Logo
0 800 30 11 77

Питання та відповіді з лікувально-оздоровчого масажу

Доброго дня, я вагітна (20 тижнів), вагітність протікає добре. Я хотіла б пройти курс масажу спини, оскільки відчуваю біль у попереку. Чи можна робити ручний масаж вагітним? Якщо так, то які обмеження?
Відповідь: 21.06.2023

Добрий день! Масаж вагітним небажано робити, тому що на 20 тижні вже є живіт і буде навантаження на весь організм. При лежачому положенні, в якому пацієнт розслаблений, пацієнт лежить на животі, і це може викликати дискомфорт. Вагітним можна шийно-комірний масаж. У сидячому положенні масаж спини немає можливості зробити, тому що у пацієнта мають бути розслаблені всі м'язи.

Доброго дня, я хотіла б зробити лімфодренажний масаж. Коли видно результат? І скільки потрібно сеансів?
Відповідь: 20.06.2023

Добрий день! Лімфодренажний масаж  це один з видів масажу, після якого стає легше всьому організму. Ефективність настає після курсу, який робиться стандартно 10 разів, через день. На відміну від антицелюлітного масажу, який болісний, лімфодренажний масаж практично безболісний, оскільки відсутні прийоми вібрації. Тривалість процедури лімфодренажного масажу складає 60-90 хвилин.

Здрастуйте, у мене на ногах в області стегон сильна апельсинова кірка, якої я б хотіла позбутися. Хочу пройти курс антицелюлітного масажу. Досвіду в такій процедурі в мене немає, тому я маю таке питання: який масаж ефективніший від целюліту ручний чи апаратний?
Відповідь: 20.06.2023

Добрий день! При антицелюлітному масажі ефективність буде набагато вищою при апаратному масажі, а якщо це ще буде комплекс: аеробіка, тренажерний зал, дієта і плюс масаж, то ефективність буде вищою, ніж просто тільки масаж. Курс 10-15 сеансів. І ще, антицелюлітний масаж  це більше косметологія, естетика. Антицелюлітний масаж проводиться за допомогою кремів, які сприяють видаленню апельсинової кірки, тривалість процедури 90 хвилин.

Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.