Мамопластика в Харкові

Іноді, з віком, після вагітності та пологів, на тлі порушень обміну речовин або після перенесених хірургічних втручань на молочних залозах, жіночі груди можуть втратити свою округлу форму і пружність. Естетична корекція зовнішнього вигляду грудей можлива за допомогою мамопластики — пластичної операції на грудях.

За допомогою мамопластики в Харкові можна:

 • змінити форму і розмір грудей (зменшити або збільшити груди);
 • виконати підтяжку грудей;
 • провести пластику сосків і ареол.

Також за допомогою мамопластики можна усунути контрактуру грудей. За капсулярної контрактури навколо грудного імпланта утворюється надлишок фіброзної тканини, а відсутність лікування може призвести до розриву самого імпланту.

Аугментаційна мамопластика (збільшення грудей) у Харкові

Збільшення грудей у Харкові в медичному центрі «ОН Клінік Харків» проводять шляхом аугментаційної мамопластики. Для збільшення грудей встановлюють грудні імпланти. Сучасні грудні імпланти гіпоалергенні, безпечні, повторюють анатомічну форму і щільність природної тканини грудей. Ціна на імпланти варіюється залежно від матеріалу, розміру та країни виробника імплантів.

Редукційна мамопластика (зменшення грудей) у Харкові

Редукційна мамопластика — це операція на грудях, спрямована на зменшення їх розмірів. До редукційної мамопластики вдаються, коли великі груди завдають жінці естетичного і фізичного дискомфорту. Великі груди, створюючи навантаження на хребет своєю вагою, можуть призводити до болю в спині та порушення постави, а також заважати під час сну.

Зменшення грудей у Харкові у відділенні пластичної хірургії медичного центру «ОН Клінік Харків» проводять під наркозом, процедура триває 5-6 годин. Під час операції видаляються зайві жирові відкладення, зменшується розмір грудей, формується нова форма молочних залоз.

Заміна і видалення грудних імплантів у Харкові

Раніше встановлені грудні імпланти за потреби підлягають заміні чи видаленню. Заміна грудних імплантів проводиться за естетичними або медичними показаннями. Естетичною причиною заміни імплантів грудей є бажання жінки збільшити або зменшити свої молочні залози. Іноді причиною заміни імпланта є непереносимість раніше імплантованого матеріалу або пошкодження імпланта.

За виникнення відторгнення грудного імпланта або за бажання жінки повернути колишній вигляд грудей хірурги проводять видалення грудного імпланта. У разі збереження цілісності залозистої тканини грудей встановлення, заміна та видалення грудних імплантів не впливають на здатність жінки до здорової лактації.

Мастопексія (підтяжка грудей) у Харкові

Мастопексія — це хірургічна підтяжка грудей. Показанням до проведення мастопексії є птоз грудей (обвислі груди). Залежно від рівня опущення грудей, даний стан прийнято ділити на ступені:

 • птоз грудей 1 ступеня (сосок находится на рівні субмамарної складки — складки під грудьми);
 • птоз грудей 2 ступеня (сосок знаходиться нижче рівня субмамарної складки, але вище контуру молочної залози);
 • птоз грудей 3 ступеня (сосок опущений нижче контуру молочної залози та спрямований вниз).

Складність мастопексії залежить від ступеня опущення грудей. Операція проводиться під наркозом і займає в середньому 3-4 години. За вираженого ступеня птозу в Харкові виконують якірну підтяжку грудей. Даний метод дозволяє провести корекцію опущення грудей 3 ступеня.

Корекція сосків у Харкові

Область ареоли та сосків також підлягає естетичній корекції. Пластичні операції проводяться в тих випадках, коли пацієнтка хоче зменшити соски або виправити їх асиметрію. Також хірурги нашої клініки виконують пластику втягнутих сосків.

Пластика втягнутих сосків у Харкові

Втягнуті соски не тільки завдають естетичного дискомфорту, але і ускладнюють грудне вигодовування, супроводжуються підвищеним ризиком інфекційних захворювань молочної залози. Корекція втягнутих сосків у Харкові проводиться шляхом пластичної операції, що дозволяє сформувати їх симетрію і забезпечити функціональність.

Корекція ареоли в Харкові

Зовнішній вигляд ареоли також не завжди влаштовує жінок. У Харкові проводять пластичні операції по зменшенню ареоли, усунення асиметрії та неправильної форми ареол сосків.

Причини та хірургічна корекція капсулярної контрактури в Харкові

Капсулярна контрактура — це ускладнення мамопластики, причиною якого є формування щільної сполучнотканинної капсули навколо імпланта. Утворення капсули призводить до деформації та асиметрії грудей, може супроводжуватися вираженими больовими відчуттями.

Корекція капсулярної контрактури полягає у видаленні старого імпланта і капсули,яка утворилася навколо нього, з наступною заміною на новий грудний імплант або без неї. Особлива увага приділяється характеристикам нового імпланта, щоб уникнути повторних ускладнень.

Реабілітація після мамопластики

Повне відновлення після мамопластики займає не більше, ніж 8 тижнів. У цей період необхідно дотримуватися наступних обмежень:

 • носити компресійну білизну;
 • спати на спині;
 • обмежити фізичні навантаження на верхню половину тіла;
 • уникати впливу ультрафіолету на шкіру (не засмаги на сонці та в солярії);
 • виключити купання у відкритих і закритих водоймах, відвідування сауни (з метою запобігти інфікуванню післяопераційної рани до її повного загоєння).

Пластичні операції на грудях і сосках проводяться тільки після консультації пластичного хірурга. Записатися на прийом до пластичного хірурга в медичному центрі «ОН Клінік Харків» можна одним зі зручних для вас способів: за телефоном або через форму запису на прийом на сайті. Дізнатися вартість операції на грудях можна також за телефоном.

Вартість прийому лікарів у Харкові

Консультація пластичного хірурга
400грн. / 380грн.

Відгуки про пластичних хірургах ОН Клінік у Харкові

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

Приймаємо: Пн - Нд: 6:00 - 21:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
 • По мапі