Мамопластика в Харкові

Іноді, з віком, після вагітності та пологів, на тлі порушень обміну речовин або після перенесених хірургічних втручань на молочних залозах, жіночі груди можуть втратити свою округлу форму і пружність. Естетична корекція зовнішнього вигляду грудей можлива за допомогою мамопластики — пластичної операції на грудях.

За допомогою мамопластики в Харкові можна:

 • змінити форму і розмір грудей (зменшити або збільшити груди);
 • виконати підтяжку грудей;
 • провести пластику сосків і ареол.

Також за допомогою мамопластики можна усунути контрактуру грудей. За капсулярної контрактури навколо грудного імпланта утворюється надлишок фіброзної тканини, а відсутність лікування може призвести до розриву самого імпланту.

Аугментаційна мамопластика (збільшення грудей) у Харкові

Збільшення грудей у Харкові в медичному центрі «ОН Клінік Харків» проводять шляхом аугментаційної мамопластики. Для збільшення грудей встановлюють грудні імпланти. Сучасні грудні імпланти гіпоалергенні, безпечні, повторюють анатомічну форму і щільність природної тканини грудей. Ціна на імпланти варіюється залежно від матеріалу, розміру та країни виробника імплантів.

Редукційна мамопластика (зменшення грудей) у Харкові

Редукційна мамопластика — це операція на грудях, спрямована на зменшення їх розмірів. До редукційної мамопластики вдаються, коли великі груди завдають жінці естетичного і фізичного дискомфорту. Великі груди, створюючи навантаження на хребет своєю вагою, можуть призводити до болю в спині та порушення постави, а також заважати під час сну.

Зменшення грудей у Харкові у відділенні пластичної хірургії медичного центру «ОН Клінік Харків» проводять під наркозом, процедура триває 5-6 годин. Під час операції видаляються зайві жирові відкладення, зменшується розмір грудей, формується нова форма молочних залоз.

Заміна і видалення грудних імплантів у Харкові

Раніше встановлені грудні імпланти за потреби підлягають заміні чи видаленню. Заміна грудних імплантів проводиться за естетичними або медичними показаннями. Естетичною причиною заміни імплантів грудей є бажання жінки збільшити або зменшити свої молочні залози. Іноді причиною заміни імпланта є непереносимість раніше імплантованого матеріалу або пошкодження імпланта.

За виникнення відторгнення грудного імпланта або за бажання жінки повернути колишній вигляд грудей хірурги проводять видалення грудного імпланта. У разі збереження цілісності залозистої тканини грудей встановлення, заміна та видалення грудних імплантів не впливають на здатність жінки до здорової лактації.

Мастопексія (підтяжка грудей) у Харкові

Мастопексія — це хірургічна підтяжка грудей. Показанням до проведення мастопексії є птоз грудей (обвислі груди). Залежно від рівня опущення грудей, даний стан прийнято ділити на ступені:

 • птоз грудей 1 ступеня (сосок находится на рівні субмамарної складки — складки під грудьми);
 • птоз грудей 2 ступеня (сосок знаходиться нижче рівня субмамарної складки, але вище контуру молочної залози);
 • птоз грудей 3 ступеня (сосок опущений нижче контуру молочної залози та спрямований вниз).

Складність мастопексії залежить від ступеня опущення грудей. Операція проводиться під наркозом і займає в середньому 3-4 години. За вираженого ступеня птозу в Харкові виконують якірну підтяжку грудей. Даний метод дозволяє провести корекцію опущення грудей 3 ступеня.

Корекція сосків у Харкові

Область ареоли та сосків також підлягає естетичній корекції. Пластичні операції проводяться в тих випадках, коли пацієнтка хоче зменшити соски або виправити їх асиметрію. Також хірурги нашої клініки виконують пластику втягнутих сосків.

Пластика втягнутих сосків у Харкові

Втягнуті соски не тільки завдають естетичного дискомфорту, але і ускладнюють грудне вигодовування, супроводжуються підвищеним ризиком інфекційних захворювань молочної залози. Корекція втягнутих сосків у Харкові проводиться шляхом пластичної операції, що дозволяє сформувати їх симетрію і забезпечити функціональність.

Корекція ареоли в Харкові

Зовнішній вигляд ареоли також не завжди влаштовує жінок. У Харкові проводять пластичні операції по зменшенню ареоли, усунення асиметрії та неправильної форми ареол сосків.

Причини та хірургічна корекція капсулярної контрактури в Харкові

Капсулярна контрактура — це ускладнення мамопластики, причиною якого є формування щільної сполучнотканинної капсули навколо імпланта. Утворення капсули призводить до деформації та асиметрії грудей, може супроводжуватися вираженими больовими відчуттями.

Корекція капсулярної контрактури полягає у видаленні старого імпланта і капсули,яка утворилася навколо нього, з наступною заміною на новий грудний імплант або без неї. Особлива увага приділяється характеристикам нового імпланта, щоб уникнути повторних ускладнень.

Реабілітація після мамопластики

Повне відновлення після мамопластики займає не більше, ніж 8 тижнів. У цей період необхідно дотримуватися наступних обмежень:

 • носити компресійну білизну;
 • спати на спині;
 • обмежити фізичні навантаження на верхню половину тіла;
 • уникати впливу ультрафіолету на шкіру (не засмаги на сонці та в солярії);
 • виключити купання у відкритих і закритих водоймах, відвідування сауни (з метою запобігти інфікуванню післяопераційної рани до її повного загоєння).

Пластичні операції на грудях і сосках проводяться тільки після консультації пластичного хірурга. Записатися на прийом до пластичного хірурга в медичному центрі «ОН Клінік Харків» можна одним зі зручних для вас способів: за телефоном або через форму запису на прийом на сайті. Дізнатися вартість операції на грудях можна також за телефоном.

Лисицин Руслан Григорович
Лисицин Руслан Григорович
Лікар відділення пластичної хірургії

Вартість прийому лікарів у Харкові

Консультація пластичного хірурга
ОНЛАЙН Консультація пластичного хірурга

Лікарі відділення пластичної хірургії ОН Клінік Харків

Відгуки про пластичних хірургах ОН Клінік у Харкові

Велике спасибі доктору Руслану за чудово проведену операцію "Фейсліфтінг".
Вікторія , 09.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з пластичної хірургії

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

ОН Клінік Харків Гагаріна - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама