Відгуки про лікарів-неврологiв ОН Клінік

з кожним новим візитом потроху розчаровуюсь, загалом на 4---. Дуже здивувало що немає загальної картки паціента, один лікар не може подивитися на аналізи які призначав інший лікар раніше. Це дуже дивно... і не професіонально. А з приводу доцільності призначених аналізів багато питань.
Ігор
Черкаси, 21.11.2022
Оцінка:
Невролог Курницька Світлана Миколаївна найкращий невролог якого можна знайти. Знайшла причину проблем, все пояснила, розповіла, показала і вирішила низку проблем, які турбували з підліткового віку
Олександр
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за добрі слова нашому лікарю Світлані Миколаївні. Ми раді, що Ви залишились задоволеним консультацією лікаря. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за чуйне та уважне ставлення лікарю Саенко Олександру Олександровичу! Лікар від бога!!!
Наталія
Кропивницький, 13.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Олександра Олександровича. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я проходила лікування у лікаря Саєнка Олександра Олександровича. Все сподобалося. Дуже хороша людина та лікар. Мені допоміг.
Діна
Кропивницький, 02.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Діно. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та висловлену думку про лікування у спеціаліста. Нам приємно, що Ви задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все супер, персонал дуже привітний всі позитивні та готові відповісти на будь-які питання. Лікарі найкращі та уважні до всіх дрібниць.
Олександр
Дніпро, 13.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Вдячні Вам, що скористались послугами нашої клініки. Ми раді знати, що візити були комфортними і Ви залишились задоволеним обслуговуванням. Бажаємо доброго здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Потрапила на онлайн консультацію до лікаря-невролога. Перше, що я почула, була фраза: багато від онлайнконсультації не чекайте! Консультація була не відео, а у телефонному режимі. Мої скарги були вислухані неуважно, декілька разів було сказано лікарем, що без попередніх обстежень він не має змозі зі мною говорити. Йому треба тільки дивитися на мене та мої попередні обстеження. Якись додаткові обстеження не були призначенні. Йдіть собі далі. Будете мати обстеження на руках та змогу фізично бути присутніми на консультації - поговоримо. Вибачте мене, будь ласка, але це не консультація, а казна що. Також лікар таким тоном спілкувався, відчитував мене як якесь малолітнє дівчисько. Не вмієте онлайн консультувати- не консультуйте. Не вказуйте, що є онлайнконсультації. А якщо вказуєте, що Ваші лікарі консультують онлайн, то навчить їх це робити. Мене просто обурила ця ситуація.
Валерія
Кропивницький, 11.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Валеріє. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Зазвичай, на очному первинному прийомі лікар проводить профільний огляд пацієнта та надає рекомендації з подальшої тактики на підставі об'єктивних клінічних даних. Обираючи онлайн консультацію пацієнт зазвичай усвідомлює, що по деяким аспектам вона не буде мати таких можливостей, як очна. Тому лікарю важливо мати результати попередніх досліджень або іншу медичну інформацію, щоб визначити обсяг подальших дій. Більш детальну інформацію Вам надано телефоном. Приносимо вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт при зверненні в клініку. Рекомендуємо виконати призначення лікаря, будемо раді продовженню співпраці. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відмінні лікарі
Дмитро
Харків, 22.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитро. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та добрі слова лікарям. Здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Олександр
Кропивницький, 16.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою quality.contr[email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна і хочу виразити подяку лікарю Саєнко Олександру Олександровичу за професіоналізм, людяність, чуйність та уважність при лікуванні моїх проблем зі здоров'ям. Мені стало краще, лікування у клініці триває, сподіваюсь на повне одужання. Також дуже вдячна всьому медперсоналу клініки, з ким прийшлось спілкуватися, починаючи з рецепшену.
Каптенкова Ірина
Кропивницький, 05.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Ми вдячні Вам за вибір нашої клініки та добрі слова на адресу клініки і лікаря. Нам приємно знати, що Ви задоволені обслуговуванням та відмічаєте позитивну динаміку від лікування. Бажаємо здоров'я Вам та усім людям.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячний за допомогу та швидке одужання. При спілкуванні видно багаторічний досвід та професіоналізм.
Андрій Вадимович
Кропивницький, 16.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Андрій Вадимович Нам приємно знати, що звернення до нашої клініки та лікаря було корисним для Вас. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика вдячність пану Саєнко за професіоналізм, людяність та позитив! Звернувся з біллю в оці, попередньо відвідавши купу лікарів - терапевта, офтальмолога, ЛОРа. Тільки пан Саєнко виявив реальну причину захворювання, призначив лікування та запевнив, що все буде гаразд! Дякую! Бажаю лікарю та "ОН КЛІНІК" вдячних пацієнтів!
Сергій Анатолійович
Кропивницький, 10.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Сергій Анатолійович. Нам приємно знати, що Ви залишились задоволеним консультацією лікаря та візит до нашої клініки був корисним для Вас. Гарного Вам здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже дякую лікарю Саєнко О.О.! Швидко повернув до нормального життя після того як заклинила шия. Зрозуміло пояснив що саме відбувається і як цьому зарадити.Відчуваю себе набагато краще, лікуюсь далі, дякую!)
Марія
Кропивницький, 02.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Нам приємно, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря та почуваєтесь набагато краще. Дякуємо за відгук та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік