0 800 30 17 30

Лікування грибка волосистої частини голови в Одесі

Лікування грибка волосистої частини голови в «ОН Клінік Одеса»

Загальне погіршення стану волосся, їх посилене випадання, поява свербежу та печіння шкіри голови може говорити про мікоз – грибкову інфекцію. Виявити її без звернення до лікаря-трихолога неможливо. Діагностика грибка волосистої частини голови передбачає проведення спеціальних досліджень і аналізів, за результатами яких призначається ефективне лікування. І чим раніше пацієнт записується на прийом до фахівця, тим вище шанс швидкого і повного відновлення волосяного покриву.

Симптоми грибка волосся залежать від збудника і масштабів зараження. Зазвичай пацієнти стикаються з наступними проявами захворювань:

 • волосся втрачає блиск і життєву силу, стає ламким і тьмяним;

 • посилюється лущення шкіри голови аж до появи «сухої» лупи;

 • на голові з'являються рожеві або білі плями;

 • виникає свербіж;

 • утворюються сірі або коричневі скоринки;

 • волосся ламається біля основи фолікула: це виглядає, як темні точки на шкірі;

 • з'являються осередки гнійних запалень.

Все це може супроводжуватися загальним погіршенням самопочуття аж до підвищення температури тіла. Найчастіше пацієнти стикаються з наступними видами грибкових інфекцій:

 • Себорейний дерматит. Хронічне запалення сальних залоз, що викликає «жирну» жовтувату лупу і нав'язливий свербіж. Вимагає комплексного лікування та вибору спеціальних шампунів.

 • Мікроспорія. На волосистій частині голови з'являються «залисини» овальної форми, шкіра лущиться і стає грубою на дотик. Найчастіше з цим захворюванням стикаються діти, заражаючись один від одного в дитячих садах і школах.

 • Трихофітія (стригучий лишай). Одне з найбільш важких уражень, що характеризується швидкою втратою значної частини волосся. Якщо його не лікувати, голова покривається гнійними ранками.

 • Фавус (парша). На шкірі з'являються жовтуваті скоринки, які вдавлені до центру. Інфекція поширена в Середній Азії, її часто привозять з собою мандрівники та експедитори.

Причини грибка волосистої частини голови

Захворювання виникають через мікроскопічні грибки, які потрапляють на шкіру голови і починають активно розмножуватися і руйнувати навколишні тканини. Швидкість розповсюдження інфекції та сила ураження залежить від виду збудника, а також від імунітету і загального стану здоров'я людини. Часто грибок шкіри голови протікає з незначними і практично непомітними симптомами: викликає лупу, ламкість і випадіння волосся, які списуються на загальну стомлюваність, стрес або невідповідні косметичні засоби. З часом симптоми посилюються, з'являється хронічне запалення шкірних покривів. Вилікувати запущене захворювання складніше. Тому так важливо своєчасно звернутися за консультацією до трихолога.

Лікар починає прийом з опитування пацієнта, проводить візуальний огляд, призначає трихоскопію. В результаті фахівець точно і швидко встановлює наявність грибкового ураження, визначає тип збудника і призначає ефективну терапію. Лікування передбачає прийом протигрибкових препаратів системної дії. При сильному свербежі прописуються заспокійливі медикаменти, які знімають роздратування. Часто мікози пов'язані з послабленням імунітету або порушенням гормонального фону – в такому випадку підбираються препарати, що дозволяють відновити нормальний обмін речовин.

Профілактика грибка волосся припускає:

 • дотримання збалансованої дієти;

 • помірне фізичне навантаження;

 • зниження рівня стресу;

 • вибір відповідних косметичних засобів з урахуванням типу шкіри і волосся.

Пройти лікування грибка волосся в Одесі можна в центрі «ОН Клінік Одеса». Тут на пацієнтів чекають кваліфіковані трихологи, доброзичливе ставлення, сучасне діагностичне обладнання. Запишіться на прийом на сайті або за контактними телефонами медичного центру.

Горошко Олена Миколаївна
Горошко Олена Миколаївна
Лікар відділення трихології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування грибка волосистої частини голови у Одесі

ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-трихолога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-трихолога
Первинний прийом лікаря-трихолога
Повторний прийом лікаря-трихолога

Лікарі відділення трихології ОН Клінік Одеса

Відгуки про трихологах ОН Клінік у Одесі

Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.