Абдомінопластика в Харкові

Абдомінопластика — це пластична операція, метою якої є корекція фігури в області живота. Залежно від обсягів хірургічного втручання розрізняють:

  • повну абдомінопластику;
  • мініабдомінопластику.

За допомогою абдомінопластики можна підтягнути живіт і виділити область талії, а також прибрати жирові відкладення і в'ялу шкіру на животі.

Повна абдомінопластика

Повна абдомінопластика — це реконструктивна операція на животі, під час якої відбувається видалення жиру з живота і формування нових обрисів талії. Повна абдомінопластика також включає усунення розходження м'язів живота (діастаза).

Мініабдомінопластика

Мініабдомінопластика — це пластична операція на животі, яка відрізняється від повної пластики живота меншим обсягом хірургічного втручання. За проведення мініабдомінопластики хірург може підтягнути шкіру на животі та локально (місцево) видалити жирові відкладення.

Показання до абдомінопластики

Основне показання до абдомінопластики — бажання поліпшити зовнішній вигляд області живота, прибрати обвислий живіт, видалити зайву шкіру і жир на животі, скорегувати діастаз. Пластика живота здатна допомогти у відновленні фігури після пологів тим жінкам, в яких розтягнення живота під час вагітності призвело до в'ялості та обвисання шкіри. З проблемою провисання живота також можуть зіткнутися жінки, що схильні до різких змін ваги та страждають на гормональні порушення.

Рішення про проведення повної або мініабдомінопластики завжди приймається жінкою спільно з лікарем-хірургом залежно від бажаного результату, показань до проведення втручання і стану здоров'я жінки.

Підготовка і проведення абдомінопластики

Підготовка до абдомінопластики починається з консультації пластичного хірурга. Лікар вислуховує побажання жінки, проводить огляд і призначає необхідні передопераційні обстеження (аналізи та інструментальні дослідження). Якщо протипоказань до втручання немає, хірург призначає час та дату проведення абдомінопластики.

Абдомінопластика проводиться під наркозом і триває 3-5 годин. Для того, щоб зробити шрами після абдомінопластики непомітними, хірург робить розріз внизу живота за лінією росту волосся і після проведення втручання вшивають операційну рану спеціальними швами.

Тривалість реабілітації після абдомінопластики залежить від масштабу операції. Реабілітаційний період після повної пластики живота становить 8 тижнів, тоді як відновлення після мініабдоминопластики не перевищує чотири тижні. У цей час необхідно дотримуватися кількох правил:

  • носити спеціальну компресійну білизну;
  • спати тільки на спині;
  • тимчасово обмежити фізичні навантаження.

Перевагами абдомінопластики є досягнення бажаного зовнішнього вигляду живота і талії в короткий термін, без виснажливих тренувань і дієт. Проте результат корекції живота буде залежати від дотримання правил здорового харчування, режиму помірних фізичних навантажень і рекомендацій лікаря.

Записатися на прийом до пластичного хірурга в медичному центрі «ОН Клінік Харків» можна одним зі зручних способів: за телефоном або заповнивши форму запису на прийом на сайті. Дізнатися ціну на абдомінопластику в Харкові можна також за телефоном.

Лисицин Руслан Григорович
Лисицин Руслан Григорович
Лікар відділення пластичної хірургії

Вартість прийому лікарів у Харкові

Консультація пластичного хірурга
ОНЛАЙН Консультація пластичного хірурга

Лікарі відділення пластичної хірургії ОН Клінік Харків

Відгуки про пластичних хірургах ОН Клінік у Харкові

Велике спасибі доктору Руслану за чудово проведену операцію "Фейсліфтінг".
Вікторія , 09.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з пластичної хірургії

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

ОН Клінік Харків Гагаріна - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама