Отопластика в Харкові

Отопластика — операція, спрямована на корекцію форми, розміру і симетричності вушних раковин.

Існує два види отопластики, які різняться залежно від мети операції:

  • естетична отопластика — дозволяє скорегувати розмір, форму вух, виправити їх асиметрію, усунути капловухість;
  • реконструктивна отопластика — спрямована на відновлення естетичного зовнішнього вигляду вушної раковини після травм і опіків. Може проводитися також для корекції вроджених аномалій розвитку вух.

Це одна з найменш травматичних пластичних операцій, тому вона може виконуватися під місцевою анестезією. Сліди пластики вушних раковин не помітні, оскільки хірургічні маніпуляції проводяться за вухом.

Показання до проведення отопластики

Показаннями до проведення пластики вух є клаповухість (надмірна відкопиленість вух) і викривлення форми вуха (вроджене або посттравматичне).

Отопластика може також виконуватися з метою зменшення вух, щоб їх розмір був пропорційний розміру голови. Дізнатися ціну пластики вух у Харкові в медичному центрі «ОН Клінік Харків» можна на прийомі у пластичного хірурга.

Як проводиться отопластика?

Операції з корекції форми вух передує консультація з пластичним хірургом. Потім пацієнт проходить стандартне передопераційне обстеження, в яке входять:

  • коагулограма;
  • клінічний аналіз крові;
  • аналіз на антитіла до ВІЛ;
  • аналіз на віруси гепатиту В і С;
  • електрокардіограма (ЕКГ);
  • імуноферментний аналіз крові на Covid-19 (антитіла класу IgM).

Дослідження потрібно провести за 48 годин до запланованої операції.

За дві години до отопластики пацієнту не можна їсти та пити. Хірургічна корекція клаповухості проводиться в три етапи: спочатку пластичний хірург робить невеликий розріз шкіри за вушною раковиною, потім видаляє зайву хрящову тканину і створює нову форму противозавитка вуха. На шкіру за вухом накладають шви. Після закінчення операції вуха фіксуються спеціальною компресійною пов'язкою.

Під час хірургічного лікування клаповухості в Харкові в медичному центрі «ОН Клінік Харків» застосовується місцева анестезія, але за бажанням пацієнта її можна замінити внутрішньовенним наркозом. Операція триває півтори-дві години. Протягом однієї години після отопластики пацієнт знаходиться в палаті під наглядом медперсоналу, а потім, за умови хорошого самопочуття, його виписують додому.

Реабілітація після отопластики

Протягом 10 днів після операції на вухах пацієнту необхідно носити спеціальну фіксуючу пов'язку, яку не можна знімати. Протягом цього часу також заборонено спати на боці та торкатися вух. Період повної реабілітації після отопластики триває в середньому три тижні.

Запишіться на консультацію до пластичного хірурга і на корекцію вух у медичному центрі «ОН Клінік Харків». Зателефонуйте за вказаним на сайті номером або заповніть форму запису на прийом на сайті. Заявки приймаються цілодобово.

Вартість прийому лікарів у Харкові

ОНЛАЙН Консультація пластичного хірурга
400 грн / 380 грн
Консультація пластичного хірурга
400 грн / 380 грн

Лікарі відділення пластичної хірургії ОН Клінік Харків

Відгуки про пластичних хірургах ОН Клінік у Харкові

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

Приймаємо: Пн - Нд: 6:00 - 21:00, 24/7 - аналізи, маніпуляції, рентген
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама