0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-масажистів ОН Клінік

Клініка дуже подобається! Хочу відзначити уважність співробітників клініки: адміністратори, медсестри, спеціалісти. Злагодженість роботи, відкритість, на всі питання дають розгорнуту відповідь та рекомендації. Дуже дякую.
Анастасія
Миколаїв, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Щиро дякуємо за відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїми позитивними враженнями від звернення до нашої клініки. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Шевченко Анатолія Андрійовича. Спеціаліст своєї справи, ввічливий, тактовний. Дуже дякую за рекомендації та зауваження, щодо здоровʼя. Прийомом та масажем залишилась задоволена. Однозначно буду рекомендувати спеціаліста та клініку.
Анастасія
Миколаїв, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому фахівцю Шевченку Анатолію Андрійовичу. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую Похиленко С.Ю за проведений курс массажу з 10 сеансів.Почуваю себе набагато краще, за час лікування претензій до массажиста не маю. Єдине, що не сподобалось - відсутність массажного столу.Поки лікував спину -заболіла шия.Будь ласка, придбайте необхідне для массажу устаткування.
Владислав
Дніпро, 18.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Владиславе. Дякуємо за позитивний відгук. Наша мета — надання якісних медичних послуг, ми завжди звертаємо увагу на зворотний зв'язок та побажання від наших пацієнтів. Цінуємо Вашу думку. Раді, що Ви залишились задоволені проведеним спеціалістом курсом процедур. Зазначаємо, що існує маса варіантів спеціального медичного обладнання, вибір моделі не впливає на якість виконаних процедур. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на масажі спини у Похиленка Юрія Сергійовича залишився задоволений, досвідчений фахівець до своєї роботи ставиться з великим професіоналізмом. З мінусів керівництво клініки не обладнало кабінет професійним масажним столом і через це знижується якість процедури.
Сергій
Дніпро, 16.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості та висловлену думку. Ми раді, що Ви залишились задоволені проведеними спеціалістом процедурами. Хочемо відмітити, що існує маса варіантів спеціального обладнання, і в данному випадку вибір моделі не впливає на якість виконаних процедур. Зичимо Вам міцного здоров'я, завжди готові допомогти у разі необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.