Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-масажистів ОН Клінік

Велику подякую висловлюю Шевченко Анатолію Андрійовичу за якісно проведену процедуру,масаж спини,За три сеанси вже є результати. І лікар завжди має гарний настрій ,а це неаби як впливає на стан пацієнта 👍
Вікторія
Миколаїв, 19.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого спеціаліста Шевченка Анатолія Андрійовича. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Мій відгук від 5/04/2024, який я лишила в клініці на Корольова, прошу вважати недійсним і не розміщувати його. Не можу рекомендувати масаж, оскільки після другого сеансу почалися сильні болі в попереку.
Жакова Майя Володимирівна
Оцінка:
Доброго дня, Майя Володимирівна. Дякуємо за вибір нашої клініки та висловлену думку. Зазначаємо, що будь які лікувально-профілактичні процедури можуть по-різному сприйматись пацієнтами в силу наявних патологічних змін. Питання щодо призначень і оцінку стану в динаміці зазвичай вирішує лікуючий лікар. Завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку масажиста Олегу за професійну роботу! Чудовий масажист, гарний результат!
Світлана
Черкаси, 18.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого фахівця Ворони Олега Михайловича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Маю протрузії у попереку. Після уколів проходила курс масажу з 10 відвідувань у Олега Михайловича. Все добре, спина зараз не болить) Перші два рази, звісно, боляче, але це у всіх так. Після третього разу йде полегшення. Дуже раджу)
Тетяна
Черкаси, 09.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця Ворони Олега Михайловича. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ходжу на масаж до лікаря Шевченка Анатолія в Он-Клінік, м. Миколаїв. Дуже задоволений результатом! Найкращий масаж і лікар-масажист з тих, до кого я колись потрапляв!! Дякую за професіоналізм та людяність!
Віталій Назарчук
Миколаїв, 09.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віталію. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Ви високо цінуєте рівень професіоналізму нашого фахівця Шевченка Анатолія Андрійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже дякую Анатолію Андрійовичу за професійність! Як то кажуть " спеціаліст від Бога". Вже п'ять років я і моя сім'я звертаємось за екстреною допомогою до Анатолія Андрійовича. Завжди отримували полегшення своїх станів, а потім одужання. Масаж від Анатолія Андрійовича дуже дієвий та має пролонгований ефект. Дякую за уважне та поважливе ставлення до мене, як до пацієнта. Рада знати вас, Анатолій Андрійович!!!!
Ольга
Миколаїв, 05.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно виказали подяку та відзначили високий рівень професіоналізму нашого фахівця Шевченка Анатолія Андрійовича. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшла 10 сеансів масажу у лікаря Пономаренко Вікторії Василівни. Все сподобалось, дуже задоволена ставленням та якістю обслуговування. Результат просто вражає, після декількох сеансів зникла біль в спині, відчуття постійної втоми, скутість та головний біль. Дуже вдячна лікарю. Рекомендую.
Валентина
Біла Церква, 26.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Щиро дякуємо за позитивний відгук та слова подяки на адресу нашого фахівця Пономаренко Вікторії Василівні. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідностіі. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Шевченко Анатолій Андрійович просто майстер своєї справи. Лікар з великої Літери. До пацієнта ставлення дуже уважне та з розумінням проблеми,з якою треба допомогти. Майстри массажу бувають різні, і не завжди після відвідування їх є результат, але Анатолій Андрійович застосовує ті техніки масажу,яки є найефективнішими та корисними для пацієнта та його здорового руху. Дуже задоволена результатами! Подяка лікарю величезна за його роботу та ставлення до пацієнтів!!!
Катерина
Миколаїв, 25.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий рівень професіоналізму нашого фахівця Шевченка Анатолія Андрійовича. Ми раді, що Ви задоволені результатом звернення та отримали позитивний результат лікування. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Маю серйозні проблеми із спиною і масаж для мене - це пожиттєва необхідність. Тому і до вибору масажиста я відношусь ну дуже уважно! Результат роботи Анатолія я насправді відчуваю та ще й на свої очі бачу! Дійсно результативний, ефективний масаж, після якого відчуття енергії тв легкості! Ходжу регулярно і дійсно можу порадити Анатолія як спеціаліста!
Наталя
Миколаїв, 20.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого фахівця. Вдячні за рекомендації. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Масажний кабінет не обладнано спеціальним масажним столом. Це робить проходження курсу масажів не комфортним. Замість спеціального столу з прорізом для голови використовується звичайний стіл. Прошу прийняти до уваги
Артем
Миколаїв, 29.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Артем. Дякуємо за вибір нашої клініки та висловлену думку. Хочемо відмітити, що існує маса варіантів обладнання, і в данному випадку вибір моделі не впливає на якість виконаних процедур. Для нас важливий комфорт кожного нашого пацієнта, тому питання наразі буде опрацьовано. Зичимо Вам міцного здоров'я, завжди готові допомогти у разі необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все супер. Дякую за якісне обслуговування. Тільки найкращі рекомендаціі.
Наталя
Біла Церква, 27.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гарно дякую чуйному і приємному персоналу клініки за всі 10 днів. Вмілі руки Вікторіі, яка 10 сеансів масажу проводила мені, зуміли повернути до повноцінного функціонування мою ліву руку. Всім гарно дякую,
Світлана Коваленко
Біла Церква, 15.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.