«ДокторПРО» стал частью Международной сети «ОН Клиник»

«ДокторПРО» став частиною Міжнародної мережі «ОН Клінік»

Що це означає для пацієнтів? Дізнатися подробиці

Відгуки про лікарів-неврологiв ОН Клінік

Був у доктора Курницької Світлани Миколаївни. Провела повний огляд і професійно виявила причину виникнення болю в попереку. Призначила лікування відповідно до виявлених дефектів у моємо попереку. Візит сподобався, спілкування доброзичливе та професійне. Сподіваюся, не знадобиться, але в разі повторних болів звернуся до даного лікаря.
Андрій
Оцінка:
Добрий день, Андрію. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Згодні з Вами, у нас працюють кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зручне місце розташування, немає черги. Привітний персонал, кваліфікований фахівець. Лікар Рафальська Н. С. грамотно і зрозуміло консультує. Клініку і фахівців порекомендувала б знайомим.
Таїсія
Харків, 08.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за довіру і вибір нашого медцентру. Дійсно, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Оперативно! Приємно перебувати в самому відділенні! Не знаю як професіоналізм, але все приємні, симпатичні люди.
Сергій
Харків, 06.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Сергію. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один із основних принципів нашої роботи. Дякуємо за позитивний відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Шохрат
Харків, 06.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у Черниш Тетяни Сергіївни, дуже хороший і компетентний лікар, відразу ж виявила проблему і виписала лікування. Через 1/2 тижня відчув результат. Рекомендую і пораджу друзям!!!
Волошенюк Олег Віталійович
Харків, 02.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олеже Віталійовичу. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом візиту до нашого фахівця і якістю медичного обслуговування. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в ОН Клінік до лікаря Саник Лідії Олександрівни через сильні головні болі. Лишилась дуже приємно вражена компетентністю лікаря лишила кабінет з настановами що вправ і ліків, так само як і з направленням на подальше обстеження. Лікар дуже уважно запитувала про стан і скарги, та зробила повноцінний огляд. Дуже вдячна!
Ліда
Полтава, 31.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом візиту до медичного центру і консультацією у нашого лікаря. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня. Дякуємо за позитивний відгук і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку невропатологу Черниш Тетяні Сергіївні. Лікувався до цього у безлічі неврологів, але тільки професійний підхід і лікування Тетяни Сергіївни принесли відчутний ефект. Вперше за 4 роки мій стан покращився, відчуваю себе повноцінною людиною!
Петро
Харків, 29.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Петре. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого фахівця. Нам приємно, що надана медична допомога лікарем Черниш Т.С. принесла бажаний результат, і Ви задоволені лікуванням. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Перше відвідування Карабан В.С. було через проблеми з вухом. Став погано чути ним, доктор призначила попереднє лікування і ряд аналізів. Після курсу лікування чути на вухо став нормально. На даний момент відвідую через тремтіння рук (проблема з дитинства). Призначене лікування поліпшило ситуацію. В цілому доктором задоволений.
Віктор
Харків, 27.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за довіру і вибір нашого медичного центру. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Також гарною підмогою для фахівців є потужна матеріально-технічна база медичних центрів нашої Мережі. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую долі, що приїхали до ваших лікарів. Лікар Саєнко Олександр Олександрович це лікар від Бога. З травня!!!!! місяця ходили по лікарях, лікували, а чоловікові лиш гірше. Дякую долі що записались до професіонала, який провів обстеження, призначив лікування і мій чоловік позбувся нестерпного болю. Ви не уявляєте, як тяжко, коли лікарі призначають лікування, куплюєш всі ліки які призначили, лікуєш, а здорова людина, яка сильна, сидить і плаче, бо дуже боляче, і ти нічим не можеш допомогти...бо я не лікар. Дякую ЛІКАРЮ! Після назначеного лікування чоловік ожив, після другого візиту пришов вже не зігнутий, навіть паличку закинув. Дякую лікарю, це професіонал!!! Окрема подяка сестричкам з реєстратури! Дуже ввічливі. А лікарю Саєнко Олександру Олександровичу величезна вдячність. Ви повернулу віру в життя, повернули здоров'я!
Надія
Кропивницький, 26.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Ми раді, що у пацієнта залишилися тільки приємні враження після відвідування нашого медичного центру. Згодні з Вами, в наших медичних центрах працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі сучасні методики. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня. Нам важливо знати, що пацієнт задоволений рівнем сервісу та медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відразу напишу, що не перший раз звертаюся до клініки і була дуже всім задоволена. АЛЕ... в кожній бочцімеду ... Була на прийомі у Розумної Алли Сергіївни. Доктор налаштована виключно на заробляння грошей ( Мені були призначені всі відкатні препарати. Вітчизняні вітаміни групи B за ціною німецького препарату, якісь турецькі пігулки і все в цьому стилі. У підсумку, лікування виявилося неефективним. Мучилася я довго, потім пішла до терапевта цієї клініки - поліпшення на другий день лікування. Неприємні враження від доктора Розумної.
Юлія
Миколаїв, 24.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості і вибір нашого медичного центру. Хочемо зазначити, що першочерговим завданням лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Розумна Алла Сергіївна є висококваліфікованим фахівцем з багаторічним досвідом роботи. Кожен лікар має право на свою думку при виборі лікувальної тактики та рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант. У свою чергу, кожен пацієнт на свій розсуд може погоджуватися чи ні з рекомендаціями доктора і має право вільно вибирати лікаря. Ми раді, що наш фахівець допоміг у вирішенні проблеми, що викликала занепокоєння. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідала невролога Тимофєєву Альону Іванівну сьогодні і отримала розширену консультацію, рекомендацію. Задоволена ввічливістю, уважністю доктора. Дякую за рекомендації.
Нелі
Харків, 12.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Нелі. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені консультацією у нашого спеціаліста. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у лікаря Кравченко Людмили Іванівни. Дуже вдячні за прийом і добре ставлення. Результатами лікування задоволені, Людмила Іванівна вселяє надію і позитив. Велике спасибі, у разі необхідності будемо звертатися тільки до вас.
Віктор
Харків, 11.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторе. Дякуємо за теплі слова на адресу нашого лікаря. Рівень довіри і психологічний комфорт під час лікування є важливими факторами в швидкому досягненні позитивного результату. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік