Logo
0 800 30 11 77

Підтяжка обличчя в Харкові

Підтяжка обличчя (кругова підтяжка обличчя, фейсліфтинг) — це процедура, яку проводять з метою усунення вікових змін обличчя (зморшок, носогубних складок, обвисання шкіри). Підтягнути шкіру обличчя можна після консультації пластичного хірурга і проведення діагностичного обстеження, яке він призначить. Кругова підтяжка обличчя в Харкові, зокрема підтяжка брів і чола в Харкові, проводиться в медичному центрі «ОН Клінік Харків».

Показання до підтяжки обличчя

Ліфтинг обличчя проводиться за бажання пацієнта омолодити обличчя і усунути його косметичні дефекти. Показаннями для проведення підтяжки обличчя є:

 • глибокі зморшки;
 • вертикальні складки на щоках;
 • подвійне підборіддя;
 • в'яла шкіра шиї;
 • необхідність відновлення природного овалу обличчя;
 • огрубіння рис обличчя;
 • опущення брів;
 • опущення обличчя (провисання шкіри обличчя внаслідок вікових змін).

До протипоказань для проведення фейсліфтингу належать хвороби шкіри в хронічній формі, цукровий діабет, проблеми зі згортанням крові та інфекційні захворювання (вірусна пневмонія, гепатит, грип). Пластику обличчя не роблять в період вагітності та годування груддю.

Ендоскопічна підтяжка обличчя в Харкові

Ендоскопічна підтяжка обличчя — це пластична операція, яка проводиться з метою омолодження обличчя за допомогою ендоскопічної техніки. У процесі втручання робляться невеликі розрізи на волосистій частині голови. Через ці розрізи відсуваються і піднімаються тканини чола і щік.

Ендоскопічна підтяжка обличчя проводиться під загальним наркозом, її тривалість становить близько години. Після проведення операції можуть спостерігатися незначна набряклість і гематоми. Відновлювальний період після ендоскопічного ліфтингу становить близько тижня.

Фейсліфтинг у Харкові

Підготовка до проведення фейсліфтингу включає консультацію пластичного хірурга і проведення діагностичних досліджень. Пластичний хірург оглядає пацієнта і направляє його на здачу аналізів.

Аналізи та обстеження перед операцією з підтяжки обличчя включають:

 • аналіз на антитіла до ВІЛ;
 • аналізи на гепатити B і C;
 • біохімічний аналіз крові;
 • ІФА-аналіз (IgM) на вірус Covid-19 (за 48 годин до операції);
 • клінічний аналіз крові;
 • коагулограмму;
 • УЗД серця;
 • УЗД вен нижніх кінцівок;
 • електрокардіограму.

Після проведення діагностики лікар призначає дату операції та складає її план. Підготовка до фейсліфтингу також передбачає відмову від їжі та пиття за дві години до втручання.

Безпосередньо перед проведенням операції на обличчі пластичний хірург спеціальним маркером виробляє розмітку обличчя, за якої визначається обсяг роботи. Тому проведення розмітки може тривати довше за саме втручання. У процесі розмітки волосся пацієнта повинно бути зібраним, щоб не заважати проведенню роботи лікаря.

Тривалість фейсліфтингу змінюється залежно від виду операції та обсягу роботи. Після проведення підтяжки обличчя лікар накладає шви та спеціальну фіксуючу пов'язку і дає рекомендації на відновний період. На контрольному огляді пластичного хірурга (через сім-десять днів після фейсліфтингу) лікар знімає шви. Процес відновлення після підтяжки обличчя, як правило, становить від двох до чотирьох тижнів.

Для запису на консультацію пластичного хірурга і на проведення фейсліфтингу зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами або заповніть форму запису на прийом. Заявки на консультацію лікаря приймаються цілодобово. Дізнатися вартість підтяжки обличчя в Харкові можна на сайті або за телефоном.

Лисицин Руслан Григорович
Лисицин Руслан Григорович
Лікар відділення пластичної хірургії
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів пластичній хірургії у Харкові

Консультація пластичного хірурга
ОНЛАЙН Консультація пластичного хірурга

Лікарі відділення пластичної хірургії ОН Клінік Харків

Відгуки про лікарів-пластичних хірургів у Харкові

Хочу особливо відзначити мистецтво пластичного хірурга, Лисицина Руслана Григоровича, високий рівень професіоналізму і злагодженість хірургічної бригади, уважні...
Олена , 17.12.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Велике спасибі доктору Руслану за чудово проведену операцію "Фейсліфтінг".
Вікторія , 09.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Добрий вам день! Спочатку хотіла б відзначити доктора Лісіцин Руслан Григорович - це лікар від Бога, просто друг з яким приємно спілкуватися! 2 рази була у ньог...
Олена , 15.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу выразить благодарность всему отделу пластической хирургии, весь персонал очень внимательный, отзывчивый, девочки медсестры умнички, клиника на высоте. Особ...
Яна , 13.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу висловити подяку Сігаєву Євгену Борисовичу за проведену мамопластику, результатом я залишилася неймовірно задоволена, нарешті збулася моя мрія мати гарні г...
Катерина , 30.11.2021. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

ОН Клінік Харків Гагаріна
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 18:00, Сб: 8:30 - 17:00, Нд: 8:30 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.
7-103 — виклик швидкої допомоги «ОН Клінік Харків»
Виклик бригади швидкої допомоги та медичне транспортування
Детальніше