Пошкодження стрижнів волосся

Красиве, блискуче волосся – предмет гордості і заздрості, а пошкоджене волосся, посічені кінчики волосся псують і зовнішній вигляд, і настрій своєму власникові.

Турбота про стан волосся йде зсередини, тому важливі і правильне харчування, і надходження вітамінів, і відсутність шкідливих звичок.

Справа в тому, що видима частина волосся – стрижень, який є скупченням мертвих клітин, а жива частина – цибулина – знаходиться під шкірою голови, оточена судинами, і поживних речовинах потребує саме вона.

Зовнішній шар стрижня волоса складається зі щільно прилеглих один до одного лусочок. Якщо вони лежать щільно і акуратно, волосся виглядає гладким і блискучим, але при пошкодженні структури волосся, воно стає ламким, тьмяним і сплутаним. Щоб волосся мало здоровий і доглянутий вигляд, намагайтеся підбирати засоби, які підходять саме вашому типу шкіри і волосся, допомогти в цьому може лікар-трихолог.

Цей фахівець володіє різноманітними знаннями в сфері лікувальної та професійної косметики для волосся, тому зможе порекомендувати засоби, які будуть спрямовані на відновлення та підтримання структури волосся.

Скорегувати стан волосся можна певними продуктами харчування. Наприклад, при надлишку шкірного сала рекомендується їсти нежирне м'ясо і вживати більше кисломолочних продуктів, а якщо волосся тьмяніє, можливо, йому не вистачає цинку і варто звернути увагу на вітамінно-мінеральні комплекси. Але потрібно розуміти, що дієта для волосся діє далеко не відразу, а в більшості випадків одним лише харчуванням проблему вирішити не вийде.

Якщо вас турбує поточний стан волосся, варто звернутися в «ОН Клінік Одеса» за консультацією до трихолога. Доктор збере ретельний анамнез і проведе цифрову трихоскопію для діагностики стрижнів волосся, вірніше, їх стану. Даний метод дослідження дозволяє розглянути на екрані комп'ютера, при багаторазовому збільшенні, який характер має пошкодження волосяного стрижня і зрозуміти, що послужило цьому причиною.

Причини пошкодження стрижнів волосся

Причини пошкодження волосся діляться на внутрішні і зовнішні. До внутрішніх відносяться неправильне харчування, стреси, авітаміноз, гормональні порушення, спадкові особливості. Зовнішніх причин пошкодження всього три. Розглянемо їх докладніше.

Механічне пошкодження волосся – структура волосся порушується через грубі механічні впливи. До них відносяться – туго стягнуті зачіски, начісування, накручування на бігуді. Також волосся пошкоджуються при використанні гострих і металевих гребінців, частому, різкому, грубому розчісуванні. Наслідком постійної механічної травматизації буде розшарування і обламування волосків.

Термічне пошкодження волосся – вплив на волосся високої температури. Сушіння волосся феном, вирівнювання праскою, завивка щипцями – все це веде до випаровування води з поверхні волосся і розм'якшенню кератину. Термічні пошкодження призводять до того, що на волоссі з'являються мікротріщини, губляться еластичність і блиск.

Хімічне пошкодження волосся є результатом фарбування, знебарвлення, хімічної завивки. Складові засобів, що використовуються при цих процедурах, пошкоджують волосся повністю, проникають у всі шари, порушуючи природні хімічні зв'язки шкуркового шару волосся і підвищуючи їх уразливість. Саме тому фахівці не рекомендують часте фарбування, а тим більше знебарвлення, а після подібних заходів радять використовувати лікувальні маски і бальзами. Застосовувати такі засоби необхідно протягом якогось часу, щоб структура волосся хоч трохи відновилася.

Лікування посічених кінчиків і пошкоджених стрижнів волосся в Одесі можна пройти в медичному центрі «ОН Клінік». Досвідчений лікар-трихолог з'ясує причину розвитку патології, проведе діагностику стану волосся і призначить комплексне, дієве лікування. Записатися на консультацію можна через форму або зателефонувавши за номером, вказаним на сайті.

Вартість лікування пошкоджених стрижнів волосся у Одесі

Первинний прийом лікаря-трихолога
480 грн / 456 грн
Повторний прийом лікаря-трихолога
430 грн
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-трихолога
430 грн / 409 грн
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-трихолога за кордон

Лікарі відділення трихології ОН Клінік Одеса

Відгуки про трихологів ОН Клінік у Одесі