
Лікар відділення пластичної хірургії

Вартість прийому лікарів у Харкові

Консультація пластичного хірурга
ОНЛАЙН Консультація пластичного хірурга

Лікарі відділення пластичної хірургії ОН Клінік Харків

Відгуки про пластичних хірургах ОН Клінік у Харкові

Велике спасибі доктору Руслану за чудово проведену операцію "Фейсліфтінг".
Вікторія , 09.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з пластичної хірургії

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

ОН Клінік Харків Гагаріна - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама