Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-неврологів ОН Клінік

Хочу поділитися враженнями про лікаря Саєнко О.О.. Подобається підхід до пацієнта та продумання рішення щодо назначення ліків. Задоволена лікуванням бо бачу гарний результат.
Ірина Вікторівна
Кропивницький, 18.07.2024
Оцінка:
Дякую Білоножко Олені Володимирівні. Після призначення терапії значно зменшився біль в спині. Лікар уважна і приємна.
Юлія
Миколаїв, 18.07.2024
Оцінка:
...
Белевцов К.В.
Харків, 06.07.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була у невролога, мені дуже приємно як звертаються лікарі, уважно вислухав і дав хороші поради.
Катерина Федорівна
Кропивницький, 04.07.2024
Оцінка:
Кількість консультацій створюється штучно І там де просто направляють на кт
Тимур Володимирович
Оцінка:
Доброго дня, Тимуре Володимировичу. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалося таке враження. Зазначаємо, що фахівці клініки у своїй діяльності керуються відповідними нормативними документами, протоколами та стандартами надання медичної допомоги. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
На прийом попала до Іржицької Наталії Яковлівни, я вам дуже вдячна за відношення, ставлення з розумінням, вмінням слухати, пояснювати всі дрібниці, деталі та підтримувати - це дуже цінно. Запорукою успішного лікування, також є налаштування лікаря, підбадьорювання пацієнта та індивідуальний підхід, бо всі люди різні. Сьогодні з кабінету вийшла з посмішкою 🤗 гарним настроєм.
Світлана
Миколаїв, 21.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Іржицької Наталії Яківни. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря Забудської Катерини Олександрівни. Компетентний лікарь. Провела огляд,зібрала анамнез. На прийомі мені все сподобалось.
Наталія
Дніпро, 20.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Забудської Катерини Олександрівни. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Білоножко О.В. Дуже задоволена, лікар приємна в спілкуванні, професійно і дохідливо пояснила по моєму стану, дякую лікарю і клініці.
Уляна
Миколаїв, 18.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Уляно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашим лікарем Білоножко Оленою Володимирівною. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Шамаєв Ю.Є. - професійний лікар, досвідчений клініцист, уважна людина. Я задоволена прийомом та відношенням до пацієнта.
Лариса
Ужгород, 03.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віро. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Шамаєвим Юрієм Євгеновичем. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Шамаєв Юрій Євгенович прийняв мене добре. Лікування, яке він призначив пішло на покращення. Я дуже задоволена, як Юрій Євгенович мене прийняв і як відноситься до пацієнтів, і думаю, що буде все добре.
Віра
Ужгород, 03.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Щиро дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Шамаєва Юрія Євгеновича. Цінуємо Вашу думку. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні був на прийомі у лікаря невролога Гладонько В.Р. Приємний прийом. Лікар проявила себе як високий фахівець. Сподобалась консультація у лікаря. Все пройшло добре.
Віталій
Оцінка:
Доброго дня, Віталію. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені візитом до нашого лікаря Гладонько Валерії Русланівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалась лікар Балабан Ольга Михайлівна. Ще такого лікаря не зустрічала. Вийшла з радістю. Велике дякую!
Надія
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем Балабан Ольгою Михайлівною. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.